Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Foltok a gyerek lábán fórum

Foltok a gyerek lábán (beszélgetős fórum)


12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 11. - Ori90)
2017. febr. 15. 18:37
hát ez a kép (sz erencsére) egyáltalán nem hasonlít a sömörhöz ami a szomszédomnak van de szerintem legjobban akkor járnál, ha elmennél egy maszek bőrgógyászhoz hátha tud valami értelmes diagnózist
11. Ori90
2017. febr. 15. 05:45
Sziasztok!Sajnos ide nem,de a saját fényképeim közé feltettem a képet.Élesebbet nem tudok sajnos csinálni egyelőre,de ha megnéznétek és tudnátok valamit mondani...Tényleg olyan,mintha csak beütés lenne... : /
2017. febr. 14. 18:16
az egyik szomszédomnak volt ilyen és az sömör volt. főleg ha visszatérő akkor nagy valószínűséggel az.
2017. febr. 14. 13:23
Délután megpróbálok feltenni egy képet is,hogy miről van szó.
2017. febr. 14. 13:22
Köszi a tanácsokat,megkérdezem a háziorvost akkor ezekről,meg a vasról is.
2017. febr. 14. 12:40
Az egyik barátnőm is így jött rá, hogy immunológiai betegsége van, tele volt foltokkal a kicsi, mintha megütötte volna. Egy teljes vérkép talán nem árthat...
2017. febr. 14. 12:26

A mai napig nem tudom mi volt. Neki a combja felső részén és a lábszárán jelentkezett, majd a mellkasán is láttam 1et 1et de neki nagyon hamar el is tűntek. Egyik nap rájött ez a lilás piros folt másnap elhalványul, bebarnult és estére elmúlt. Megfoghatatlan volt. Mire eljutottam orvoshoz eltűnt majdnem. Csak a fotók voltak a bizonyítékok...

Mivel mindent megnéztek allergia, csípés stb.. és semmit nem találtak megnyugodtam. De olyan sok manapság a megfoghatatlan betegség. Passz.

2017. febr. 14. 12:22
Mindenki azt akarta elhitetni velem, hogy purpura, de érsebész megállapította hogy nem az.
2017. febr. 14. 12:21

Szia!Ugyan ez volt a problémánk... 1 éves procedúrát jártam végig a kislányommal. Minden fajta kivizsgáláson átestünk, mert megmondom a legrosszabb jutott eszembe.. Megjártuk a hematológiát mindent, de ilyennel nem találkoztak még. Sőt a neten sem találtam semmi példát még hasonlót sem.

De semmi nem derült ki mi okozza. A doktornő javaslatára elkezdte szedni a vasat a kislányom, azóta szépen eltűntek. Esetleg egy próbát megérne. Kicsit vérszegény volt, de minden rendben volt.

3. Ori90 (válaszként erre: 2. - Remoni)
2017. febr. 14. 11:59
Köszi,rákerestem,de biztos,hogy nem hemangómia,mert ezek nem daganatok,hanem tényleg olyan foltocskák,mintha beütötte volna.Meg nem mondja senki,hogy nem az,csak én tudom,hogy nem az,mert már régóta ott vannak.
2017. febr. 14. 11:48
Lehet hemangióma is, vagy ezer más dolog is. Szerintem bőrgyógyásznak kellene megmutatni.
2017. febr. 14. 11:31

Sziasztok!


2,5 éves kisfiam lábszárán olyan folt van,mintha beütötte volna,és olyan tompa lilás-vöröses színe van,mint amikor az ilyen ütések gyógyulgatnak.Egész pici korában is láttam a lábán,de akkor tényleg azt hittem,hogy beütötte,viszont annak már rég be kellett volna gyógyulnia.Nemrég észrevettem,hogy pontosan ugyanott a másik lábszárán is van egy ilyen kis folt.Kb akkora,mint egy régi 1 Ft-os.Doktornőnek már mutattam,azt mondta,ha kiskora óta ott volt,akkor pigmentfolt.De én ezzel nem nagyon vagyok kisegítve,főleg,hogy lefelé hosszában is ilyen pirosas-vörösnek látom már... Esetleg nem tudja valaki,hogy ez mi lehet?Természetesen másik orvost is meg fogok kérdezni,de addig is hátha...


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook