Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Földhivatalban bárki megnézheti a tulajdoni lapokat? fórum

Földhivatalban bárki megnézheti a tulajdoni lapokat? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 2. 14:27
Sziasztok. Úgy tudom, a megtekintéshez is kér pénzt a földhivatal. Igaz olcsóbb, mint a kiváltás. Amúgy elég a pontos cím is. Ha pedig megveszed az ingatlant, akkor az ügyvéd amúgy is kikéri, mivel neki kötelező az adásvétel miatt.
9. 2b4cc073d6 (válaszként erre: 8. - Timycat)
2013. jún. 2. 13:30
Nem abban a bárosban vagyok, ami lakás tlapja érdekelne. Nem tudom itt a netes rendszerükben ki tudják-e keresni, s vajh' az is ingyenes-e. Majd holnap megkérdezem őket.
8. timycat (válaszként erre: 2. - 2b4cc073d6)
2013. jún. 2. 10:02

szépen bemész a földhivatalhoz, kérsz betekintést és pont semmibe nem fog kerülni, leírkálhatod magadnak, amire kíváncsi vagy, ha már másolat kell az már fizetős


a tulajdoni lap I. része pedig ingyen is elérhető interneten (de csak az I. rész, a tulajdonosok és a terhek nem)

2013. jún. 2. 09:17
Köszi Tücsibogár!
2013. jún. 2. 08:55
Ezt is elfogadják hivatalos helyeken. 30 napig érvényes. Ami jó benne, hogy egyszer kell kifizetni az 1000 Ft-ot, de több példányban is ki lehet nyomtatni. Nekünk közműátírásokhoz, és lakcímre bejelentkezéshez kellett. Rá van nyomtatva, hogy nem hiteles, de mivel van rajta egy vonalkódszám, így sehol nem problémáztak vele.
5. Honigbee (válaszként erre: 4. - Tücsibogár)
2013. jún. 2. 08:18
Ezt is jó tudni.Nekünk viszont kellett a kinyomtatott változat.
4. Tücsibogár (válaszként erre: 3. - Honigbee)
2013. jún. 2. 08:06
Lehet címre, névre is keresni online, de szükséges előtte egy ügyfélkapu regisztráció. Én 3 hete intéztem kb, a Kormányablakhoz mentem be. 2 perc alatt megvolt a regisztráció, itthon simán meg lehet nézni a földhivatal online rendszerében. És így csak 1000 Ft.
2013. jún. 2. 07:52
Szia.Nekünk kellett egy nem hiteles tulajdoni lap,amit netről is le lehet tölteni,kellett hozzá a helyrajzi szám is.Online megrendeltük,elutaltuk a 3470 ft-ot,mikor megkapták,akkor elküldték az email címünkre a tulajdoni lapot,amit kinyomtattunk.Nem tudom,hogy helyrajzi szám nélkül ez menni fog-e neked?
2013. jún. 2. 07:46

Egy lakás adatai érdekelnének. A földhivatalban igaz, hogy bárki megnézhet konkrét tulajdoni lapokat? Mi ennek a menete, ára?

A címet tudom és az emeletet meg a tulajdonosneveket, de az ajtószámot nem. Így is lehetséges? Honnan tudom, hogy melyik földhivatalban lehet megnézni?

2013. jún. 2. 07:44
Földhivatal, tulajdonilap megnézése, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook