Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózás együtt fórum

Fogyózás együtt (beszélgetős fórum)


29. málna92 (válaszként erre: 28. - Ketrin6)
2011. máj. 27. 15:55
Biztos, hogy le fog menni! Csak kitartás kell hozzá semmi más. De néha nem árt engedni a csábításnak...én tegnap előtt pl.ettem egy hamburgert és ráadásul délután 5-6között:D Semmi bajom nem lett másnap lemozogtam:)) Persze rendszert nem csinálok belőle:D
28. Ketrin6 (válaszként erre: 27. - Málna92)
2011. máj. 27. 11:11
Szia! Akkor Te is szépen haladsz :) Hát reménykedek hogy lemegy a többi felesleg is.
27. málna92 (válaszként erre: 26. - Ketrin6)
2011. máj. 27. 06:57
Szia! Na örülök, hogy sikerül kicsit mozognod is:) 2kiló az egész jó ennyi idő alatt:) Nyár végéig simán lemegy a többi is:)) Nekem 2,5 ment le eddig:)
2011. máj. 24. 12:06

Sziasztok!


Hát lassan, de biztosan haladok.:-) 2 kiló lement eddig. De beiktattam az aerobikot is, heti 2 napot járok, ennyit tudtam összehozni a gyerek mellett és persze ugyan úgy itthon is tornázok. Mellette még sokat sétálok is, az iskolába is fele utat gyalog teszem meg, hamarabb leszállok a buszról.

25. málna92 (válaszként erre: 24. - Chica1)
2011. máj. 22. 23:13
Kell néha sütizős nap, nekem holnap lesz:P Ma nem volt valami jó napom és alig ettem úgyhogy holnap megtehetem:) Egész jól haladok 2 kiló már lement:) Holnap sajnos nem jutok el kondiba mert alig leszek itthon de a heti 4-5meg van mindig:) Minden nap nézek bikinis csajokat, hogy motiváljon:P
24. Chica1
2011. máj. 22. 22:18

Én ma reggel-délben-este epertortát ettem, a kedvenc sütim (amúgy rettentő finnyás vagyok, alig van süti, amit szeretek), ez isteni finom, ez az eperszezon nem tett jót. :D De bicajoztam 2,5 órát összevissza a város körül, szóval akkora lelkifurkám nincs. Holnaptól már nem lesz ilyen, nem lesz itthon süti, főleg nem ez.

Most reggelente 64-egész-valamennyiket szokott mutatni a mérleg, úgyhogy szépen lassan le fog menni.

És te hogy haladsz, málna? :)

2011. máj. 22. 11:54
Egyre ritkábban írogattok csajok:/ Ki hogy áll?:)
22. málna92 (válaszként erre: 21. - Eszszti)
2011. máj. 22. 11:54
Nagyon sokan visszahíznak utána, de most legalább tudod, hogy mit kell tenned azért, hogy biztosan ne hízz vissza:) Az is fontos ha tanulsz az előző bakiból:) Biztos vagyok benne, hogy kevesebbet fog mutatni a mérleg hajráá:))
2011. máj. 20. 19:58

Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat, de úgy érzem, hogy nem jogosak. Kudarcot vallottam, hiszen visszahíztam.

Chica1, Neked gratulálok az akaraterődhöz, szerintem ez a legfontosabb.

Akaraterőm is van és kitartásom és motivációm is és a sporttal nincs gond. Jövő hét elején fogom magam először megmérni és kíváncsi leszek az eredményre.

További kitartást mindenkinek!;)

20. Chica1
2011. máj. 20. 13:51

Sziasztok! :)


Eszti, gratulálok én is az eddigi eredményedhez. :) Szerintem is bőőven elég lenne 55-56 kilót elérned, mert akkor még anyukád sem hurcolna orvoshoz + szerintem egészségesebben is néznél ki. Ha sportolsz, nem kell kevesebb kilónak lenned.


Én meg végre visszanyertem az akaraterőm, szinte engem lep meg. :D Igazából megint eszembe jutott, mi a célom, néztem egy-két inspiráló képet, és ma már nem esik nehezemre diétásan enni. Mivel eddig sokat zabáltam, ma eléggé visszafogom magam, és holnaptól visszaállok az egészséges kajálásra.

Reggeli: zöldség + sonka

Ebéd: 1-2 alma, eper + 50 dkg túró

Vacsora: 1 fél sárgadinnye :D + sonka

Ez a terv, és mivel mostanában alszom 8-9 órákat, szerintem be is tudom tartani. Mikor sokat alszom, kevésbé vagyok éhes, veletek is így van?

19. málna92 (válaszként erre: 18. - Eszszti)
2011. máj. 20. 08:43
Szia! Először is gratulálok a nagy fogyásodhoz:) Hogyan csináltad és mennyi idő alatt?:O Szerintem is jó ha délelőtt azt eszel amit szeretnél, mert így sikerül elkerülnöd azt, hogy hirtelen befalj mindent amit megkívánsz. Szerintem azért még ebédre nyugodtan ehetnél normális ételeket csak mondjuk fele annyit mint szoktál, mert ha reggeli után egész nap csak zöldségeken meg gyümiken élsz tuti nagyon éhes leszel egész nap:S Legalábbis én az szoktam lenni. De mondjuk ha egy húsos salit eszel ebédre akkor úgy tökéletes:)) Biztos vagyok benne, hogy most is menni fog a fogyás és leadod azt amit visszaszedtél, mert akinek már egyszer sikerült elhatároznia magát és sikerült annak másodszor is fog:) Egyébként az 55kiló szerintem bőven elég lenne a te magasságodhoz és akkor még egészségesen vékony lennél.
2011. máj. 19. 20:06

Sziasztok!

A www.gyakorikerdesek.hu oldalon találtam rá a felhívásotokra és én is szívesen beszállnék a fogyókúrába. 19 éves lány vagyok, aki most érettségizik és nincs megelégedve az alakjával. 170 cm és 65 kiló vagyok. 3 éve nyáron 15 kilót fogytam (68-ról 53-ra)és mostanra lassan visszaszedtem, igaz az is szerepet játszott benne, hogy anyukám orvoshoz akart vinni, mert szerinte nagyon sovány voltam. Én nem éreztem magam annak, de azt mondta, hogy soványabb voltam, mint vv Zsófi. Most ismét szeretnék lefogyni, elsődleges célom az 55 kg, aztán majd meglátjuk. Az a helyzet, hogy a combom elég vastag, de az csak izom-mert sokat biciklizek-egy deka háj sincs rajta.

Igazából a diétám úgy nézne ki, hogy reggelire azt eszem, amit szeretnék, mindegy, hogy mennyire hízlal. A nap további részében párolt zöldséget vagy zöldsalátát vagy joghurtot vagy gyümölcsöt (elsősorban alma és eper). Ezen felül sok ásványvizet és zöld teát iszok.

Remélem együtt meg tudjuk valósítani céljainkat.:)

2011. máj. 18. 17:30
Én még nem is merem megmérni magam nehogy elmenjen a kedvem:D:D Majd jövő hét elején:)
16. babu16
2011. máj. 18. 16:08
Sziasztok! Én is a második napon vagyok, és eddig jól haladok, bár még nem mértem hány kg vagyok, majd pénteken!! :)
15. málna92 (válaszként erre: 14. - Lola98)
2011. máj. 18. 13:47
2kocka csoki az semmi:D Még 100kalória sincs:) Szerintem napi szinten sem baj, főleg akkor ha mellette hanyagolod a tésztát meg a cukros dolgokat.
14. Lola98
2011. máj. 18. 12:21

Középfül gyulladásom van így a kinti sportok ki vannak csukva (szél miatt)<--nem akarom hogy még rosszabb legyen. De lehet h bent csinálok vmit. De csak este.

Tegnap olt egy kis bűnözésem (2 kocka csokika), a többi amúgy rendben volt :D

13. málna92 (válaszként erre: 12. - Lola98)
2011. máj. 18. 12:08
Hogy hogy nem sportolhatsz?:S Mért nem volt jó az első napod? Túl sokat ettél vagy nagyon éhes voltál egész nap?
12. Lola98
2011. máj. 18. 10:02

Jó reggelt!

Mindenkinek sok sikert és gratula azoknak akik eddig már fogytak! :D Ma van a 2. napom :) Első nem volt túl jó ráadásul most sportolni se sportolhatok! :(

11. málna92 (válaszként erre: 10. - Chica1)
2011. máj. 17. 22:09
Szia!:) Grat. az eddigi sikerekhez:) Néha mindenkivel előfordul, hogy 1-2hétre vagy hónapra veszít a motivációból. Én nagyon sokszor nézegetek ilyenkor bikinis modelleket stb és az újra meghozza kedvem+eszembe jut, hogy mennyivel felszabadultabb lennék a mindennapi életben és hogy sokkal nagyobb önbizalmam lenne:)
10. Chica1
2011. máj. 17. 16:42

Sziasztok!

Bemutatkozásként annyit írnék, hogy 18 éves vagyok, 172cm magas, jelenleg 65 kiló, 70ről indultam, 60 a cél. Sosem voltam régebben vékony, rossz gének, rossz étkezési szokások.

1 hónapig minden jól ment, lement 6 kiló, mivel elkezdtem egészségesen étkezni, abból is keveset, és mellette mozogtam napi 1-2 órát. Mostanában elvesztettem a motivációmat, sokszor unatkozom, többet eszem.... így visszajött 1 kiló. Még ugye 5 kilót szeretnék leadni, ehhez próbálok erőt gyűjtögetni.... :)

2011. máj. 17. 15:04

Elipszis tréneren én is edzettem párszor kondiban de nekem a gyors séta sokkal fárasztóbb volt és úgy leizzadtam tőle:O De lehet, hogy én csináltam valamit rosszul pedig azon is 40percet csináltam:D Nekem mániám az, hogy izzadjak közben minél jobban vagy úgy érzem, hogy semmit sem ér:D

babu16 méreteket nem tudok mondani még sosem mértem meg magam:D Csak magasság+kiló amit már leírtam 163/57:) Én inkább nézem, hogy hogy nézek ki és, hogy mi nem tetszik és azon próbálok változtatni:)

2011. máj. 17. 14:22

Sziasztok!

17 éves vagyok és én is 50kg-an érzem jól magam.

2hete kezdtem el figyelni, hogy mit mikor eszem, akkor voltam 56 kg.

Ma döntöttem el,hogy nagyon szeretném megcsinálni,így most keményebben dolgozok rajta!:D

Jelenleg 55kg vagyok.Én is tornászom itthon heti 4-5x.A hasamon és talán a csípőmön van sok felesleg.


Remélem június végére sikerül ezt leadnom és örülnék ha támogatnátok!:)


Leírnátok,pontosan milyenek a méreteitek, mert sajnos fogalmam nincs,hogy magamat hova,mihez,kihez viszonyítsam. :D


Én 164 cm magas vagyok, MOST 55 kg.

csípő: 94cm

derék: 71cm

comb: 51cm

mell: 85cm


ezek milyen méretek?

7. ryta (válaszként erre: 3. - Málna92)
2011. máj. 17. 13:30

teljesen egyetértek veled!Sok évi sikertelen fogyókúra,villámdiéta stb után rá kellett jönnöm,hogy napi 8-10 órás ülő munka mellett kell a mozgás,hogy a mérleg kevesebbet mutasson.

Most heti 5 alkalommal napi 40 percet nyomom otthon az ellipszis tréneremen,akkor is,ha baromira nincs hozzá kedvem.Utána még némi hasprés,kb 200 és kis súlyzózás, kézi súlyzókkal,szigorúan minden este 7-től.Nálam csak így működik,de legalább esténként nyugodt szívvel fekszem le,hogy tettem valamit az egészségemért.

2011. máj. 17. 13:00
Sziasztok:) Hát igen az biztos, hogy egyedül csak életmódváltással lehet tartósan és eredményesen lefogyni. Én mikor abbahagytam a mozgást azért az étkezésemre odafigyeltem, igaz nem annyira mint amikor még edzeni is jártam és hát fél év alatt fel is jött az a 3 kiló ami nem hangzik soknak és igazából én még szerencsés is vagyok, hogy csak ennyi, de én többnek látom magamon és engem ez eléggé elkeserít. Andusdus, szerintem neked is jó lenne az amit én csinálok, tehát a futópadon való gyors séta, mert egyáltalán nem olyan megterhelő mint a futás(ízületeknek is kevésbé káros) és amíg lemegy 10-15kiló szerintem ez tökéletesen megfelel. Én is meglepődtem ma, hogy mennyire fárasztó:D Ketrin6, szerintem amúgy a fogyáshoz nem elég otthon tornázgatni, mert ami zsírt éget az inkább a kardió és aerob mozgások, ezek a Norbi+R.Réka DVD-k szerintem inkább csak formásabbá tehetnek. Olvastam és tapasztalatból is tudom. Teljesen megértelek, hogy gyerek mellett nincs időd, de szerintem az a 13kiló azzal is lefog menni szépen lassan ha egészségesen étkezel. Vagy szerintem még az is sokat segítene, ha hétvégente 2x elmennél pl. futni, addig talán tudna valaki vigyázni a kicsire:)
2011. máj. 17. 12:39

Sziasztok!

24 éves vagyok. A célom, hogy újra 59-60 kiló legyek, mint a kislányom születése előtt. Sajnos a terhesség alatt 21 kilót híztam és ebből makacsul 13 kiló megmaradt. Most eldöntöttem, hogy életmódot váltok, sajnos én is szeretek nassolni, de ezt most a lehető legjobban lecsökkentek, persze azért nagy ritkán "bűnözök" de csak kis mennyiséget és ilyenkor update túró rudit eszek. Kenyeret nem eszek már, de ha nagyon éhesnek érzem magam akkor 1-2 abonettet elrágcsálok. Rengeteg salátát, light joghurtot, halat, gyümölcsöt eszek. Régen sok colát ittam, hát most ez is elmarad.Kerülöm a zsíros ételeket is. Itthon tornázgatok is, de azért sokszor ez is elmarad, mert nincs időm, a gyerek mellett még iskolába járok. Ezért döntöttem az életmód váltás mellett, de hogy mennyire lesz ez jó, majd kiderül. :) Még nincs rutinom benne, de remélem találok hasznos tanácsokat hozzá.

2011. máj. 17. 12:18

Sziasztok!

Hol is kezdjem a történetem?

22 éves vagyok. Mindig túlsúlyos voltam, már egészen kisgyerekként. Hormonprobléma, rossz gének, rosszabb étkezési szokások. Olyan súly ingadozásokra produkáltam már, hogy csak na 100->65->105->78 most 90 kg vagyok.

Arra már rájöttem, hogy nekem olyan életmódot kell kialakítanom, aminek állandó része a mozgás.

Néhány hete érlelődik már benne, a diétázni, mozogni kell ismét gondolata. Tegnap vágtam bele újra! De most úgy döntöttem ez lesz az utolsó- nem fogyókúrázok ÉLETMÓDOT váltok!

Kell nekünk egy új mérleg, a régit leamortizáltuk.

2011. máj. 17. 12:04
Hát a nagy fogyásom előtt én is sokáig szenvedtem, mert sosem voltam elég kitartó mozgásról pedig hallani sem akartam. Aztán 1x sikerült rendesen belevágnom és azóta már el sem tudom képzelni a fogyózást mozgás nélkül. Épp most értem fel kondiból:) Futni utálok ezért most úgy döntöttem, hogy egy héten 6x megyek le edzeni és minden alkalommal 40perc gyors séta emelkedőn(lehet állítani ugye a futópadon). Sokkal fárasztóbb mint amiket eddig próbáltam rendesen leizzadtam és utána kellett is 10perc üldögélés, hogy magamhoz térjek:D Amúgy én sosem voltam a 90 napos stb. diéták híve mert engem kifejezetten idegesít, hogy meghatározott étrend szerint étkezzek. Kalóriákat viszont én is számolom. Kb. 1000-1200között eszek ha fogyózok+ugye a mozgás. Chipset és a csokit én is szeretem, de ismerem magamat, hogyha teljesen lemondok róla akkor az lesz, hogy egyszer hirtelen megindulásból megeszek pl egy zacskóval/egy táblával ami ugye még mindig rosszabb mintha egy héten 1x eszek egy pár kocka csokit vagy egy negyed zacskó chipset:D
2011. máj. 17. 10:21

Szia!

Én pont ma kezdtem el fogyózni. Most 160 cm és 58 kg vagyok. Az én célom is az 50 kg. Sokszor elkezdtem már diétázni/fogyózni, mert nem éreztem magam jól a bőrömben, és most sem érzem. Azért valami eredmény lett a fogyikból: 2 kg-t fogytam, meglehetősen gyorsan és azóta stangálok 60-57 kg között. Próbáltam már a 90 napost, a kcal számolgatást, de egyik sem jött be, nem volt semmiféle hatásuk. Utána 1 héten keresztül mindent összeírtam amit ettem, utána borzalmas volt visszaolvasni, h mennyit ettem, és milyen zsíros kajákat. Sok colát ittam, rengeteg chips, csoki és társaik...Kialakítottam magamnak egy olyan fogyis módszert ami pont az ellenkezője. No: nasi, édesség, cola, zsíros, mekis kaják, fehérkenyér stb...Ezzel nagy nehezen leadtam 2 kg-t (kb 1 hónap alatt) mindezt mozgás nélkül. Semmit sem mozogtam, kivéve a 2x45 percet a tesit. Most megint belevágtam a "lehetetlenbe", h 50 kg legyek mint 1 évvel ezelőtt.

2011. máj. 17. 09:36
Sziasztok! Itt csináltam akkor nekünk "helyet" :) Azért egy pár mondatot írok magamról:) Régebben már leadtam 12kilót úgy, hogy figyeltem arra, hogy mit és mennyit eszek és mellette jártam heti 4-5x konditerembe. Kenyérféléket csak reggelire ettem utána ebére mindig valami főtt kaját zöldséggel vagy főtt krumplival néha rizzsel. Vacsorára salátát vagy tojást vagy gyümölcsöt. Az étkezések között pedig mindig eszegettem valamit pl. abonett, natúr joghurt, magok, gyümölcs stb. Konditeremben 40perc kardió minden alkalommal majd hasazás stb. amit ott szokás:) Fél éve hagytam abba az edzést mert a sok lépcsőzőgép használattól a bal térdemmel voltak gondok. Kb. 3kiló feljött rám+már nem olyan formás pl a hasam vagy a combom(persze felesleg akkor is volt és most is van rajtam). Most 163cm/57kg vagyok. 7kilót szeretnék fogyni tehát kb. 50kilósan érezném magam jól. Ezt a maradék 7 kilót augusztusig örülnék ha sikerülne leadnom, hogy legalább a nyár utolsó hónapjában felszabadultan strandolhassak;) Na akkor ennyit rólam, kíváncsian várom a ti történeteteket, problémáitokat és fogyókúra technikáitokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook