Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyott már le valaki a CHOCOLATE SLIM-mel? Tapasztalat? Eredmény? fórum

Fogyott már le valaki a CHOCOLATE SLIM-mel? Tapasztalat? Eredmény? (tudásbázis kérdés)


17. Fisica (válaszként erre: 16. - KRISZTAL)
2019. jún. 16. 19:29

Igen van.:)

Te meg ahelyett, hogy tennél valamit a fogyásod érdekében, várod a sült galambot. Soha nem fogsz így fogyni, de legalább nyithatsz még sok-sok fórumot mindenféle hülye diétáról meg csodalöttyről... és közben bánthatod azokat, akik nem dőlnek be ilyen hülyeségeknek.

De tényleg miért nem veszed meg, megér egy próbát nem? Annyira ezért nem drága, főleg ha még használna is..:)

16. kRISZTAL (válaszként erre: 15. - Fisica)
2019. jún. 16. 12:38
..ma is így látom ,hogy csak véleményed van!..:)..
15. Fisica (válaszként erre: 14. - KRISZTAL)
2019. jún. 15. 16:54

Úgy látom már évek óta érdeklődsz fogyással kapcsolatba. Ennyi idő alatt egy kis odafigyeléssel simán meglenne már az eredménye.


Egyébként meg vedd meg, aztán vagy használ vagy nem. :)

2019. jún. 14. 17:55
A hozzászólások nem tapasztalatok és nem eredmények a kérdéssel kapcsolatban....vélemények !.mert nem használta a terméket egy hozzászóló sem :(...így fogyni sem tudott tőle...
2019. jún. 13. 14:00
Mikor én felszedtem 10 kilót terhesség alatt, és utána is rajtam maradt, akkor elkezdtem végre egy normális sportolói tanácsra hallgatni: napi 4-5 km (csigasebességgel, de megállás nélkül) kocogás és felülések, egy étkezést pedig helyettesitettem egy hasonló itallal. Semmi csokoládé és csülök. A kenyérféléktől azonnal híztam. Most kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok, ez megmagyarázza, hogy miért jött fel 1 zsömle után rögtön egy kiló másnapra. Most igy még kenyérféléket sem ehetek. Hallottam egyszer egy olyan diétáról is, hogy csak sárgadinnye 2 hétig, vagy akármilyen kedvenc gyümölcs, étrendkiegészitő mellé és napi 14 óra munka. Ezt most éppen próbálom, csak éppenséggel eperrel, nagy ritkán valami tejtermékkel, napi fél óra kocogás (igen, a hőségriadóban is, bár ezt szerintem nem mindenki birhatja) és után célzott hasizomgyakorlatok. Férjem kibukott, hogy megmüttettem a hasam és most ugyanúgy néz ki, mint a mütét előtt. Gondolom az orvosom is jól kiakadna, ha látná. :( egyébként 2 kilóról van csak szó, csakhogy hasra hizok leginkább meg egy kicsit karra. A súlyokat is elővettem, de ebben a melegben csak a két kilóst tudom emelgetni. Most már csak arra vagyok kiváncsi, hogy a fenekem mimkor esik össze, de annyit guggoltam rá, hogy már ropognak a térdeim. Néha beveszek egy két glükozamint hozzá, de ha rendesen szedném, biztosan jobban hatna.
12. someone (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2019. jún. 13. 12:34

Te tettél egy általánosító megjegyzést, én tettem egy kiegészítést. Ennyi történt!

A Kérdezőről egyikünk sem tud semmit.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Someone)
2019. jún. 12. 22:17

De valószínű sokaknak eszébe jut, de gondolom nem szenved a kérdező ezek közül egyikben sem, ezt is leírta volna a logikus az lenne.


Egyébként sokan bizonyították már, hogy pont a mozgás hozta ki őket a gödörből.

10. Roxa7
2019. jún. 12. 20:25
Butaság, bármilyen tápkieget kiragadni, mert ezek közül egyik sem "fogyasztó szer". A helyes táplálkozás a kulcs, ha meg valaki azt nem tartja akkor teljesen mindegy milyen kieget vesz mellé :)
9. globus (válaszként erre: 7. - Someone)
2019. jún. 12. 17:56
A parkinsonos nénikémnek aztán mondhatják, örül, ha járókerettel ki tud csoszogni a szobából. Bizonyára könnyebb lenne a mozgás, ha fogyna néhány kilót, pedig a házhoz hordott szociális ebéd sem hizlalda...
8. Fisica (válaszként erre: 7. - Someone)
2019. jún. 12. 17:52
Leginkább a táplálkozáson múlik és nem a mozgáson.
2019. jún. 12. 15:26

Sokaknak eszükbe sem jut, hogy nem mindenki képes olyan és annyi testmozgásra, ami fogyásban is megmutatkozik. Pl. mozgáskorlátozott, rokkant, egyes szívbetegségek, vagy csak idős.

Ezek ellenére nem szeretne 100+ kg lenni, mert az az állapotára is hátrányosan hat.

2019. jún. 12. 05:43
Életmódváltás,mozgás....igy lehet fogyni.
2019. jún. 11. 20:00
😂😂 Mindig jót nevetek mikor valaki 0 erőfeszítés nélkül várja a fogyást mindenféle csoda 💩tól! Étkezz másképp, mozogj.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - KRISZTAL)
2019. jún. 11. 19:19

Nem használtam, tehát elnézést, hogy belekotyogok.

Arra gondolok, ha ezek hatásos módok lennének, nem lennének kövér emberek.

Ha fogyni szeretne valaki, akkor eleinte számolni kell, mit és mennyit ehetsz.

Ha pl. betartod a cukorbetegek diétáját biztos fogyni fogsz, mellette a mozgás elengedhetetlen. Sajnos meg kell dolgozni keményen, hogy fogyjon bárki is. Hány gazdag híresség hízik el, ha lenne csodaszer, akkor tuti bevetnék, mert megtehetnék.

Kalóriatáblázatot a neten is találsz és a fittségednek megfelelő tornát is.

Hidd el, az egészséged is sokkal jobb lesz, ezért a hangulatod is.

Sok erőt kívánok, hogy tudj váltani!

2019. jún. 11. 17:34
2019. jún. 11. 17:19
Csokoládé..már nem jól hangzik:)
2019. jún. 11. 16:59
Fogyott már le valaki a CHOCOLATE SLIM-mel?Ha igen,érdekelne az eredmény.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook