Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk! Nagy fogyásban vagyok és ott tartok, hogy elkel a lelki támogatás.. fórum

Fogyózzunk! Nagy fogyásban vagyok és ott tartok, hogy elkel a lelki támogatás.. (beszélgetős fórum)


12. Venes
2009. jan. 11. 09:45

Én amit sokaknak javasolnék, mert könnyen tartható, vegyes étkezést biztosít, s miden fogyasztható, csak mértékkel, az a Weight Wacher.

Kicsit számolgatni kell, de van hozzá ponttáblázat is, meg könnyen betanulható a számolgatás is.

Én ezzel anno elég maradandóan fogytam, olyan 5-6 kg-t, olyan 3 hónap alatt, s nem is jött vissza, semmi.

Szerintem egész életen át lehet csinálni.

Mindenkinek ajánlom! (Talán még a téma nyitva van itt is, a fórumon, de akit érdekel, nyugodtan írhat privit, mailt.)

2009. jan. 10. 00:00

háhá na lement az ünnepi 2 kiló ma reggel rááltam a mérlegre és annyi mint előtte :)

most vasárnap pedig megjön.. szóval egy hétig rá sem állok a mérlegre mert különben elsírom magam

2009. jan. 8. 23:24

hát egy napom nagyjából úgy néz ki h reggel citromlevet iszom 2-3 decit, ebédre szoktam enni rendes kaját csak kis mennyiségben délután meg ha nagyoon megéhezem akkor én szeretm a knorros gyümileveseket és azokat eszem, 5 után semmi.

mozgás az korlátozott ha fennt vok pesten akkor általában vmi DVD d most h itthon vagyok majd elmegyek futni a kutyámmal.

viszont ha valamit megkívánok édesség v vmi akkor engedek magamnak. egy kicsit muszáj mert ha nem akkor előbb utóbb rámtör az evésroham

9. andi kj (válaszként erre: 7. - C3d119894c)
2009. jan. 8. 14:38
Én magam is a hagyományok híve vagyok.Inkább kevesebbet és egy kis mozgás.(ha rá tudom venni magam)Sok diétázás után én is azt mondom,hogy amit keservessen le addunk abbol a duplája jön vissza.Tudni kell mikor és mennyit eszünk.
8. herengtimea (válaszként erre: 7. - C3d119894c)
2009. jan. 8. 13:14

mégis mennyivel kevesebbet?

én rám is rám férne egy kis fogyókúra,csak az a baj,hogy mindig félbehagyom,de most minden másképp lesz.

kedden kezdtem a fogyót,semmi diéta,1 óráig azt eszem amit akarok,azután pedig nuku szénhidrát,nem koplalok,csak másképpen eszem.azért egy valami kimarad:az a sok édesség.édességet csak reggel eszem,de aztis mértékkel.ja és minden nap másfél órát szobabiciklizem.

és te mit tornázol?8 kg az szép eredmény egy hónapra,és mennyit akarsz még leadni???

2009. jan. 8. 11:06

Sziasztok!


A módszerem egyedi, nem norbizok vagy 90 naposozok, hanem kevesebbet eszem jóval mint szoktam meg a mozgásra veszem rá magam néha :P


A 90 naposról én is azt hallottam h oké h leadod vele, d vissza is jön

6. Venes (válaszként erre: 4. - Cc77baa79b)
2009. jan. 7. 22:34

Én nem hallottam és tapasztaltam sok jót. Ismerősöm lefogyott 10 kilót, de 1 hónap alatt vissza is szedte mindet. (Férfi.)

Másik meg fogyott, de visszaszedte szintén. (Nő.)


Szerintem ennél valami tartósabb, életre szólóbb életmód váltás kellene.

5. dj.cica (válaszként erre: 1. - C3d119894c)
2009. jan. 7. 22:26

szia ha már eddig eljutottál ne add fel:)

nekem is kéne fogyni jó sokat azon vagok jelenleg.

2009. jan. 7. 22:25
Én hétfőn kezdtem a 90 napos fogyit:) rengeteg sikertörténet van róla, ismim lefogyott 20 kilót és iszonyú jól néz ki
2009. jan. 7. 22:24

Nekem is kellene fogynom, kb. 16 kg-t.

Milyen módszerrel vágsz neki?

2009. jan. 7. 22:24
Szia! Mesélj milyen módszerrel fogytál?
2009. jan. 7. 22:21

Sziasztok!


Nagy fogyóban vagyok és ott tartok h el kell a lelki támogatás mert különben a pizzához menekülök!:)

November 17én kezdtem el egy hónap alatt lement 8kg az ünnepek alatt feljött 2,5 :")

Viszont ez már lement:)

Szeretnék még 18 kilótól megszabadulni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook