Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzás vagy nem fogzás fórum

Fogzás vagy nem fogzás (beszélgetős fórum)


2011. aug. 13. 22:43
KIBÚJTAK!!!!! EGYSZERRE KETTŐ!
2011. aug. 13. 08:58
Az enyém is három hónapos korától műveli! Mikor nyálzik, és lenyeli, attól híg és büdi a kaki! Ráadásul csípősebb is, úgyhogy érdemes speciális popsikrémet felíratni!
2011. aug. 10. 14:09
Sziasztok csatlakozom ha nem baj.Nekem tegnap volt 7 hónapos a kisfiam és még nincsen fogacskája.Szerintem már alakulhat mert a napokban nyűgösebb de nem tudom már biztosra mert 3 hónapos korától nyáladzik és mindent a szájába vesz.Állítólag hígabb a széklett és büdösebb is fogzáskor.
2011. aug. 9. 22:50
Az enyém egy hetet ráhúzott! De nem aggódom. Mindha az ínye allul pirosabb lenne... Majd beszélek a dokival, úgyis mennem kell.
2011. aug. 4. 16:19
Szia! Én úgy tudom hogy 16 hóig kell kijönnie az elsőnek!Az ikreimnél: a kislányomnak 10 hónaposan a kisfiamnak 15!!!! hónaposan jött ki az első. Fogorvos és a gyermekorvos is azt mondta, hogy nyugi lesz foga.Hát jöttek is utána hármasával négyesével a fogacskák.Ja a gyerekeim korababák másfél hónappal jöttek hamarabb. Akkor Emma 8.5 Dani 13.5 hónaposan kezdett fogzani.Nyugi nem maradtok fogatlanok.
2011. aug. 4. 12:19
Ja és nekünk a felsö kettő jött ki, de az alsóknak még a nyomát sem látom.
2011. aug. 4. 12:18
Szia! mi egy évesek voltunk júliusban, és kettő fogunk van .az is egy picike valami, vagyis nincs kint teljesen. 11 és fél hónaposan jött ki az első, és 1 hete a második. Ne aggódj, nekem azt mondták, ha 1,5 éves koráig nem jön egy sem akkor kell megnézetni.
2011. aug. 4. 12:14
Tudom hogy tud rágni. Sokszor csak darabosat kap.
6. Danica16 (válaszként erre: 3. - Miramira77)
2011. aug. 4. 12:06
Nekik is szinte érezni lehetett az ínyük alatt a fogakat, de nem akartak kibújni :), de rágni így is jól tudtak.
5. Danica16 (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. aug. 4. 12:02

Nagyfiamnak 10hónapos korában jött ki az első két foga, majd újabb félév szünet után egyszerre jött 5, aztán megint szünet, a huszadik foga 3. szülinapja után bújt ki. Mindeközben 3 hónapos korától produkált időszakosan minden fogzásra utaló jelet, még a gyerekorvosunk is azt mondta, hogy három-négy hónaposan meg lesz az első foga :p :)

A lányomnak 11hónaposan jött az első foga, nála nem voltak ekkora szünetek, mint a fiamnál, de most két évesen nincs még meg a 16 foga :)

Ők egyszerűen későn fogzanak, az én családomban nem volt ilyenre példa, a férjemnél nem tudjuk hogy volt, mert az ő felmenői már nem élnek sajnos.

2011. aug. 4. 12:00

Szia!


Kislányom tavaly augusztusban született. Sok olyan anyukával tartok kapcsolatot akiknek szintén augusztusi a babája. Nagyon változóan bújtak ki a fogacskák. Nekünk már 8 volt amikor még voltak olyan babák akinek egy sem volt. Én nem idegeskednék ezen. A Védőnő is azt mondta,hogy van olyan baba akinek 1 éves kora körül kezd el kibújni.

2011. aug. 4. 11:59

Érzem a metszőfogainál a keménységet, és a szemfogaknál a kiállóbb duzzanatot. Anyósom azzal nyugtat, hogy lehet egyszerre kibújik sok, és legalább egyszerre túl leszünk sok fogon.

Nekem három maradandó fogam nem bújt ki (egy elöl és kettő őrlő hátul) így egy kicsit stresszelek. Eléggé paramami vagyok.

2011. aug. 4. 11:56
ha aggódsz, kérdezd emg a gyerekorvost vagy a védőnőt. én úgy tudom, h ha 12 hós koráig kibújik, az normális, ha addig semmi, akkor mindenképp megmutatnám egy orvosnak. nincs megduzzadva az ínye? nem érzel az ínyén változást? H keményebb vagy vmi?
2011. aug. 4. 11:52

Kezdek aggódni. 10 hós a kislányom, foga egy sem. Látni nem látom. Egyszer még 4 hósan elindult a bal szemfoga, de visszahúzódott. Három hónaposan már "fogzott", kéthetente van azóta is pár nagyon rágós, nagyon nyálzós nap, de semmi.

Első baba, nem tudom, hogy hogyan kellene jönnie. A férjem és az én családom is sok gyerekes, a nagyszülők nem emlékeznek, hogy nekünk mikor bújt a fogunk.

Lehet, hogy valami baj van?

A ti babátoknak mikor volt az első?

Kezdek egy kicsit aggódni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook