Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogytam egy kicsit, lehet ez a stressztől? fórum

Fogytam egy kicsit, lehet ez a stressztől? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 25. 12:31

Ugyanannyit eszem szerintem mint eddig.


Az étkezési szokásaim abban változtak meg, hogy nem eszem felvágottakat a szendvicshez.

Mivel időm az van, ezért tudok reggelizni-ebédelni rendesen, vacsorázni is szoktam.


Amíg volt rendes munkám, addig szendvicsen elvoltam egész nap, amikor hazaértem 5 órakor este ebédeltem és később vacsoráztam. Kb. szeptemberig tartott ez az állapot.


Decemberi hónapom stresszes volt a munka miatt is, és családi gondok miatt is. Nem vettem észre magamon a fogyást, csak március eleje fele.

2015. ápr. 23. 06:55
igen lehet.
2015. ápr. 21. 02:41
2-3 kg az semmi, ne foglalkozz vele. A hasmenésre meg szedjél valamilyen probiotikumot, hátha segít.
8. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. ápr. 18. 09:18
Magától a stressztől aligha, de az azzal kapcsolatos étkezési és mozgási szokások megváltozásától lehet.
2015. ápr. 17. 22:27
Amugy is kellett mennem haziorvoshoz, ugyhogy megnezettem magam..
6. kriszta773 (válaszként erre: 5. - Cukilányka)
2015. ápr. 17. 20:16
2-3 kiló fogyás miatt rögtön orvoshoz rohantál? mégis hány kiló vagy?
2015. ápr. 17. 20:11

Csak neha megy a hasam.

2-3 kg-t fogytam kb.

Haziorvos tovabb kuldott vizsgalatokra, amik meg ezutan jonnek, de o azt mondta lehet az allando stressz miatt. Igazabol most vettem eszre hogy fogytam kicsit. A hasam mar nem megy. Meregteleito kurat megcsinaltam. Kiuuteseim mar nincsenek es a szekletem is normalis.

2015. ápr. 17. 19:59

Lehet,de nem biztos. :(

Jobbulást neked!

2015. ápr. 17. 19:54
Múltkori fórumod arról szólt hogy sokat megy a hasad. Valószínűleg attól fogytàl. Orvos mit mond?
2. kisj
2015. ápr. 17. 19:52
Hány kilót fogytál?
2015. ápr. 17. 19:51

Munkahely miatt mostanaban allandoan stresszelek.

Pontosabban nincs munkam, csak hebe hoba besegitek nehany helyre hogy legyen penzem, de allando munkam nincs.

Fogytam nehany kilot. Etvagyam van, ugyanannyit eszek mint maskor. Volt laborom, elteresek nem voltak. Emesztesemmel volt problema, neha ment a hasam, es az arcomon kiuteseim is voltak - nyilvan a rossz emesztes miatt.


lehet ez a kis fogyas a stressztol? Felek hoogy beteg vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook