Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrához ismertek olyan céget, ahonnan egész napra lehet rendelni menüt? fórum

Fogyókúrához ismertek olyan céget, ahonnan egész napra lehet rendelni menüt? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 6. 20:15

Update menu a gastroyaltol.

Valtozatos, finom, viszont nekem nem jott be. En konkretan hiztam ket kilot ugy, hogy csak azt ettem. 173 cm vagyok es 60kg-rol hiztam 62kgra.

Baratom ez ido alatt 97kgrol fogyott 92-re. Testalkat fuggo, viszont en igy hogy hiztam ket kilot eleg sokat voltam ehes, akkor a baratom gondolhatjatok, o meg jobban... A reggeli etkezes nalam fontos, itt sokszor csak eg joghurt volt, vagx 5 hajszalvekony paszka valamifele pastetommal. Ebed rengeteg volt, normal etelbol nem ettem soha akkora adagot, de hat itt gondoltam update, szoval johet. Uzsi mindig fini volt, a kremturo volt a kedvenc, az olyan igazi turo volt nem mint a bolti kremturonak nevezett turot hirbol se latott cuccok. Vacsi ha leves volt jo votl, eltelitett. Salatanak is orultem, viszont ha ilyen paszka volt valami kremmel akkor esett ki a szemem este tvzeskozben.

Szoval egy szo mint szaz finomnak nagyon finom, de mas szempontbol nekem nem jott be.

2014. szept. 14. 08:58
köszönöm!
2014. szept. 9. 15:03
gymfood.hu
2014. szept. 9. 13:51

BéresAlexandrának is van,


de szinte minden ételfutár cégnek van fitnesz menüje!

2014. szept. 9. 13:19
Lifetilt food,bár még szerintem nem indultak el.
2014. szept. 9. 12:22

Köszönöm!

Próbáltátok őket?

Hatásosak?

2014. szept. 9. 12:19
Gastroyal
2014. szept. 9. 12:15
Norbi, Rubint Réka, Gastroyal
2014. szept. 9. 12:14
Ahol össze van állítva egy fogyókúrás menü. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook