Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózzunk együtt!!! fórum

Fogyózzunk együtt!!! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 10. 07:06

Én hétfőn kezdtem a 90 napot diétát,remélem sikerül megszabadulnom a fölös 13 kilómtól.

Hála istennek a mérlegünk elromlott,különben minden nap a mérlegen állnék.

csinálja még valaki a 90 naposat?

Nyárra formába akarom hozni magamat,most már a kicsim sem cicizik 7 hónapja, úgyhogy szabad.2 szülés után elég jól össze szedtem magam:-)Szegény apa,nem ilyen nőt vett el:-(

2012. febr. 10. 07:04
Elfogytak:-)
2010. jan. 11. 15:49
Fogyisok,hol vagytok????
2008. jún. 12. 10:06

Én is másodika óta csinálom.

Én még ma nem ettem semmit, mert most keltem fel, egy aktimelt ittam csak.

Szerintem én ma ilyen serpenyőben sült fagyasztott zöldségeket fogok enni ebédre. kis olajon.

vacsira nekem is marad a saláta. :)

2008. jún. 12. 08:01

Jó reggelt!

én reggelire ma virslit ettem, p.búzával

ebédre eszek ami van, a vacsorám mostanában igen egyhangú, mindíg saláta. Sikerült egy olyat össze állítanom ami annyira ízlik, hogy minden nap meg csinálom. Majd meg utálom...:)

Másodika óta csinálom.

2008. jún. 11. 23:05
valami kajatipp valakitöl? ti miket esztek és mikor? :)
2008. jún. 11. 22:41
Én is 67 és 71 kiló között kinlódok, de a célom 60 lenne. Szerintem azt úgy 96 évesen fogom elérni, már ha így haladok!
2008. jún. 11. 22:34

sziasztok!

Hát én többé kevésbé sikeresen. Mindig jojózom. De remélem hogyha most elérek valamit akkor azt majd sikerül megtartanom! :)

Én próbálok sok zöldséget és gyümit enni, és 6 után nem, de néha becsuszik egy egy finom falat. :S

Nem eszek sokat, de ezek elég hílalóak, amiket igen. Sajnos nem tudom megállni. :(

Szedek szűztea kapszula fortét hogy ugy is működjön az emésztörendszerem, ha nem kerül sokminden a hasamba. :)

És ti?

2008. jún. 11. 22:27

Én is szívesen beszállnék! Én már pár napja fogyózom, de jó lenne egy kicsit beszélgetni. Hát... kéne egy kis erősítés!!

Tudom, hogy úgy jobban megy a fogyózás, ha van akivel megbeszélhetjük, hogy ki mit, hogy csinál

2008. jún. 11. 21:27

Én szívesen csatlakozok, habár még igazán a tettekhez nem jutottam el :(!

Most keresem azt a megoldást, amivel nem csak jojozom, hanem örökké tartható ideális súlyt tudok elérni.

Ha valaki okosabb mint én, ossza meg velünk a tudást :)!

Bunnydrop, te hogy fogyózol?

2008. jún. 10. 17:13
Itt olyan nőkkel szeretnék beszélgetni, akik szintén fogyóznak, és nem tudják kivel megosztani a véleményüket, módszerüket stb., vagy csak beszélgetni szeretnének. Harcoljunk együtt a kilók ellen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook