Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Földangyalok jelentkezését várom. :) fórum

Földangyalok jelentkezését várom. :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
127. 74f8c12b8e (válaszként erre: 122. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 27. 07:13
Most újraolvastalak,többedszer: amit írtál,az olyan neszesemmi-fogdmegjól,általánosságok.És csak az derül ki belőle,h én vagyok az értetlen,te meg az okos.
126. balageee (válaszként erre: 122. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 26. 18:23
Szerintem senki sem tud semmi biztosat ezekről a dolgokról. Te se, csak véleményed van, mint azt írtad is. Az meg igen szubjektív. Meg "Az igazságot nem szubjektíven, hanem objektíven lehet igazán felfogni" A tény ami objektív. Bevitted magad az erdőbe. Az igazság meg általánosítás, te is csak a saját szűrődön keresztül fogod fel a dolgokat, honnan tudod, hogy az jobb mint másé?
125. balageee (válaszként erre: 110. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 26. 18:08
Ne haragudj, de ennél nagyobb nyilvánosság elé is kiáltál már ezzel?
124. balageee (válaszként erre: 88. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 26. 17:57

a legkönnyebb ezzel az idézettel takarózni, akkor tovább gondolgodnod sem kell. csak ki vagy te hogy minősítsd az egyént meg a dolgokat?

a konfliktust meg ő generálta, valszeg számított is rá, ezért eleve ráparázott

123. balageee (válaszként erre: 81. - 408ef5b99a)
2012. jún. 26. 17:51
Teee valakivel nagyon keversz, lazuljál egy kicsit:) Meg mi az hogy "nektek". Én a magam nevében nyilatkozok, és nem szokásom szétkapni fórumot, az meg csak a te bajod ha megsértődsz dolgokon. Egyébként meg ilyen témával miért nem mész a Budapest tvbe. Beláthatod, ha nem is a 10ről de minimum a 4.ről ugrottál ki ezzel a kérdéssel:)
122. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 120. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 23. 11:53
Figyelj. Mért ne válaszolnék? Ez az egyik. A másik: Attól hogy mondok valamit, a te befogadásod nem biztos hogy változni fog. Tehát ha minden véleményt a te szájízedre akarsz megérteni, az úgy nem fog menni. Ezért fontos, hogy az ember egyre jobban ismerje meg önmagát, tágítsa a tudatosságát, mert csak ennek függvényében érthetőek a dolgok. Az igazságot nem szubjektíven, hanem objektíven lehet igazán felfogni. Ezért ne a saját szűrődön keresztül értelmezd a dolgokat, hanem próbálj meg megszabadulni a saját szűrődtől. Ekkor fogod megérteni az információkat, a jeleket, az üzeneteket. Az önismeret és a világismeret egyenes arányosságban van egymással.
121. gyuri67 (válaszként erre: 115. - 8e9170fe09)
2012. jún. 23. 09:51

Kedves hozzászóló!

Gondolom Te biztosan egy pszihiáter orvos lehetsz és azért vagy ilyen jól informált!!!:)

Még mielőtt bárki is kritizálná a könyvet,inkább azt javasolnám,először olvassa végig és majd utána szívesen megvitatom vele.

Sorry!

120. 74f8c12b8e (válaszként erre: 119. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 23. 07:08

Igen az,ezért kérdezgetek mindenfélét,mert szeretnék válaszokat kapni,amit én is értek,és van,amivel nem tudom,kihez fordulhatok,de úgy látom,ide nem,mert ez egy zárt kör,az angyaloké,és nem tombol a segítőkészség.

Pl.rajtad kívül senki angyal nem vette a fáradságot,hogy bármit is írjon nekem,pedig ha olvasnak,láthatják,hogy jóindulatú érdeklődés van bennem.

Az előző hsz-emből kimaradt,h köszönöm,h legalább vetted a fáradságot,hogy válaszolj- még ha nekem ettől nem is állt össze a kép,hogy mit gondoljak az angyalokról így első nekifutásra.

119. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 118. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 22. 22:35
Ez a te problémád hogy miként látsz és értelmezel dolgokat.
118. 74f8c12b8e (válaszként erre: 117. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 22. 21:21

Úgy látom,zátonyra futottam.Ettől nem lettem okosabb.

Tudom,mit jelent a talentum,de nemcsak földangyalok lehetnek művészek,vagy érzékenyek,úh.ez,így magában nem nagyon hat meg.

117. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 112. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 22. 21:10

Nem lehet mindent logikai sablon szerint értelmezni.

Az élet nem kiszámítható, nagyon sok minden benne van. A legtöbbször illogikus. Tehát az ilyen egyén egyszerre akar belesimulni és szembe menni a társadalommal. És mindkettő megvalósítható, csak szintek kérdése. A talentum az képesség. Akár művészeti, vagy egyéb más érzékenység. Egyénenként változik.

116. Kyra.Eleison (válaszként erre: 105. - Vigyorex6)
2012. jún. 22. 20:07
Köszönöm, :):) pont ide illik. Csak még mindig van 1 dolog, amit nem igazán értek. Nagyon érdekel a spiritualitás (kivéve asztrológia), léleklátás stb., mégsem tudok semmilyen "csoporthoz" sem csatlakozni. Érdeklődtem tanfolyamokról, találkozókról stb., de amikor jeleztem érdeklődő szándékomat, mindig "elfeletkeztek" rólam. Ez miért lehet?
115. 8e9170fe09 (válaszként erre: 113. - Gyuri67)
2012. jún. 22. 19:10
A hipnózisban lévő embereket a hipnotizőr irányítja. Nagyjából az elvárásainak megfelelő dolgokat fogja kiszedni belőlük.
114. 8e9170fe09 (válaszként erre: 113. - Gyuri67)
2012. jún. 22. 19:06

Nem kell minden hülyeséget elhinni amiről Bestsellert írnak!

Várjuk meg vele Michael Newton nobel-díját!

113. gyuri67
2012. jún. 22. 18:00

Kedves Fórumozók!

Éppen az előbb értem végére az utolsó hozzászólás elolvasásának.Mit is lehet ehhez még hozzá fűzni?!

Senkit nem szeretnék megbántani,de legtöbbször az sugárzik egy-egy írásból,hogy valamikor hallhattak,esetleg olvashattak,tegyük fel a neten láthattak valami,ezzel kapcsolaatos dolgot és a felszínes tudásukra hagyatkozva szólnak itt egymáshoz./Ez vonatkozik a Fórum indítójára is szerintem./

Van itt egy,két ismerős név is Kikkel találkozhattunk más fórumon is.Ha esetleg emlékeznek rá,lehet már eltelhettek évek is azóta.Annak ellenére,hogy nem vagyok aktív hozzászóló minden hasonló témához,azért szoktam figyelgetni,mert nagyon érdekel a spiritualitás.Kicsivel több mint 3 éve kezdődött.Azóta megtaláltam sok-sok választ a kérdéseimre.Elég tudatlanul indultam neki ennek az egész út keresésnek,talán ezért is fordultam először azon vallás felé amit anno a mi "Drága Szent Istvánunk" erőltetett rá a magyarságra,ha kellett több százezer ember halálának az árán is,köztük saját rokonságával.

Ezután következtek különböző spirituális vezetők.De láss csodát milyen érdekes,amint kérdezni szerettem volna őket a másikról,rögtön mi jött válaszul,"az nem igaz,az egy csaló,az a másik csak üzletet csinál a spiritualitásból, stb.!"

Nem mondom,hogy nem lehet ezektől a vezetőktől seemmit tanulni,sőt Ők azok akik felnyitották javarészt a szememet,mi is folyik itt valójában.

Pár hónappal ezelőtt pedig valahol olvastam egy könyvnek a címét,még az is lehet,hogy itt a hoxán,már nem emlékszem.Azóta elolvastam a könyv mind három,forgalomban lévő részét.

A könyvet egy Amerikai pszihiáter orvos írta,ki azzal foglalkozik,hogy ma élő embereket hipnózisban kérdez előző életükről,de ami a legfontosabb,arról a létről, mikor lélekként nem a Földön vagyunk,hanem a "KÖZTES LÉTNEK" nevezett helyen a Szellemvilágban.

Ez a könyv adta meg arra a kérdésemre a választ ami már régebb óta foglalkoztatott:Kell lenni egy minden emberre vonatkozó egyetemes igazságnak,kell legyen valami olyan igazság,ami minden vallás felett álló igazság!Mi az?

Érdekes módon,ezek a hipnózisban lévő emberek nem beszéltek soha az Ítéletről,Számonkérésről,Bűnről,Pokolról és természetesen sem Égi,sem pedig Földangyalokról!

Spirituális Vezetők szerint az Angyalok, pulzáló energia gömbök,kik soha nem öltenek Emberi formát.Semmi más dolguk nincsen a Létezésben,csak annak a sorsnak a betartatása amit,Mi vállaltunk mielőtt újra a Földre születtünk volna.

De a könyvben nem olvastam erről sem.

Bocsánatot kérek a túl hosszúra nyúlt hozzászólásért!Köszönöm mindenkinek Ki,ennek ellenére mégis végig olvasta.Ha sikerült egy minimálisat is nyitnom a szemén,annak nagyon örülök!!!

Végezetül írom a szóban forgó köny szerzőjét és címét:

Dr.MICHAEL NEWTON:LELKÜNK ÚTJA


Szép Estét Kívánok Mindenkinek!

112. 74f8c12b8e (válaszként erre: 110. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 22. 12:01

Már megint nem jó..most szembe mennek,vagy belesimulnak a társadalomba?Mert egy másik hsz.ben ezt írtad..és pl emiatt nem tudok elképzelni egy ilyan embert valójában,mert ez ellentmondás.

És mért akarnak annyira emberek között lenni,ha ott nem jó nekik?

(Én sem tartozom semmilyen közösségbe,de nem is ismerek olyan közösséget,ahová tartozni szeretnék.És azt szólom,hogy ez így van jól,én most vagyoka helyemen)

Miben nyilvánul meg a talentumuk?mit tudnak tenni?

2012. jún. 21. 22:27

Ez nem teljesen ide vág, de azért van némi összefüggés, érdemes elolvasni...


[link]

110. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 109. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 21. 22:12

Nos, voltaképpen ún. marslakónak érzik magukat ezek az emberek. Sokmindennel tisztában vannak, de jóval nehezebb helytállniuk egy olyan rendszerben ami a lelkükkel ellentétes érdekeket képvisel. Ők születésüktől kezdve tisztában vannak azzal hogy létezik egy szép, egy jó, egy igaz út. És fájdalmasan tapasztalják hogy a társadalom a csúnya, a rossz és a hazug utat járja. Ezek az emberek folyamatos kapcsolatban vannak az igazi értékekkel. Ezért kívülállónak számítanak, nehezen értik őket. Legtöbben nem is bírják, ha nem elég erősek, őrült hibába eshetnek.


Ha azt vesszük hogy az átlagember körül akarja venni magát másokkal, tudatilag tompítja magát hogy ne érzékelje a kellemetlen valóságot, addig ezek a különös lelkek egyedül vannak, tudatilag csiszolódnak, és nem szednek semmilyen bóditószereket.


Mit szólnál ha úgy éreznéd hogy semmilyen közösséghez nem tartozol?


Ez felemelő, de egyben rémisztő is.

A bátorság gyermekei szembe mennek a tömeggel.

De nem erőszakosan, inkább bölcsen és olykor elkeseredett kitartással.


Igen, az átlagembereknek észre kell venniük a bennük lévő talentumot és segíteni őket.


Így is elég sokat vállaltak a puszta minőségük által.

109. 74f8c12b8e (válaszként erre: 107. - D7ba7bf7ff)
2012. jún. 21. 14:53

Emésztgetem ezt az írást egy ideje..

tehát arről van szó,hogy nekem,eccccerű halandónak kell toleránsnak lennem,szolgálatot tennem a pl.azok az indigók,meg az angyalok felé,akik így vagy úgy nem tudnak beillaszkedni?

Én azt hittem,ők tudnak majd nekem okosat mondani,mert felette állnak az élet problémáinak..(Mint ahogy a topiknyitó is tanácsot akart kérni...)

Nehezen tud szerepet játszani,mégis beleolvada környezetébe? érdekes...Vagy akkor valójában pont beleillik a környezetébe.

Miben kell támogatni?

108. vizipókocska (válaszként erre: 50. - 8e9170fe09)
2012. jún. 21. 13:18
Miből buktál??? :-DDDDDD
107. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 95. - 74f8c12b8e)
2012. jún. 20. 21:17

Olykor érzékenyebben reagálnak az eseményekre. Egy földre szállt angyal is tud démonizálódni, ha nincs benne meg a megfelelő türelem és tolerancia. Tehát megeshet hogy félresiklanak ezek az érzékeny lelkek. A legagresszívebb és legdeviánsabb emberek olykor a legnagyobb érzékenységgel megáldott egyének. Csak félresiklottak. Egy angyal nehezen tud szerepet játszani, de ugyanígy egy indigó is. És vannak nagyon agresszív indigók, akiket teljesen lebetegített a társadalom.

Van egy ilyen cikk, hogy az indigó gyerekek nagyon betegek. Nagyon nehezen találják a határaikat és túlzottan egybeolvadnak a környezetükkel. Ez nagy probléma és kihívás lehet a számukra. Tehát ezt érdemes megérteni. Ezeknek a különleges lelkeknek támogatás kellene, nem megbélyegzés és kiközösítés, mert ez talán a legnagyobb fájdalom számukra. Imádnak közösségben létezni. De nem egy beteg közösségben.

106. 83e25137af (válaszként erre: 97. - Lhara)
2012. jún. 20. 19:22

Örülök hogy segíthettem. Egy jó cserké...öö angyal ott segít ahol tud, meg persze ahol kérik és kell is. :)


Az a kis pajkos csillogás az én szememben is ott van :) nem véletlenül lettem én egy szárnyas istencsapása ;)

105. Vigyorex6 (válaszként erre: 103. - Kyra.Eleison)
2012. jún. 20. 14:22

Szia!

Akkor Te egy testet öltött angyal vagy? :)

Mert igen kedvesen felhívta rá a figyelmemet a topic indítója, még van további 4 csoportja a Földangyaloknak.

Itt megnézheted:

[link]

104. Kyra.Eleison (válaszként erre: 102. - 9536810fa1)
2012. jún. 20. 14:10
és ismerek többet is:):)
103. Kyra.Eleison (válaszként erre: 20. - Vigyorex6)
2012. jún. 20. 14:09

Szia!

Teszteltem, teszteltek, és földangyalnak bizonyultam. Ez mit jelent?

102. 9536810fa1 (válaszként erre: 36. - 408ef5b99a)
2012. jún. 20. 12:02
..ha nem ismernék egyet, simán mondanám, hogy kamu... de ismerek...
101. Lhara (válaszként erre: 99. - 8e9170fe09)
2012. jún. 20. 11:05
Az jó, ha csak félre értettem a humorod. Klassz, hogy viccelsz, de sajnos őt zavarja, mert nem értette... ahogy elsőre én se, de már rendben van nálam a dolog és örülök, hogy egy vidám fickó is itt van közöttünk.
100. Lhara (válaszként erre: 75. - 408ef5b99a)
2012. jún. 20. 11:02
...pedig nekem nagy örömöt okoztál vele... fontos.
99. 8e9170fe09 (válaszként erre: 98. - Lhara)
2012. jún. 20. 11:01
Én csak egyetértettem a fórumindítóval. :)
98. Lhara (válaszként erre: 93. - 8e9170fe09)
2012. jún. 20. 11:00
De kedves! Nem kötelez semmi és senki Téged, hogy idekukkancs, ha nem szándékod... de akkor sem, ha ezt a légkört, témát nem szívleled. Menj békével, vagy csendesedj el és figyelj... akkor biztosan jó vagy hozzánk ahogy magadhoz is, mert mindent magunkon kell kezdeni, mint tudjuk.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook