Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra május 13-tól? miért is ne..... ki tart velem? fórum

Fogyókúra május 13-tól? miért is ne..... ki tart velem? (beszélgetős fórum)


13. barbye123 (válaszként erre: 12. - Black_baba)
2011. máj. 15. 21:46

sok sok sikert neked is és nekem is!!!!

ne hagyjuk magunkat elcsábulni....

milyen módszerrel szeretnél fogyni?

2011. máj. 15. 21:43
én holnap kezdem a fogyikúrát.:) 108napom van rá;) mire megkezdődik a köv. tanév. (azaz szeptemberre) minimum -15 kg-t leakarok adni.:)
2011. máj. 15. 21:23

Jáááááj senki sem nem akar velem fogyni?????

hát egyedül maradtam.... de erősvagyok, leszek.... :)

De azért jó lenne ha valaki.... na mind1 jó éjt :)

10. barbye123 (válaszként erre: 9. - Bujuli)
2011. máj. 13. 14:40

szia!!!

90 naposat kezded újra?

én is próbáltam de csak önsanyargatás....

én cukornádkisasszony példáját szeretném követni... mértékkel enni rendszeresen....

és ugye ez egy olyan módser amit egy éeten át követni lehet.... olvad el a cikkeit :)

De ha maradsz is a 90naposnál.... akkor is nagyon sok szerencsét :)

9. bujuli (válaszként erre: 8. - Barbye123)
2011. máj. 13. 14:34
Én 90 naposat kezdtem márc 21-én. Le is ment hat kiló, naplómban olvashatod, hogy ment. Húsvétkor abba hagytam, ma kezdeném én is újra. Sok sikert kívánok neked, nektek. Én szeretném most már a rendszeres mozgást is beiktatni, nagyon szeretem a Norbi-féle duci tréningeket, arra állok vissza, ma este kezdem.
8. barbye123 (válaszként erre: 7. - Mari20)
2011. máj. 13. 14:07

ezen vagyok épp.... nem akarok fránya diétákba fogni.... nem akarok lemondani semmiről....

mértékkel kell enni sok zöldség gyümi rost....

sok folyadék... most épp citromos vizet iszom... :)

egyszer elkezdtem a 90 naposat de rájöttem hogy az egy kínzás.... mindig mást ettem volna mint ami a napra ki volt írva.... este 6 után no kaja max egy gyümi.... séta kirándulás.... levegő..... na én ezt így képzeltem el.... :)

2011. máj. 13. 14:01

fogyokúra csak ideig óráig hatásos


életmód váltást tanulmányozd.... és tedd életed részévé

6. barbye123 (válaszként erre: 5. - Era1974)
2011. máj. 13. 13:56
hát akkor sok sikert neked is és nekem is! :) bár az nem jó ha mindig csak holnapra halasztjuk azonnal kell kezdeni.... :) én is így voltam hogy na majd holnaptól.... na majd jövőhéten majd jövőhónapban mert ezekből nem szokott lenni semmi.... de ha így is döntesz jó csalást :) használd ki ezt a pár napot :)
2011. máj. 13. 13:51

Szia!

Én tegnap inditottam egy topicot,elvileg tegnap kezdtem,de szerintem hétfőtől húzok bele,csalok még pár napot.Én 86kg-ról indulok,az első cél 80 alá menni,aztán a többi szép lassan.

4. barbye123 (válaszként erre: 3. - Csiszas)
2011. máj. 13. 13:37
köszönöm a bíztatást.... aranyos vagy :)
2011. máj. 13. 13:36
Szia! sok sikert! csak a kezdet nehez, utanna mar az eredmeny motival!
2011. máj. 13. 12:51
112kg-ról indulok.... hát az álmom egyenlőre a 99kg... mert ez már 2 jegyű aztán ha odáig elértem akkor majd új célt tűzök ki magam elé.... :)
2011. máj. 13. 12:49

Sziasztok....

ki lenne segítségemre és kinek lehetnék segítségére én??? fogyjunk együtt talán így nagyobb lesz a kitartás....

Én úgy gondolom hogy nem fogok követni semmilyen diétát sőt nem is mondok le semmiről.... vannak itt a hoxán olyan felhasználók mint pl cukornádkisasszony.... röpke 1,5 év alatt 40 kgnál is többet fogyott úgy hogy megtanult mértékkel enni.... semmi nem lehetetlen csak akarni kell.... én nagyon akarom küzdeni szeretnék.... egyszer el is kezdtem és két hét alatt 2 kiló mínusz de frontot kaptam aztán abbahagytam én hülye pedig már ki tudja hol tartanék..... nos akkor ki tart velem???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook