Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózás 2010.06.21-től fórum

Fogyózás 2010.06.21-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
373. Szamó (válaszként erre: 372. - Tipke)
2010. júl. 7. 10:40

Sikerülni fog!


Hogyhogy a gyomrod? Fáj?

372. Tipke
2010. júl. 7. 09:19

Hát ez a hét sem lesz a legsikeresebb,de majd jövőhéten belehúzok, 2 hét múlva megyünk nyaralni, addig jó volna még 1-2 kg-ot leadni.

Bár a kapszulától eléggé ki van a gyomrom...

371. Szamó
2010. júl. 7. 07:57

Mégiscsak lement 60 deka!!!!!

JUHÉJJJ!!!!

370. Szamó
2010. júl. 6. 11:35

Na, akkor egy cipőben evezünk, csajok......


Én sem fogytam, a szombati bográcsozás....húúúú..... de jól sikerült!


Kár volt mérlegre állnom...........

369. nana00 (válaszként erre: 368. - Tipke)
2010. júl. 6. 11:28

:D

Csodálkozol? :)))

A hétvége nekem is húzós volt. Nem fogytam, hanem híztam. Nem sokat, csak 30 dkg-ot. Ezért nem is vagyok nagyon letörve.

368. Tipke
2010. júl. 6. 09:40
Nagyon eltünt mindenki...én most kicsit csalódott vagyok...nem sikerült fogynom múlthét óta...:( na jó a szombati szalonna sütés meg palacsintázás betett...:((
367. nana00 (válaszként erre: 363. - 47fe723031)
2010. júl. 5. 12:31
Én is várom a segítséged! Rám fér. :))) Ha tudsz olyan mozgást, amit itthon, 3 gyerek mellett is meg tudok csinálni, légyszi írd meg. Naponta kb fél-egy órám van erre. Eddig eveztem leginkább.
366. nana00
2010. júl. 5. 12:28

Sziasztok

Csajok! Nem tudok enni! Mi van velem? Vagyis enni tudnék, de nem vagyok éhes.

365. Szamó (válaszként erre: 358. - Rika)
2010. júl. 4. 16:40
Ha az vígasztal, akkor megnyugtatlak.... a miénk se.....
364. Tipke
2010. júl. 4. 15:11
SZiasztok csajok! Vettem szűztea kapszulát, pénteken is meg szombaton is vettem be belőle 1et...Hát elég sűrűn jártam wcre. Ma még nem vettem be mert egész délelőtt fájdogált a hasam...
2010. júl. 4. 09:25

én most családi ünneplek, hazaértem és van időm akkor majd írok, mert erről lehetne egy csomót. Az egésznek az alapja amúgy is csak a megfelelő táplálék, mert mint írtam rendes dolgokat a szervezet okosabban használ fel és a felesleget sem feltétlen alakítja át zsírrá, szar kajánál pedig lehet még a glikogén raktárak sem töltődtek még be, de már feleslegként kezeli. Ráadás zsírsavakból is van ami kifejezetten fogyaszt, gyorsabban regenerálódik a szervezet stb, csak mondjuk nyersen kell fogyasztani. Patikát is érdemes betámadni aszkorbin sav miatt, és van még ezer dolog ami kell az egészséghez és segít is a fogyásban


Mozgással kapcsolatban pedig csak annyit, hogy ha nem moccanok pár napig és ugyan úgy élem az életem, akkor estére én is hulla leszek. Nehéz elkezdeni a sportolást, de felpörög tőle az ember. Nyaralásnál ezért próbálok este kocogni egy picit, mert ha semmi sem lenne akkor a napok teltével egyre lustábbnak és fáradtabbnak érezném magam.


Megnéztek egy hülye Norbi diétát az is kiemeli azokat az ételeket amik alacsony GI értéké ételekből áll, persze ő csökkentett szénhidrát fogyasztást is ajánl egy egész életre. Diéta alatt ezt nem is lehet elkerülni, de a végletekig se kell csökkenteni. Keressetek rá a glikémiás indexre a neten és nézzétek át picit.


Éhség pedig legtöbbször a fejben kezdődik valami egyéb lelki probléma miatt, egy pótlás. Jó napján az ember kb. nem éhes és pont fordítva van minden, inkább arra kéne figyelnie, hogy egyen eleget.

362. Szamó (válaszként erre: 360. - 47fe723031)
2010. júl. 4. 06:15

Az, hogy támadásnak vettük, valószínűleg a stílusod miatt volt. Nem amiatt, amit írtál, hanem ahogy írtad!!!!


Természetesen bírjuk a kritikát, de szívesebben vesszük a jó tanácsokat! Szerintem.........


Ha azt írtad volna, hogy : hééé, lányok, én fogytam 47 kg-ot, érdekel valakit, hogy hogyan? Szívesen segítek........ akkor tuti ugrottunk volna a válaszodért!


És ezek után is..... Kíváncsi lennék például, hogy milyen ételeket tartassz jónak, mi az, amiből sokat eszel és mégsem hízol tőle (zöldségen, gyümölcsön kívül).


A mozgással csak egy bajom van: 2 gyerekes anyuka vagyok, férjem egész nap dolgozik, minden az én nyakamban van. Időm = 0. Este hullaként esek az ágyba..... Hogyan kezdjem? Mikor? Mivel? Kb. 20 éve nem sportoltam rendszeresen. Előtte igen, röpiztem, úsztam.

2010. júl. 4. 06:08

Nagy igazságok,csak egy kicsit finomabb,kedvesebb hangnemben és máris tanulhatunk tőled!

Sajnos én is szeretem a kenyérfélét,alig tudom elképelni mivel lehetne helyettesíteni azokat.Boldog lennék ha írnál erről valami használhatót.kicsit átkéne alakítani az étrendemet,de úgy,hogy közben ne éhezzek,mert abból jó nem fog származni.

2010. júl. 4. 01:01

:D

ezaz, egyből szívére veszi pár ember, ha valamit írok. Ez nem kötekedés volt, ha nem az igazság. Az, hogy így van kitalálva az egész és ezt eszi az egész emberiség, hát ja..sok minden van amit az ember tesz és egy világ nagy baromság. Mivel olyan társadalomban élünk amilyenben, ezért nem a te egészséged és célszerű táplálásod lesz a lényeg, ha nem a gyors pénztermelés, szintén nem a te javadra. Nagyon szép dolog amit más ír, mértékletesség és így is van, azonban bizonyos ételekből keveset fogyasztva sem ér el az ember semmi értelmeset. Egyrészt vannak alapvető dolgok, mint pl átlag nem sportoló ember számára napi 0,75gramm * testsúlykilogramm fehérje szükséges, vagy életed végéig egyre kevesebb izmod lesz. Az már mellékes, hogy mozogni nem cak az alakod és egészséged miatt kell, kb minden miatt. Nem csak egy divat vagy őrület, sokkal hasznosabb annál. Kiflire azért írtam, hogy szemét étel, mert szépen meghántolt búzából van, azaz tápérték nulla, ellenben csinos magas glikémiás indexel rendelkezik, azaz kurva gyorsan felszívódik, cukor szinted felpattan, majd a normál alá esik és zabásabb leszel mint amúgy. Apró részletek, hogy bélmozgéásod 0 és betapad a szar a bélfalakra, már mellékes. Pl zabpelyhet ennél, akkor jobban telítene, lenne benne vitamin, a felesleget kevésbé raktározza el a szervezet zsír formájában mert minőségi tápanyag, azaz a felesleget kb kiszarod, ráadás alacsony a GI értéke, stabilizálja a cukor szintet és később leszel éhes. Valaki fogyózni akar akkor első a mozgás és az lehet bármi, lehet nem megerőltető is. Utána jön a rendes kaja ami nem a bolti szart jelenti amit a hőn szeretett egész világ eszi, mert igen az egész világ hülye akkor. Egyébként pedig nagyon sokan nem azt burkolják. Én sem vagyok droid, népha lecsúszik pár szemét dolog is, de igyekszem rendesen étkezni. Inkább főzök magamra és teszem össze ami fontos. Erről kb regényt lehetne írni mi a helyes és mi nem, mi az amiben a legtöbb ember rohadt nagyot téved és rossz információt tud. Egyszerűen benéztem ide, örülök ha valaki örül az eredményeinek, de ilyen koszton zsír melett kétszer annyi izmot is fog veszteni, és azt utána minden bizonnyal cseszheti, mert nem fog csak úgy visszajönni. Azaz leépíti magát. Egyébként ez is szép magyar szokás, hogy sértődékeny ország vagyunk, mindent támadásnak veszünk és azonnal vissza akarunk csapni. Beírok, aztán jön a baszogassak mást és húzzak a 'csába, burkoltabb környezetben. Gyatra lény a magyar ember:) A kritika nem támadás, nyílván nem rosszat akartam senkinek sem, egyébként pedig tök hidegen hagy, ha valaki ezt támadásnak veszi, ő dolga. Én jól érzem magam, 3 éve lefogytam 47kg-ot fél év alatt, nem lóg a bőröm és izmot is fel tudtam pakolni. Bármelyikőtök kb szupermodell lehetne, ha helyesen csinálná ezt az egészet. Mellesleg én egy diéta alatt sokkal többet eszem mint átlag (mennyiségileg), csak teljesen más arányokba osztom fel a tápanyagokat.

359. nana00 (válaszként erre: 358. - Rika)
2010. júl. 3. 22:12
Sajnos az enyém sem. Itt van férjem munkatársa, és mindketten izgatottan vártuk a sorsolást. Már el is költöttük a pénzt.
358. rika
2010. júl. 3. 21:23
Összetörtem lelkileg. Volt ötös a lottón és nem az enyém:(
357. rika
2010. júl. 3. 19:08

Hogy vagytok csajok? Én nem igazán jól. Ma ettem jégkrémet és hát nagyon nem kellett volna.

Ma volt a férjem születésnapja. Egész délelőtt főztem. És csináltam húslevest:)

356. rika (válaszként erre: 351. - 47fe723031)
2010. júl. 3. 19:07
Ha azért jöttél, hogy kötekedj akkor köszi de nem kérünk belőled. De ha beszélgetni, biztatni vagy biztatásért jöttél akkor ok.
355. nana00 (válaszként erre: 351. - 47fe723031)
2010. júl. 3. 16:52

Akkor segíts nekünk!!!!

Szerintem sokan örülnénk neki. :)))

Csajok?

354. Szamó (válaszként erre: 352. - Tipke)
2010. júl. 3. 10:19

Izmos kockahas..........

Láttad?


Nálam is kiütötte a biztosítékot........

353. Szamó (válaszként erre: 351. - 47fe723031)
2010. júl. 3. 10:14

Bocsi, de én nem úgy akarok lefogyni, hogy közben majd meghalok éhen! Én a fokozatosság elvét szeretem követni! Nem vonok meg rögtön mindent, amit eddig "zabáltam", hanem minimálisra csökkentem....... Eddig szinte minden nap ettem kenyeret, tésztát, krumplit. Most csak egy héten 1-2 nap! Lehet, hogy "szar" kaja, de valamiért ki van találva és eszi az emberiség! MERTÉKLETESSÉG!!!! Szerintem ha nem eszik meg az ember egyszerre 1 kg kenyeret, hanem csak 1 szeletet, akkor nagy baj nem lehet.........


Nézőpont kérdése, hogy kinek mi a szar kaja!

352. Tipke
2010. júl. 3. 10:12

Húúú kicsit felidegesített egyesek beleszólása a mi beszélgetéseinkbe. Légyszi akinek nem inge ne vegye magára s tartsa távol magát a mi dolgainktól. Mi nagyon jól meg vagyunk, és elbeszélgetünk a dolgainkról sikereinkről.


Ja az elkövetkező egy hétben ritkán leszek mert egész héten itthon lesz a drágám!:D

Hétfőn jövök a mérlegelési eredményeimmel! Remélem ti is beszámoltok majd!

2010. júl. 3. 05:37
nem azért, de nektek hogy jön össze a diéta a kiflivel, pirítossal és sajttal? csupar szar kaja, gyors felszívódás, éhség, csökkentett zsírégetés és lerohadó izmok.
2010. júl. 3. 00:40
21-étől mínusz 2 kg - egyenlőre egész jól bírom.
349. Szamó
2010. júl. 2. 22:35

Ma mindenki egész nap csak tornázott? Azért nem jöttetek?........


Na, én odavágtam a fogyókúrának :-((( Sütöttem kókuszos sütit a holnapi bulira és jól befaltam belőle............ Gggggggggggrrrrrrrrrrrrr..... haragszok magamra.............

348. rika
2010. júl. 1. 15:18

Sziasztok!

Én ma elfelejtettem (meg időm sem volt) reggelizni. 11:30kor ettem egy fél pizzát. Nagyon eltelített. Estére már van gyümölcsöm, úgyhogy ma már turmixozni fogok:)

A lábam nagyon fáj, illetve a combom. Konkrétan izomláz van benne.

347. nana00
2010. júl. 1. 14:33

Sziasztok!

Ma nagyjából gyümölcs napot tartok. Azért nagyjából, mert ebédre ettem egy tányér borsólevest.

Amúgy reggeleire ettem egy szelet görögdinnyét, é vacsira is azt tervezem. Még hátra van a guggolás.

346. Szamó
2010. júl. 1. 10:01
én most ettem egy szelet pirítóst sok-sok fokhagymával, pici margarinnal....
345. Tipke
2010. júl. 1. 09:54
Na a mai reggeli is meg volt a változatosság kedvéért kifli sajttal:D:D:D
344. Szamó
2010. jún. 30. 22:40

ÉN IS ÖRÜLÖK!!!!

Csak egy perc időm sem volt jönni......


Olyan ügyik vagytok! Guggolóztok! Én meg súlyt emelek a 10 kilós bébimmel :)


Szűztea megtette a hatását, egész nap a budira járok :S

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook