Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Folt a fehér ruhán. fórum

Folt a fehér ruhán. (beszélgetős fórum)

2011. júl. 15. 10:13
Lehet kapni foltkiszedő sprayt, amit rá kell fújni és úgy kimosni. Azok is használnak, ha nem túl erős, vagy régi a folt.
5. 61fc1393dd (válaszként erre: 2. - Lilibeth59)
2011. júl. 15. 09:46
Kipróbálom a citromleves szódabikarbónát. :-) Köszi
2011. júl. 15. 09:23
Én mindenre cloroxot használok,mindent kiszed.A wanish dolgokat dicsőítik a reklámokban,de nekem még egy ruhámból se szedett ki semmit.Amúgy ma már sokan hypot sem használnak ruhákhoz,de az is kivesz mindent és egy használattól nem roncsolódik az anyag,kivéve ha nagyon érzékeny.
2011. júl. 15. 08:49
Köszi a tippeket Lilibeth, mert nekem meg egy fehér nadrágomon vannak sárga foltok, és a mosás után nem jött ki. Sima fehérítő amúgy nem jó rá?
2. Lilibeth59 (válaszként erre: 1. - 61fc1393dd)
2011. júl. 15. 08:28

Áztatni kell: mosószóda, szódabikarbóna, oxigénes fehérítő só - ezek mind jók áztatásra. Szódabikarbóna citromlével, ebből pasztaszerűt keverni, rákenni a foltra, rajta hagyni legalább egy óráig.

Jó még a bórax, áztatni, mosni.

Az epeszappan bedörzsölni a ruhát vele mosás előtt.

2011. júl. 15. 08:13
Tanácsot szeretnék kapni arra a problémámra, hogy az egyik fehér blúzomon pár apró sárga folt keletkezett, és nem tudom mivel tüntethetem el.Kimostam, de nem segített.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook