Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás baklövések fórum

Fogyókúrás baklövések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

29. 8220cddcf4 (válaszként erre: 27. - Fhybi)
2008. szept. 1. 17:49
Úgy hogy diétáztál a víz kiürölt a szervezetedből de mivel nem dogoztattad meg az izmokat így zsírt nem égetet nem csökkent a zsírréteg
2007. máj. 28. 11:24

Sziasztok!

Szerintem az a legfontosabb bármilyen fogyókúrában, hogy ne 1 hét alatt várjátok a csodát, úgyértem ne gondoljátok, hogy ami x idő alatt rakódott rátok az simán lemegy!!

Akár milyen is az a diéta, ha nem határozzátok el magatokat igazán akkor semmire sem mentek vele. Próbáljatok hosszabbtávra tervezni ne 10napra (mert szerintem ez baromság, csak önsanyargatás és ami lement annak a 3szorosa jön vissza!!), a nektek megfelelő, kibírható módot megtalálni! Még ha nem is gyorsan, de tartósan meg lesz az eredmény!!

Ami még szerintem fontos az a napi mozgás. Nem izzasztó órákig tartó ugrabugrára gondolok, elinte csak pár gyakorlat, arra a testrészre koncentrálva ami szerinted a leggázosabb! Elöbb utóbb úgyis belejössz és mégtöbb mozgásra vágysz!!

Tartsatok ki!!!

Én hetente készítek magaról képeket, így mérem le a változást! Mióta "fogyózom" 1szer álltam érleg, elég is volt! Nincs értelme, Mivel centiben mérhető a változás és a képeken is látszik, hogy változik az alakom! Nekem az vált be, hogy rendesen eszem reggelit (persze nem kidurranásig), 10óraira bedobok 1 L-carnitin bogyót, ebédre rendesen főttételt (normál adag), uzsonnára tejeskávét, vacsira semmit!!! Nem halok éhen!!! Jó a kedvem!!! FOGYOK!!!

27. fhybi
2006. júl. 22. 13:42

Egy kérdésem lenne!

Mondjátok meg nekem,hogy a búbánatban lehet az, hogy a mérleg mutat minusz 5 Kg-ot, a centikben pedig nincs egy mm változás sem.

Felfoghatatlan.

Előre is köszi, ha valaki megoldja a rejtéjt.

26. Smithy (válaszként erre: 2. - Aranyalma)
2006. júl. 8. 13:40
Szerintem nem baj, ha napjában sokszor állsz a mérlegre csak tudd hova tenni az eredményeket... Ha rendesen vezeted az eredményeket akkor érdekes lehet hogy bár fogytál 2 hét alatt 6 kilót, volt olyan rész mikor nehezebb voltál az eredeti súlyodnál. Ilyenkor el lehet gondolkozni, hogy miért is van ez így esetleg a diéta sajátosságai, izmot szedtél fel, víz jött vissza, vagy csak egyszerűen megszegted a diétát. Mindent bele: NO PAIN NO GAIN!
25. taylor (válaszként erre: 24. - Fhybi)
2006. júl. 7. 21:17
Köszi fhybi, ez tetszik. Kipróbálom.
24. fhybi (válaszként erre: 23. - Taylor)
2006. júl. 6. 20:10
Nálam is úgy működött a dolg, hogy szomorúság akkor evés, öröm, akkar evés, unatkozom akkor evés. Mikor elkezdtem a fogyózást, rászoktam, hogy délután egy palack ásványvízzel mentem mindenhova, és folyamatosan töltöttem magamban. Ha jött az inget zutty ásivíz. Persze a fejed is kell hozzá, hogy tudatosan csináld.
23. taylor (válaszként erre: 22. - Fhybi)
2006. júl. 5. 19:14
Sajnos az evés lehet pótcselekvés, nálam biztosan az. Ha van ötletetek más izgalmas, de nem kalóriadús pótcselekvésre, várom a javaslatokat.
22. fhybi
2006. júl. 3. 22:03
Szerintem az ember piszok ügyin tud kifogásokat gyártani. Ám néha már saját magamon röhögtem, amikor megmagyaráztam főként saját magamnak, hogy miért pakolom tele a tálcát, amit beviszek a tv elé.Piszok rossz szokás, és igaz, hogy mindig a fejben kéne rendet tenni.
21. taylor
2006. júl. 3. 21:51
Mindig olyankor kínálnak meg a kedvenc kalóriadús kajámmal, amikor végre elszántam, magam az önmegtartóztatásra. Vagy újra lehet pont aznap kapni a kedvenc sütimet fél év után. Vagy akkor hívnak vacsorára olyan rokonok, akik megsértődnek, ha nem eszel.Mostmár ennek nem dőlök be. Azt mondom, aki szeret, az engem nem etet.
20. moxy (válaszként erre: 18. - 4726e582cf)
2006. jún. 10. 11:20

megvagy!

a repaban 7-8 g a ch .nem sok az ?ket repaval kilovom a napi ch adag jo reszet.

19. Venes
2006. jún. 7. 06:30

:)

Milyen igaz...én mindig eltérülök, persze most ezt valamennyire szabad. néha megingom és azt mondom, hogy jó vagyok így, ahogy de aztán jön a k,,kétségbeesés". Lehet, hogy egyszerűb lenne minden, ha nem térülnék el, akkor nem lenne lelkiismeretfurdalásom és nem kezdenék el azonnal sportolni keményen, hogy leadjam, amit felvettem, nem odafigyeléskor.

18. 4726e582cf (válaszként erre: 17. - Moxy)
2006. jún. 7. 00:26
Akkor egyél répát, az nem hízlal! Hihetetlen vagy. Akarsz fogyni??? Akkor ne azon agyalj, hogy mennyi finomság van, hanem azon, hogy amit megeszel az nem árt, és fogysz szépen lassan.
17. moxy
2006. ápr. 28. 12:26

konnyu mondani ;-)

de mikor ott van elottem a sok finomsag????????/

16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Moxy)
2006. ápr. 27. 21:53

Neneeee!

Agyban rendezd le, hogy husi vagy és fogynod kell és akkor nem lesz miért feladni :).

15. moxy
2006. ápr. 27. 21:36
segitseg!!!mindig feladom!!!pedig tenyleg elkezdtem fogyni.
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 13. - Muci5)
2006. ápr. 24. 08:33

Ennél jobb taktika szerintem nincs is.

Ügyes vagy,gratula!!

(Bárcsak én is már itt tartanék,és mérgemben nem tömném tele magam mindenfélével...)

13. muci5
2006. ápr. 23. 22:01

en az utobbi idoben betegesen merem magam, talan ez is vitt ra , hogy elkezdjem az atkintst, amikor masnap kicsit tobbet mutat akkor azzal szoktam kompenzalni a dolgot, hogy biciklire pattanok es tekerek egy egy orat minden erombol, vagy pedig naponta 3 szor 20 perceket futogepezek!

tehat ha neha egy kicsit tobbet mutat a merleg, akkor nem elbatortalanodok, hanem inkabb neki duralom magam, es sport!!!!

12. Elinor
2006. ápr. 6. 13:50
Hát sajna én is naponta ráugrálok a mérlegre. De engem nem kedvetlenit nagyon el, ha eg ykicsit több vagyok. Tudom, hogy ez normális. Ide csak minden csütörtökön irom be az eredményt, igy látom hétről hétre, hogy mennyit fogytam. Ez igy már jó.
11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Veronitas)
2006. ápr. 3. 01:24

Kevés súlyból lassabban mennek le a kilók. A husibbaknak azért van nagyobb sikerélménye, mert gyorsabb a fogyás. Szóval a -10 dkg is szép eredmény.

A stagnálás meg természetes reakciója a szervezetnek. Akkor sem kell kétségbe esni, ha egy hónapig nem fogysz semmit, mert csak tiltakozik a szervezeted. Nem szabad feladni :).

10. veronitas (válaszként erre: 9. - Veronitas)
2006. ápr. 2. 15:10
mármint ha mínusz 10 deka vagy egy kiló - :-), pláne akkor nem, ha plusz lenne. De nem lesz! :-)
9. veronitas (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. ápr. 2. 15:09

Én is így vagyok. Három hónap alatt talán ha háromszor ráálltam...

egyszerűen nem bírom látni, ha csak mondjuk 10 deka, vagy ha egy kiló, nem akarom látni!!!!

2006. ápr. 2. 13:29

Nekem a mérlegelés a bajom. Muszály ráálnom, és ha előző napnál többet mutat, a betartott fogyi és a torna ellenére, akkor teljesen elkedvetlenít, és még a bűnözésre is rávisz...

Szóval erről kellene leszoknom :)

2006. ápr. 2. 11:38
Szerintem semmi baj a napi mérlegeléssel, ha tudod, hogy az eredmény ingadozhat, és nem esel kétségbe, amikor az ingadozás határon belül felfelé leng ki a mérleg. Nekem is tudnom kell, hol tartok.
6. 'szti (válaszként erre: 5. - Zse pi)
2006. ápr. 2. 11:35
Én is mérek minden reggel...de muszáj tudnom,hogy érdemes küzdeni (meg hogy mennyi bűnözés maradhat nyom nélkül ;-) )
2006. ápr. 2. 11:23

Nekem is a mérlegeléses hibám van. Én reggel, és este szoktam mérlegre állni. A reggeli mindig pontosabb eredmény, hiszen az esti az aznapi kajamennyiséget, folyadékmennyiséget tartalmazza.

Én nem tudom megállni, hogy ne nézzem a súlyomat. Igaz volt már úgy, hogy nagyon felbosszantott az eredmény, és idegbeteg voltam egész nap miatta! :)

2006. ápr. 2. 09:31

Én inkább félek mérlegre állni...

Most tervezem majd, de úgy döntöttem nekem havonta egyszer is elég:) Vagy ez is egy baklövés?:)

2006. ápr. 1. 23:37

Sziasztok.

Mindenki követ el hibákat.Én is.

Mostanában igyekeztem leszokni a folytonos mérlegeléstől :)

2006. ápr. 1. 23:31

Én 2 baklövést tudhatok magaménak.


Kezdődik rögtön az elsővel. :)


Aztán folytatódik a másodikkal. :)

Képes vagyok naponta ötször ráállni a mérlegre. Van mikor 1 óra alatt 2 kg-t hízok vagy éppen fogyok. Az utóbbi jobban tetszik. :)

Jó lenne átszokni csak a reggeli mérésre és azt is csak hetente.


Azért többi baklövésben is volt már részem, de azokat úgy ahogy elhagytam már. :)

2006. ápr. 1. 17:42
Nagyon könnyen előfordulhat, hogy nem az akaraterő hiánya, hanem téveszmék, hamis információk miatt nem sikerül a fogyókúra.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook