Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Foltos lett több ruhánk: bady, póló stb. Mivel mossam ki? (vanish nem jött be) fórum

Foltos lett több ruhánk: bady, póló stb. Mivel mossam ki? (vanish nem jött be) (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 7. 12:49

Van az Amway-nek egy PreWash SA8 Solutoins spay-je

Nekem kellemes citrom illatúban van. Mosás elött ráfújom a foltra, bedobom a ruhát a mosogépbe és volt folt nincs folt! Egy kicsit drága, de nekem egy évig is elég egy flakon!

(És ha az Amway ráakar dumálni, hogy csak az Ő méregdrága mososzerével használd, ne hagyd magad, bármilyen mosószerrel jó:)

2011. jún. 7. 09:37
talán külön kellene mosni azokat a ruhákat amelyek fognak, de az ecetes olló a legalkalmasabb
21. pmjudit (válaszként erre: 16. - Lily3)
2009. jan. 10. 21:14
Nekem is. Mindkét gyerekemnél.
2009. jan. 10. 21:09
trisót tégy forró vizbe, áztasd kb. 1/2-1 órán keresztül, majd moshatod, öblitheted. kiszedi a foltokat.
19. syria
2009. jan. 2. 09:52
Gyerekek! Tudja valaki, hogy miért jobb a por Vanish, mint a folyékony?
2008. júl. 29. 22:27
Foltördög- a DM-ben lehet kapni.
2008. máj. 2. 21:20
Ariel nálunk használ!
16. lily3
2007. nov. 8. 22:10
Vanish Dual Power.Nekem is ez jött be.
2007. nov. 8. 08:38

Mostanában azt csinálom, hogy ha foltos lesz a ruha, azonnal beáztatom bioponos vízbe.Egész jól kijön, ha utána még ki is mosom.

Másik dolog:kézi mosogatószer-én Cif-et próbáltam. Nem is tudom,hogy jutott eszembe ilyesmi, egyszercsak végső elkeserdésemben ráöntöttem a sárgarépafoltra,és nagyon könnyen kiszedte.

14. LoLiNa
2007. nov. 8. 04:38
Ariel
13. dee7182d35 (válaszként erre: 12. - 533bb4d1fe)
2007. nov. 7. 16:26
Ezt én akartam írni,csak anyukám volt bejelentkezve!!
12. 533bb4d1fe (válaszként erre: 4. - 4b6a2525df)
2007. nov. 7. 16:23
Vanish Dual Power!Még nem találkoztam olyan folttal,ami ne jött volna ki vele.Kis gyerekem van,kezdetektől ezt használom,semmi nem tud neki ellenálni,még a beszáradt,vagy a régi többször mosott foltokat is kiveszi.Mondjuk én tovább szoktam benne áztatni,de lehet,hogy az idő nem számít.Szerintem is ez a legjobb!
11. betü
2007. nov. 7. 14:24
Én az Auchanban kapható "Varázs" folteltávolítót használom. /200,- Ft körül van/. Folyékony szer és a régi VIM-nél található. Nekem bevált.
2007. máj. 22. 13:20
Van kitűnő folteltávolító és mosóhatás növelő szer, de boltban nem lehet kapni. Én ezeket a termékeket használom már 1 éve, és csak ódákat tudnék róluk. Ha valakit érdekel, írjon privit.
2007. ápr. 27. 09:30
Én a Lidl-be vásároltam,a W5 folteltávolító sprayt,amivel be kell fújni a ruhán a foltot,kicsit állni hagyni és mehet a mosógépbe.A lányom kólát öntött magára,ronda barna folt maradt a pólóján evvel kijött.Próbáljátok ki.
2007. ápr. 27. 08:11
Nekem a Vanish-ből csak a szappan jött be, de az is csak úgy ha azonnal kimosom a foltot. Egyébként meg ha látom hogy foltos, mikor kiveszem a gépből, ahogy megszáradt, megy vissza a szennyesládába.Jó lenne valami jó kis áztató vagy mosószeradalék, de nekem eddig sajnos egyik sem használt. Az egyik DM-es terméktől pedig teljesen más színűek lettek a ruhák.
7. ancsi105 (válaszként erre: 4. - 4b6a2525df)
2007. ápr. 25. 13:59
Próbáltam a fehér ruhákhoz valót és a színeshez, de nem használt + a szappant is. A könnyebbségem az, hogy vegyiáru nagykerben dolgozom:)
2007. ápr. 25. 06:54

Sziasztok!

Nekem nagyon bejött egy termék. Színes és fehér ruhákhoz egyaránt használható. Az Intersparban lehet kapni, mindenkinek ajánlom. 2 l-es flakonban van, érdekes narancsos pirosas a színe. Klórmentes és Mr Wash néven fut. Szupi jó! Próbáljátok ki!

2007. ápr. 20. 18:57

Eloke - ezzel szoktam itthon riogatni a ferjemet. :)

En sem tudom a foltokat kimosni, probalkozok citrommal, szappannal, hatha, aztan kidobom, vagy itthonra hasznaljuk. En nem rohanok a foltoknak agressziv tisztitoszerekkel, sajnalom a vizet, amivel lefolyik.

Kar, hogy egyszer majd nem mindenkinel az a viz fog visszafolyni, amit o leenged.

2007. ápr. 20. 18:47
Melyik vanish nem jött be. Van egy olyan, ami folyadék és kettéosztott flakonban van (most nemtudom a nevét)Én idehaza pólokban járok és ha főzök akkor sem igen rakok kötényt vagy bármit magam elé, ugyhogy a pólomon napvégére ott az "étlap", + az olaj, meg ilyesmi. Hétvégén sorbarakom őket, ezzel a löttyel lelocsolom a foltokat, látszik is ahogy pezsegni kezd, majd várok kb. fél órát, utánna irány a mosógép. Ez nekem tökéletesen bejött.
2007. ápr. 20. 17:44
Nekem is vannak ilyen problémáim két pici gyerekem által. Szaft, fű stb. Én arielt használok, ez nem viszi ki, de a sima szappan kiviszi ezeket a foltokat, csak bele kell dörzsölni, és utána mehet a gépbe.
2007. ápr. 20. 17:43
Biopon áztató port szórjál a helyes kis foltokra :)és hagyd úgy 1-2 órára a ruhákat. Nekem nagyon bevált. Ezek után viszont a gépi mosáshoz mindig teszek Vanish-t is és így biztosan hat!
2007. ápr. 20. 17:26
Foltos lett több ruhánk: bady, póló stb. Mivel mossam ki? (vanish nem jött be)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook