Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyóznék, de ... fórum

Fogyóznék, de ... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyóznék, de ...

1 2 3 4 5 6 7 8
220. Acimity (válaszként erre: 218. - Iculi71)
2013. jún. 7. 17:27
És hogy fogyózol? Én egyébként már 22 kg-nál tartok és sokkal jobb így,szóval megéri dolgozni érte:)
219. Acimity (válaszként erre: 218. - Iculi71)
2013. jún. 7. 06:50
Köszönöm szépen! 13 kg az nagyon jó,nagyon ügyes vagy,csak így tovább!!!
218. Iculi71
2013. jún. 6. 21:29
Én is gratulálni szeretnék, és csak így tovább!!! Én még eléggé az utam elején vagyok, 13 kg fogyásnál járok, még ugyanennyi áll előttem, de nagyon elszánt vagyok! Remélem nekem is, és minden sorstársamnak sikerülni fog! Hajrá!
217. Acimity (válaszként erre: 216. - Iodine)
2013. febr. 23. 07:39

Szia!

Nagyon szépen köszönöm?)

Bizony,hatalmas a változás és alapvetően nagyon elégedett vagyok, de azért még van min dolgozni, de így is jól érzem magam a bőrömben és most mér nem sietek!

Köszönöm a megtisztelő figyelmedet!!!

Szép hétvégét!

216. Iodine (válaszként erre: 214. - Acimity)
2013. febr. 22. 21:17

Kifelejtettem,hogy nem csak fogytal,hanem fiatalodtal is vagy 10 evet.A beszaritott haj,pici sminkkel nagyon jol all!

Kozben a naplodba is beleolvastam(ment is a kedvencekbe).Ne legyel elegedetlen magaddal!:)Rengeteget fogytal,alakultal es meg fogsz is.Bar szerintem mar most is csinos vagy,noiesen kerek,szerencsere a melled is megmaradt...szoval,kellemes,csinos az osszkep:)

215. Iodine (válaszként erre: 1. - Acimity)
2013. febr. 22. 21:00

Az elso gondolatom az volt amikor a kepeidet meglattam,hogy:"azttaaa!":) Igy,ilyen ertelmesen.:)

Oriasi eredmenyt ertel el.Nagyon buszke lehetsz magadra!Jol nezel ki,oszinten mondom.

Nagyon tetszett a cikked is.Osszeszedett,ertelmes,es jo ertelemben hetkoznapi hangvetelu...


Sok erot es kitartast kivanok neked a jovoben is!

214. Acimity
2013. febr. 11. 21:19

Sziasztok!

Mi újság Veletek? Ki hol tart? Mit csinál?

2013. febr. 5. 21:05
Ez aztán a tényleg okos tv:)))
212. Acimity
2013. febr. 5. 20:57
Akkor az tényleg okos tv. Biztosan jó lehet, használd!
2013. febr. 5. 14:37
Ez szuper! A mi TV-nk is tönkre mehetne!
210. Acimity (válaszként erre: 209. - 1dd00295ba)
2013. febr. 1. 21:23
Sok sikert!!!
2013. febr. 1. 11:56

Örülök, hogy találkoztunk!ó amit írtál, minden gondolatot igyekszem magamévá tenni, érzek valami hasonlóságot a gondolkozásunkba !

Én most nagyon elszántam magamat , úgy érzem , nem adom fel , tetszik ahogyan beálltam az étkezésemmel !Biztos lesz eredmény szenvedés nélkül !

Majd figyelem az eredményedet , sok sikert kívánok !Legyünk tavaszra boldogok!!

2013. jan. 30. 00:23

Először is gratula! :)


Most az én példám:

Évekig szerelmes voltam egy hülye számítógépbe (behhh), napi tizenórákat ültem, meg kajáltam mozgás nélkül, el is híztam, aztán abbahaygtam, elkezdtem én is mozogni, napi rendszerességgel, és meg is látszott 1 éven belül.. igen, idő kell hozzá sok meg türelem, meg sok sok fájdalom, amihez meg hozzá lehet szokni. Bogyók viszont nem kellenek.. Mikor átváltottam tömegnövelős edzésre, akkor néha kis fehérje turmix beficcent, meg egy kis kreatin.. meg kipróbáltam a fogyi tablettát is, de abból csak párat szedtem be, intenzív edzés mellet (2-2,5 óra, rövid pihenőkkel tarkított masszív edzés) majd kiugrott a szívem a helyéről 5 perc után.. ilyet azóta sem, majd az egész doboz megvan.


Most rajtam is van olyan 5-6 kiló amit kifogok nyírni.. tény, a tudatos táplálkozás (értsd, nem Norbi ápdéjt) fontos, bár én sem kajálok tudatosan, túl sok a kenyér (szénhidrát) mit beviszek.. most kiiktattam a cukros és cukormentes üdítőket, visszamentem ásványvízre. Ellustultam idén télen, meg most műtöttek, ezért elég keveset jártam (most meg még nem is lehet) le az edző terembe (a nyaram végig edzettem /butául, gyúúrtam :D /, több mint 3 év csinálom amúgy, plusz terep futottam heti 3X is, volt olyan hogy egy 2 órás (/ nap, heti 4-5 alkalommal) edzés után még elmentem este futni, mert túlpörögtem lent a teremben nem tudtam fél percig megülni a fenekemen), 3 műszakos munkarend, meg egyetem mellett :P


Gondolom kitaláltátok, nincs MÉG gyermekem, sem komoly párom MÉG, akinek van, az ezt már nem teheti meg, vagy csak ennyke töredékét.. de amíg van rá lehetőségem, alakítgatom magam.. Csak a kajával kell valamit kezdeni, túl sok szemetet viszek be naponta magamba.. én is szeretek és tudok is enni:)


Szóval bogyókat NE, Norbi ápdétnek nem bedőlni, tényleg nem egészséges a Norbi Update Libazsír :D, sem a Norbi Update Kolbász... csak kamu.. ő az emberek butaságán gazdagodott meg..

207. krisztinucika (válaszként erre: 206. - Momani)
2013. jan. 28. 21:48
Válaszoltam...
206. momani (válaszként erre: 202. - Krisztinucika)
2013. jan. 23. 14:51

Szia!

Köszi a hozzászólást, nem vettem rossznéven, a tanácsok jól jönnek, főleg ha hasznosítok belőlük.

Az energiádat irigylem, hogy még 9-kor van kedvek nekiállni 40 percet tekerni, de hát majd próbálok valami ilyesmit, egyébként nem igazán tudom, hogy kell letölteni, életemben nem töltöttem még le magam egy mesefilmet sem a kislányomnak. Máshogy oldom meg ezeket a dolgokat. A férjemet pedig egyáltalán nem érdeklik a számítógépes dolgok, ahogy engem sem igazán, de a munkám miatt nélkülözhetetlen, és talán ezért sem érdekel ezzel kapcsolatban a levelezésen kívül semmi. No meg néha keresgél az ember ezt, azt nagyon hasznos dolog, ha valamit keresek, de a letöltéssel még nem töltöttem időt....esetleg priviben leírhatád, ha van rá időd és energiád! A "kajanapló" ahogy fogalmaztál nem lehet rossz ötlet, már másnál is láttam és tanácsolták is, de őszintén még annak sem néztem utána, hogy hol lehet neten megnézni valami egyszerű táblázat alapján, hogy mi mennyi kalória.

Mindenesetre kösz még egyszer!

205. krisztinucika (válaszként erre: 204. - Acimity)
2013. jan. 20. 00:48
Én is kisebb ellenállással, gyorsabb tekeressel csinálom, kb 40 percet egyszerre, mert annyi egy sorozatfilm időtartama:) Most a Good Wife a nyerő:))
204. Acimity (válaszként erre: 202. - Krisztinucika)
2013. jan. 19. 22:37
Én még most kezdtem szobabiciklizni,most vettem magamnak. Változó intenzitással csinálod, vagy állandóval. Én úgy gondolom kis ellenállás és minél gyorsabb tekerés. Szerinted?Mi a leghatásosabb fogyás szempontjából? Köszi előre is.
203. krisztinucika (válaszként erre: 199. - Cabe23552e)
2013. jan. 19. 20:20

Na látod!:)

Csak kezd el! Lényeg, hogy legyen ez már egy rendszer. Még ha egy grammot sem fogysz tőle, akkor is sokkal jobban fogsz kinézni! :)

202. krisztinucika (válaszként erre: 198. - Momani)
2013. jan. 19. 20:19

Szia! Nem akarom neked osztani az észt, mivel a saját életét mindenki maga ismeri igazán. Jól teszed, hogy nem próbálsz ki bogyókat, bizonyított tény, hogy vagy nem egészségesek, vagy nem használnak.

Viszont a mozgás bármikor megoldható. Letöltesz tök ingyen egy fél órás tornaprogramot, vagy minden napra másik tornaprogramot, és este, mielőtt lefeküdnél megcsinálod. Én nem kellt sokat leadjak, mindüssze 7-8 kiló fölöslegem volt, de ahhoz is kellett egy elhatározás, és utána kitartás. Jártam konditerembe, de azt hosszadalmasnak találtam én is, aztán az otthoni szobabicó megoldotta a problémám. Mai napig használom, sorozatfilmeket nézek közbe, és csakis este kerülhet rá sor, 9 körül, mert előbb nincs időm.

Sokat segít egy kajanapló is. Írd fel két napig egymás után, hogy miket ettél és mennyit. Aztán számold át, hogy az mennyi kkalória volt naponta. Rögtön fogod tudni, hogy az étkezésed megfelelő-e. Lényeg, hogy az egy szem kekszet is írd fel, amit a gyerek meghagyott és bekaptad!

Sokszor hisszük azt, hogy nem ettünk semmit jóformán, pedig azért volt egy csomó kis falatka:)


Ezeket csak azért írom, mert nekem úgy tűnik, hogy tökéletesen azért mégsem vagy boldog a családoddal. Mondjuk úgy, hogy boldogabb lennél, ha egy csini anyuka nézne vissza a tükörből, aki még fitt is, energikus:)

Nehogy félreérts, nem kioktatásnak szántam!

201. momani (válaszként erre: 200. - Nissi)
2013. jan. 18. 10:03
Szia, köszi szépen, majd utánanézek!
200. Nissi (válaszként erre: 198. - Momani)
2013. jan. 17. 18:23
Momani, nem muszály eljárni tornázni, otthon is lehet. Van sokfajta DVD, de a Youtube-on is van mindenféle. Zumba, pilates,joga,ugy variálhatod ahogy kedved tartja. Es fél óra mozgás elég naponta. Nagyon ajánlom Leslie Sansone tornáit is. Végig beszél, vidám, jó kedvü. ö mondta, hogy azt hiszed hogy a családodtól veszel el idöt, de nem, mert cserébe egy egészségesebb, enegetikusabb, vidámabb embert kapnak vissza. Azt is ö mondta hogy a te döntésd hogy 60 évesen ugy akarsz mozogni mint egy 40 éves vagy 40 évesen ugy mint egy 60 éves. Most kell elkezdeni mert minél késöbb annál nehezebb.
199. cabe23552e (válaszként erre: 196. - Krisztinucika)
2013. jan. 17. 10:10
mondjuk igen, terhesen is ilyet csináltam, gondoltam is, h elég gyenge, de mégis jó volt, nem híztam el.
198. momani (válaszként erre: 185. - Acimity)
2013. jan. 17. 09:50

Sziasztok!

Én is csak gratulálni tudok neked, és tényleg nagyon büszke lehet rád a családod, de főképpen Te magad. Olvasgattam a hozzászólásokat, és is hasonló dolgokkal küzdök néhány éve, 28 éves koromig nekem nem volt gondom az alakommal, sosem volt ideális testsúlyom, mindig egy kicsit "farosabb, bögyösebb" voltam, de abszolut gusztusosan, és a 173 cm magasságomhoz képest egészésgesen, erőtől kicsattanóan. Szüleim vékonyak, és a mindig is erős és magas nagyszüleim alkatát örököltem, ez már a csontozatomban is megnyilvánult kiskoromban is. Viszont gyermekem születése után - nem a terhesség alatt - hanem a nyugodt, kiegyensúlyozott, munkahelyi stressz nélküli gyes-gyed időszakban szedtem fel azt a jó 15 kg-ot, amitől nem tudok megszabadulni immáron 3-4 éve, pedig azóta már újra dolgozom. Nekem most van egy 6,5 éves kislányom, mielőtt ő volt valóban el tudtam menni éveken keresztül heti 2 alkalommal mozogni, az sem sok tudom, de a semminél biztosan több és jól is esett tenni magamért és az egészségemért. De valóban osztom azok véleményét, akik már tudják, hogy család, férj, munka és gyermeknevelés mellett, nem csak én vagyok az, akivel foglalkoznom kell! És nekem Fontosabb leülni az első osztályos kislányommal tanulni, mint azon gondolkozni, hogy melyik ismerőshöz, nagyszülőhöz tudnám lepasszolni, hogy most el tudjak menni egy 10-15 km eső edzőterembe (oda 1/2 óra, ott 1 óra, vissza 1/2 óra), mivel futni én sem tudok. Élnek vidéken is emberek, akiknek nem olyan könnyű eljutni ilyen helyekre, pedig szerintem itt lehet eredményeket elérni. Tudom ez is csak kifogás, futhatnék a faluban az utcákat róva este, mikor mindenhol nagytestű kóborkutyák járkálnak....Mondhatom én nektek, hogy próbálok minden másnap este későn elindulni sétálni, pedig kedvem és erőm sok nincs hozzá mivel délután 5-kor hazaesünk munkából, tanulunk, a kislányommal, utána vacsorát készítek, majd főzök minden másnap....és mint egy hulla esek be az ágyba, - de erre mondaná az, aki tényleg fitten él, hogy biztosan azért vagyok fáradt mert 20 kg túlsúlyom van - igazal lehet...de tényleg nehéz megoldani, és nem mindig csak az akaráson múlik. Tudom a hétvége megoldás, de az nem elég ahhoz, hogy fogyni tudjak, max. jobban érzem magam. Mióta dolgozom és gyermeket nevelek napi 8-9 óra munka után, heti egyszer tudom azt megtenni, hogy eljárok egy zumbafittnes nevű órára, ami nagyon jó hangulatban telik, leizzadok, elfáradok, és tök jól érzem magam közben és utána, mert tettem magamért valamit, de ez ahhoz, hogy egy dekát is tudjak fogyni, édes kevés, de az én időmből, és energiámból nem telik több. Nagyon felnézek az olyan nőkre, emberekre mint Te vagy és maximális elismerésem a tiéd. Az AKARATON múlik minden, írják itt sokan, én ahogy korábban említettem nem osztom ezt a véleményt maximálisan, de biztos én is egy gyenge jellem vagyok.....ezt a mások által írtak alapján be kell lássam, de Boldog a családommal, viszont lassan én is kezdem utálni magam,ha tükörbe nézek , és tudom hogy ez előbb utóbb lelki gondokhoz is vezethet majd, pedig én még most szeretnék egy kistesót a kislányomnak. Próbálunk maximálisan egészéségesen étkezni, amennyire a pénztárcánk megengedi. Vidéken lakunk saját állataink vannak, hús, tojás, zöldségek, gyümölcs. Kb. egy éve csak teljes kiörlésű pékárut veszünk, próbáljuk a fehér cukrot jóideje mellőzni. Szeretünk enni, és főzni is szeretek....de próbálunk jó dolgokat, ez is kevés. Csak az ételre odafigyelni kevés, tudom ezt én is és a férjem is, mozogni kellene minden nap, de ezt mi nem tudjuk megoldani. Nem vagyok hajlandó - és tudom ez a baj - de reggel 5-kor kelni, hogy futhassak egy 1/2 órát.....ez is megoldás lehetne, de erre fizikailag képtelen vagyok. Nah...én is kiírtam ezt magamból jól esett...én soha nem mertem megpróbálni bármilyen kapszulát, bogyót, gyógyszert megvenni...mert ezektől nagyon félek, nem bízom bennük.....mert tudom nem ez a megoldás, pedig olyan sokat reklámoznak, és írják, hogy tuti módszer....nem ebben látom a megoldást én sem és mindig is féltem a mellékhatásoktól....

Az biztos, hogy arra a szintre kellene eljutnom nekem is, ahová Te eljutottál....és neki fogni, pedig őrülten nehéz lehet, hogy mindenhol meg tudj úgy felelni, mint ezidáig....

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, akinek ideje van rá elolvassa, akinek nincs nem.

197. Szilvamama (válaszként erre: 176. - Szörpike02)
2013. jan. 15. 11:00
Most hogy állsz? :)
196. krisztinucika (válaszként erre: 194. - Cabe23552e)
2013. jan. 13. 22:24

Amíg nem próbálod ki, hogy az a "tingli-tangli" torna hat-e neked, addig ugyebár nem is fogod tudni:)

Vágj bele, ne filózz, és kész. Szerintem egy Tatarek Rezsi féle torna, vagy egy keményebb RR megteszi a hatását simán, ha rendszeresen csinálod és odafigyelsz a kajádra.

195. 117b1693d0 (válaszként erre: 194. - Cabe23552e)
2013. jan. 11. 11:11

Azért a lábemelgetősek között is van olyan, ami nem alibi torna.

Nincs otthon súlyzód? Kitörések, guggolások, fekvőtámaszok nehezített verziói stb. típusú gyakorlatokból kíváló intervallum edzést lehet összerakni. Nem kell hozzá fél óránál több, nem kell hozzá bekapcsolni a tévét, tud aludni a baba is. Ha van kerted, még ki is tudsz menni, hidegben még több energiát igényel a mozgás.

194. cabe23552e (válaszként erre: 188. - 117b1693d0)
2013. jan. 11. 11:05

Kérdeztem az edzőteremben a akorhatárt, 6 hónaposnak kell lenni minimum, de még az is határeset (a gyerekmegőrzőben). Addig még van idő.

Hát például most is alszik, edzhetnék. Bár csak tinglitangli tornát tudnék.

De valahogy meg fogom oldani.

Csak ugyebár én keményebb edzésekhez vagyok szokva, nem pedig lábemelgetős tornához, így az biztos nem hatékony a számomra.

Legjobb lenne, ha esténként el tudnék járni.... (csak akkor meg a saját alvásomból veszek el, így a másnapot lehet, ohgy nem tudnám végigcsinálni)

2013. jan. 10. 11:51
Szerintem nem is voltál olyan borzasztó kövér. 100 kg és 100 kg közt nagy különbség lehet, nem mindegy, hogyan oszlanak el azok a kilók. Most meg csudajól nézel ki! :)
192. Nissi (válaszként erre: 176. - Szörpike02)
2013. jan. 9. 20:58
Gratula, nagyon szép teljesitmény. Hamarosan te is irhatod a cikked :)
191. 117b1693d0 (válaszként erre: 190. - Acimity)
2013. jan. 9. 18:34

Kölcsönös.


Akkor 4 év múlva ;-)

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook