Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főiskolaváltás. Hogyan? fórum

Főiskolaváltás. Hogyan? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 29. 12:22
Köszönöm. mondjuk én a Kodolányira akarok átmenni. Nézegettem a honlapjukat, de sok infót nem találok arról a szakról, amire menni akarok. nem tudom. Picit tanácstalan vagyok.
2012. máj. 29. 12:11
Van ilyen átjelentkezési kérelem vagy adatlap. Legalábbis hasonló néven fut. Általában minden iskola TO honlapján fenn vannak a legfontosabb kérelmek, amit ki is nyomtathatsz. Ha nincs akkor be kell menned az adott iskola TO-ra és kérni. Általában rajta van az is a kérelmeken, amit csatolni kell mellé pl az index tuti fog kelleni. Ugyanakkor érdemes megérdeklődni a TO-n, hogy van minimális átlag követelmény a suliban. Mondjuk 4 egészes súlyozott átlag alatt nem vesznek fel stb. Egy barátnőm pár éve az esztergomi főiskoláról akart átmenni az ELTE-re 4.3-as átlaggal és körbe röhögték :(
2012. máj. 29. 12:10
Azt a sulit kérdezd ahova menni akarsz,a to segít.Lehet az is,hogy előlről kell kezdeni,csak néhány tárgyadat tudod elfogadtatni,de ha sok az egyezés simán át is vehetnek.Ezt mi nem tudjuk megmondani :(
2012. máj. 29. 12:03
Főiskolát szeretnék váltani. A szak, amit tanulok ugyanaz, csak másik intézménybe mennék? Tudja valaki, hogyan működik?
2012. máj. 29. 12:03
Főiskola váltás. Hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook