Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás étrend...segítsetek összeállítani fórum

Fogyókúrás étrend...segítsetek összeállítani (beszélgetős fórum)


23. dancingqueen (válaszként erre: 22. - Zoric)
2009. márc. 4. 08:38
semmiképp sem savas(savanyúkáposzta,citrom,grapefruit,stb),és amennyire csak lehet,hagyd el a fűszereket...páromnak refluxa volt(Van)és neki is ezeket tanácsolták...
22. Zoric
2009. márc. 3. 18:06
Boldog lennék,ha valaki nekem is segítene.Gyomorfekélyem van,de nagyon szeretnék fogyni.Vajon mit ehetek?Sajnos nem igazán tudom milyen étrend volna megfelelő.Köszönöm,ha segítetek.
21. dancingqueen (válaszként erre: 20. - 98a882c496)
2009. febr. 25. 09:41
csak ügyesen,és tartsd meg a fogadalmad,hogy nem sanyargatod magad,és hogy egészségesen szeretnél formálódni:)!hajrá!
2009. febr. 24. 18:34
Köszönöm mindenki hozzászólását :) hasznos infokat tudtam meg, és mindenképp egészségsen szeretnék fogyni, nem tönkretéve az emésztõrendszeremet és sok egyebet. Bárcsak mindenkit meglehetne gyõzni errõl...
19. doboseva (válaszként erre: 18. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 16:08
jaj, ez tényleg borzasztó, megnéztem. Hát így nem sokáig fogja bírni az biztos, és még fogyni sem fog.
18. dancingqueen (válaszként erre: 15. - Doboseva)
2009. febr. 24. 15:39
haley-azt hiszem így írják a nevét...naplóba írja,hogy "de jó,ma sem ettem semmit"...meg, hogy egész nap norbi rudin él,meg pár szem kekszen,vagy energia italon:((((és hogy hányingere van magától,közben photoshopoltatja magáról a képeket...nem kicsit van testkép zavara a lányzónak:S
17. dancingqueen (válaszként erre: 15. - Doboseva)
2009. febr. 24. 15:35

köszi,már gonolkodtam rajta:)csak sajnos itt a szomszéd kisboltban nem nagyon vannak péksütik,igaziból nagy adag energiát szeretnék magamhoz venni reggel:)és így legalább,hogy megkapom reggel a hőn áhított szénhidrát mennyiségemet,és nem csábulok el a nap folyamán:)Egyébként,egészen jól megy,igaz,csak kb egy hete tartom-és volt benne barátnő szülinap is-de nekem nagyon bejön. Nemsoká meg is eszem a kis uzsonna kekszemet,mert késpn érek haza,és nem akarom feltépni a hűtőt:D

igen,nagyon jó ez a napló dolog,örülök,hogy neked is bejött:)

2009. febr. 24. 15:12

Szia!

Én mindenképp azt ajánlom, hogy ne a "minél kevesebb idő alatt minél több kilót" fogyókúrákban higgy.Egyrészt, mert nehéz őket tartani, sokszor koplalsz is. A szervezetednek nem erre van szüksége. Én egészségesen fogytam le és tartom az 54 kilómat, soha nem éhezek, sőt.

hallottál már a candida nevű gombáról? ( elszaporodik manapság a szervezetben a sok egészségtelen gyors kaja, szénhidrát meg cukor fogyasztása miatt.)

Erre találták ki az úgynevezett candida- diétát. Ez nagyon egészséges, mert főként a zöldségeket, sovány húsokat (fehér leginkább) gyümölcsöket és a rostokat helyezi előtérbe. Ezeket nagyon sokféleképpen tudod variálni és nem csak, hogy fogysz tőle, de egészséges is leszel. És persze sportolj is. A diétát nem írnám le, beírod keresőbe és kidobja. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem bevált (:

( persze nem kell annyira szigorúan betartani, nekem is lecsúszik néha valami édesség (: )

15. doboseva (válaszként erre: 14. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 14:56

Ki az és mit csinált?

Látom te is elkezdtél evős naplót írni. Én is elkezdtem, hogy lássam miket eszek, mennyit bűnözök. Hát mostanában volt ilyen! De az alapelv azért megmarad. Nem rossz ez a naplóírás! Azóta többször is azért nem ettem meg valamit mert hogy nézett volna az ki a naplómban, elhallgatni meg nem illik ugye?

Amúgy teljes jószándékkal javasolhatok valamit? Isteni finom a fornetti de legalább néha cseréld le teljes kiőrlésű kenyérfélére. Reggel még elvileg mindegy volna de sok benne a cukor ami nem nagyon hiányzik a szervezetnek/ az édesekben nyílván/.

14. dancingqueen (válaszként erre: 12. - Doboseva)
2009. febr. 24. 14:46

hiába:)a rutin,és az évek:)hajrá csajok,és csak egészségesen:)!!!



egy másik fórumon írt egy 22 éves lányzó...komolyan gyerekek,elszorul a szivem:(((hogy már most tönkreteszi magát:(((

2009. febr. 24. 14:45
Amúgy a norbi rendszernek is ez a lényege, de van két két dolog ami megkönnyíti a diétát, a zabkorpa és a zabpehely, amik nagyon egészségesek, nem hízlalnak de eltelítenek és mértékkel este is ehetők.
12. doboseva (válaszként erre: 11. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 14:41
Teljesen egyetértek! :-)
11. dancingqueen (válaszként erre: 9. - 98a882c496)
2009. febr. 24. 14:37
remélem,hogy tudtam segíteni...hosszú évek óta küzdök én is a kilókkal,de mindig elkövettem azt ahibát,hogy beszabályoztam magam,egy mások által diktált étrendbe,amibe mint utóbb kiderült,tökre nem illek bele. A leves mégis főtt étel,meleg,van benne husi,zöldség,jótékony zsíradék,de nem puffaszt fel,nem korog a gyomrod,és mégis éreztél ízeket. Ha nagyon nagyon éhes vagyok,akkor nyomok utána még valami kis light-osat,de vacsira mindenképp kevesebbet. de ami a leges legfontosabb: ne éhezz!mikor betratottam a szigorúan két étkezést(reggelire épp,hogy gyümi,ebédre kaja,és sokszor kihagytam a vacsit)olyan evős roham jött rám,hogy az egész hűtőt befaltam volna. a lényeg,hogy mindig legyen nálad egy műzli szelet,egy keksz,egy banán,vagy szinte bármi,amivel nem jutsz el arra a szintre,hogy bármit és bárkit felfalnál,mire kajához jutsz:)ez uzsonnára vagy tízóraira tökéletes,és kiment a bajból egy-két órára,amíg rendes kaját tudsz enni. De valakinek pl a vacsi elhagyása jött be...ne hagyd,h az anyagcseréd leálljon. Saláta,friss gyümölcs,sovány husi,de sajt,tojás,virsli jöhet,én gyógynövényes teákat is iszom(telít,és segíti az emésztést)és persze sok mentes vizet. egy-egy máli szelet,vagy alma az uzsonna,vagy tízórai...hajrá:)!
10. 98a882c496 (válaszként erre: 4. - Doboseva)
2009. febr. 24. 14:14
Ok, köszike, mindenképp utánanézek :)
9. 98a882c496 (válaszként erre: 8. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 14:14
köszi, ez nagyon jól hangzik, és nem egészségtelen, mert nem is koplalok se semmi :) a virslis tényleg nem lenne jó...
8. dancingqueen (válaszként erre: 7. - 98a882c496)
2009. febr. 24. 13:52

borzasztóan egészségtelen.Az én étrendem-ami szeritem nem sanyargatás,és hatásos!:

– Bőséges reggeli(nyugodtan lehet egy péksütemény, kávéval)

– Ebédre nagy tál leves (ha nagyon éhes vagyok,akkor natur csirkemell,vagy simán egy saláta)

– Vacsorára valami könnyű: szintén leves, haláta, sovány hús(lehet sokna,párizsi,virsli ha nagyon akarsz,vagy hal,párolt zöldséggel),


szóval, a nap folyamán déltől,folyamatosan csökkentem az adagot,nekem pl ez jött be,sőt: hogy ne legyek farkas éhes,van teljes kiörlésű keksz a fiókomban,és tízóraira,vagy uszonnára bekapok egyet-egyet,és akkor nem lesz falhatnékom estére

7. 98a882c496 (válaszként erre: 3. - Erika691230)
2009. febr. 24. 13:25
Hát, nem tudom, hogy mennyire bírnám folyton csak a virslit...kicsit unalmas lenne, lehet, hogy hatásos.
6. 98a882c496 (válaszként erre: 2. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 13:24
Igazad van, viszont épp ezért indítottam a fórumot, hogy sorolnak majd ételeket, amiket ehetek és abból összeállítanám az étrendemet.
5. dancingqueen (válaszként erre: 3. - Erika691230)
2009. febr. 24. 13:16
egyoldalú,egészségtelen étrend. megnézted már,mi van a virsliben?!?!?!:S
2009. febr. 24. 12:26
Én a Norbi életmód rendszert szoktam ajánlani mindenkinek. Nekünk nagyon bevált, lehet vele fogyni és nem nehéz betartani. Jó, hogy étrendet szeretnél változtatni és nemm egy kéthetes diétától várod a fogyást. Itt sok jó receptet találsz update ételek címszó alatt, és van is fórum ahol erről szoktunk beszélgetni.
2009. febr. 24. 12:05
Virsli,bármekkora mennyiségben,de csak az,vagy párizsi,és zöldség,esetleg egy kis gyümölcs.És sok ásványvíz.Kolléganőm 3 hónap alatt 23 kg-ot fogyott vele.Én egy hónap alatt 5-öt.Ami szerintem tök jó.
2009. febr. 24. 12:03
Lehet,hogy közhely...de neked kell tudnod,hogy mire van szüksége a szervezetednek, Nagyon sok mindenkinek nem jönnek be a szabályzott,kötött diéták,mert tökre máshogy működik a szervezetük. Másodszorra nekem sem jött be ugyan az a módszer,mint amivel először fogytam,ezért saját "diétát" dolgotam ki-és sokan vagyunk még itt olyanok,akik maguknak szabályozzák,sikerrel.
2009. febr. 24. 12:00

Sziasztok!

Eddig nem nagyon foglalkoztam a fogyással. Nyáron 57 kgos voltam, aztán elszaladt velem a ló, fõleg anyu unszolására...folyton etetett, mert szerinte sovány voltam. Pedig nem, épp, hogy csinos.


Most viszont megint 64 vagyok :( nem tudok visszacsúszni.


Számomra nem sokat mond, hogy Atkins vagy 90 napos, nem ismerem õket....Szeretném ha segítenétek és írnátok nekem olyan kajákat, amiktõl lefogyok. Étrendet szeretnék változtatni, de egyedül nem megy...


Elõre is köszike :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook