Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra partner kerestetik! fórum

Fogyókúra partner kerestetik! (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 2. 22:17

Sziasztok!

Fogyókúrapartnert keresek, elsősorban azért, hogy motiváljuk egymást. Nem muszáj ugyanazzal a módszerrel diétázni, ugyanabban az ütemben haladni, csak legyen kihez fordulnunk amikor ránkjön a falási roham... Gondolom tudjátok miről beszélek. És hogy betartottuk-e, amit aznapra kiírtunk... Ha valakit érdekel, kérem jelezze!

Köszönöm:

annie79

2011. jún. 8. 21:11

Sziasztok!

Csatlakoznék a fogyókúrátokhoz! De hogyan? Melyik leggyorsabb és leghatásosabb? Sokszor fogyókúráztam már és 10 kg körül mindig sikerült is. De már nem megy... Sanyargatom magam, szénhidrátot ritkán eszem,gyümölcsön joghurton,paradicsomon, parizeren élek.Hétvégén leves,sült húsok zöldséggel,főzelékek Norbi liszttel sűrítve.1 hónap alatt 1 kg. Eszem egy fagyit és másnap máris 50 dkg visszajön.Elkeserítő.Adjatok hasznos tanácsot!!!

2011. jún. 7. 08:50
Én kb. még 15kg-tól szeretnék megszadulni, de mint azt Ti is tudjátok, ez elég rabszódikus folyamat. Nekem mindig az inspiráció hiányzott, most meglenne, de a lelki folyamatok nagyban befolyásolják az eredményt.
2011. jún. 7. 08:44
Sziasztok! Én is szeretnék egy összetartó, egymást támogató csapat részese lenni! Remélem még van lehetőség rá! Mindenkinek szép napot, jó fogyizást! :-)
28. 54840f0fce (válaszként erre: 25. - Kriszi79)
2011. jún. 7. 08:11
Elvileg a koffein miatt teszik...
2011. jún. 7. 08:10
Kicsit megkésve, de ha lehet még én is csatlakoznék!!!!
2011. jún. 3. 09:43

Nem határoz semmit a kv.Ha eddig nem ittad ne tedd.

Sok vizet kell inni az telit és nem bírsz annyit enni:-)

2011. jún. 3. 08:20
tényleg hatásos reggel kávét inni,mert gyorsítja a zsírégetést?Mondjuk én kávét koffeineset nem ihatok,a mentes is megfelelő lehet?
2011. jún. 2. 21:56
Sziasztok én is beszállnék:kb 10+van rajtam:( és imádok enni és lusta vagyok mozogni :)dE HA TÖBBEN CSINÁLJUK HÁTHA ÚGY HATÁSOSABB lesz.Villám diiéták tactjain vagyok túl anno 57 kgvalkezdetn fogyókurázni most kb 70 vagyok,és évről évre csak rosszab lesz.
2011. jún. 2. 16:34
Nagyon ügyesek vagytok Lányok ezzel az étrenddel, szerintem is az a titok nyitja, hogy rengeteg zöldség, sok fehérje és gyümölcs. Én reggeliként szoktam bűnözni, ha nem bírom ki, akkor eszem szénhidrát dús kajákat (akár a fiúknak vacsira főzött/sütött finomságot).
22. Annipannika (válaszként erre: 6. - Habzsi)
2011. jún. 2. 16:31

Pont így érzem most én is, eddig szépen betartottam mindent, nem is hiányoztak a "tiltott" dolgok, hiába ették mellettem a fiaim. Most meg az elmúlt héten belém szállt a kisördög és nem tudtam megálljt parancsolni. Elmaradtak a rendszeres mozgások is, de mától bekeményítek!!! Tegnap már lenyomtam az Aerobzónát+20 perc Réka hasat+20perc popsit!

Sikerülni fog!!!

2011. jún. 2. 16:26
Sziasztok! Szívesen csatlakozom én is, már lement 6 kg, de még szeretnék legalább ennyit leadni, de jó lenne, ha még 9 kg mínusz összejönne! Eddig blogokat olvasgattam, sajnos szinte mindenkinek most fogyott el a kitartása, így az elmúlt hetem nekem sem volt vmi fényes. :( Kitartást mindenkinek!!!
2011. jún. 2. 16:20

sziasztok!

Én tegnap kezdtem a fogyókúrát,ma még tartom magam.165 cm és 75 kg vagyok,3 éve szültem.Már csak az lebeg a szemem előtt,hogy szeretnék megint bikinit felvenni.Szülés előtt 62 kg voltam és még akkor mondta a férjem,hogy jó lenne,ha vékonyabb lennék...most már visszasírjuk a 62 kilómat.Próbálok kevés kalóriát bevinni,napi többszöri étkezéssel és napi? futással.Örülnék,ha valaki bíztatna.Köszi előre is.Kriszti

19. Jana2009 (válaszként erre: 17. - Éciboszi)
2011. jún. 2. 15:10
egyenlőre nekem is ennyit kéne 8 kg, aztán majd még meglátjuk :)
18. habzsi
2011. jún. 2. 14:50
Sziasztok!A naplómban lehet követni, de én ma eddig 3 zöldalmát ettem és két pirinyó natúr húst, barna rízzsel, cukinnivel, zöldségekkel. És most rágcsálok egy szelet barna kenyeret. :) Ma délután tanulok és edzek, ez a terv. (És nem fog rámjönni a zabálhatnéék!)
2011. jún. 2. 14:08

én 7-8 kilót szeretnék leadni,de ezt a legnehezebb főleg az én koromban.nekem már a hormonok is bekavarnak,a hoodia sprét használom az arra jó hogy nem kívánom az édességet és kicsit csökkenti az étvágyat.tornázom is szinte minden nap,van hogy csak kardiózok minden második nap erobik.tuti recept nincs de az életmódváltás az ami eddig nekem igazán segí

tett(bár akkor még fiatalabb voltam)

2011. jún. 2. 08:18
sziasztok csajok, na hogy álltok ma. ma mi lesz a kaja nálatok? nekem szénhidrát napom van, és puffasztott norbis búzát eszek kis feltéttel.
15. mandella (válaszként erre: 11. - B75ccda118)
2011. jún. 1. 21:01

még én is kb. 18-at szeretnék, és akkor úgy meglenne a 30 összesen :)

messze van még, de kitartó leszek, elhatároztam

14. mandella (válaszként erre: 13. - B75ccda118)
2011. jún. 1. 21:00

mondhatjuk, hogy drasztikus volt az életmódváltás, hiszen február 17-e előtt amit értem, ettem, annyit, amennyit csak bírtam, zabáltam éjjel, zabáltam nappal... sajnos akkor is ettem, ha nem voltam éhes, nem is éreztem sosem, hogy éhes lennék... sokszor este 10-kor, 11-kor rendeltünk pizzát, vagy a nonstop hamburgerestől... annyi kalóriát magamba tömtem, hogy az valami elképesztő... reggeli gyanánt a sarki boltban vettem vagy fél kiló fornettit, de édeset, sósat egyaránt, finom tejecskével öblítettem le, ez már kezdésnek is több, mint egy napi kaja, jóval több.

és aztán egyszer csak elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább, rámegy az egészségem, meg különben is.

az életmódváltásom abban áll, hogy reggelire fehérjeturmixot iszom és tejeskávét (néha ízesítem fruktózzal, néha nem), tízóraim általában egy alma (korábban azt beszéltem be magamnak, hogy én almát nem ehetek, mert savam lesz tőle, hát NINCS savam tőle, és nem ettől volt savam, hanem az éjszakai evészetektől meg a sok-sok finomított cucctól, gondolom én), szóval tízóraira egy alma, és nagyon jólesik. ebéd általában valamilyen húsféle valamilyen zöldséggel, és van, amikor leves is van, szeretem a raguleveseket, az egyszerű, zsenge zöldségleveseket, amiben van néha csirkemell is (ezeket mind magam készítem, mert szeretem tudni, hogy mi van az ételben), uzsonnára megint valami gyümölcs, vagy joghurt, vagy ebédmaradék, és a vacsora pedig fehérjeturmix megint

a mozgás: hetente háromszor, négyszer cardio, alakformáló és spinning

13. b75ccda118 (válaszként erre: 10. - Mandella)
2011. jún. 1. 20:47
És mit jelent az életmód váltás?Gratulálok a fogyásodhoz!Nagyon ügyik vagytok!!!Én meg egy gyenge kaka vagyok, mert mindig eszek vacsorát, és ezzel cseszem el....:-((((
12. mandella (válaszként erre: 10. - Mandella)
2011. jún. 1. 20:46
én eddig mindig rosszul csináltam a fogyókúrákat: hamar akartam nagy célt elérni, villámdiétákkal, sanyargatással, aminek a vége mindig az lett, hogy triplán jöttek vissza a leadott kilók - így tehát nem szabad!
2011. jún. 1. 20:46
Nekem 20-25-öt kellene fogynom....váááá.....
10. mandella (válaszként erre: 5. - B75ccda118)
2011. jún. 1. 20:45

szia

én nagyon lassan haladok, az elején persze gyorsabban, de sokszor van stagnálás, ennek ellenére nem adom fel! :-)

valójában életmódot váltottam, eddig 12 kiló ment le, és persze a centik :)

9. habzsi (válaszként erre: 8. - Jana2009)
2011. jún. 1. 20:43
Rettentő nagy akarattal és folyamatos célokkal. Eleinte még csak nem is edzettem, amint elkezdtem futni repültek lefelé a kilóim. Kizártam mindenféle édességet, sós sütit, fehér lisztet, üdítőket és csak barna kenyeret, barna rízst, zabpelyhet ettem mint szénhidrát, rengeteg zöldséget-gyümölcsöt és néha húst(azért csak néha, mert nem a szívem csücske). És egyáltalán nem volt megerőltető, csak át kellett kalkulálnom az agyamat rá.:) De érzem megint, hogy sikerülni fog!
2011. jún. 1. 20:40
én most 73 vagyok és szintén 65 akarok lenni, de olyan nehéz. Habzsi, te hogy csináltad ezt a 10 kg minuszt?
2011. jún. 1. 20:38
sziasztok én is jövök.
6. habzsi (válaszként erre: 2. - Mandella)
2011. jún. 1. 20:36
Én leadtam 10 kg-t április elejétől május közepéig terjedő időszakban. Most 3 napja zabálok és úgy érzem magam mint aki a legelején van. Holnaptól megemberelem magam, szembesülök a mérleggel és befejezem ezt az egész szétesést(legfőképp lelki okai vannak sajnos), mert érzem, hogy semmire nem jó az amit most lefolytatok magammal...Szerintem olyan 70 kg környékén lehetek most, bár remélem nem több mert azthiszem akkor szélütést kapok. 1 hónap, -5 kg és enyém a világ, úgy érzem, de nehéz most újra visszatalálnom, mert olyan mintha az ételek rabja lennék.
5. b75ccda118 (válaszként erre: 2. - Mandella)
2011. jún. 1. 20:34
És mennyit fogytál?
2011. jún. 1. 20:34
Milyen fogyókúrát fogsz csinálni?És hány kilót szeretnél leadni?
2011. jún. 1. 20:33
sziasztok én is itt vagyok:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook