Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra januártól, ki tart velem? fórum

Fogyókúra januártól, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1460. nedin
2011. febr. 18. 08:53
szép napot mindenkinek:)
1459. nedin (válaszként erre: 1458. - Fatyme)
2011. febr. 17. 20:42
szia ,jobbulást
1458. fatyme
2011. febr. 17. 15:29
sziasztok mi van veletek halad a fogyas?nekem nagyon faj a fogam igy nem nagyon tudok enni meg kezd fajni a torkom is .remelem ti jobban vagytok mint en szep napot nektek.
1457. 928ab7b41e (válaszként erre: 1456. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 17. 11:25
Köszönöm! Érdekes. :) Biztos van benne valami!
1456. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 1455. - 928ab7b41e)
2011. febr. 16. 21:59

Nem az, mikor fogyó hold van könnyebben mennek le a kilók, jobban tud méregteleníteni a szervezet, állítólag ilyenkor hatékonyabb a testedzés is, növekvőnél meg fordítva. Ahogy a hold, úgy mi is. De nem csak a fogyásra igaz, pl hajat vágatni is akkor érdemes mikor a növő hold elkezdődik, a haj is gyorsabban nő majd. De pl. szőrteleníteni, vagy arcot tisztíttatni fogyó hold kezdetekor ajánlatosabb, úgy eredményesebb lesz.

Érdemes megfigyelni, annyira én sem ástam bele magam, de ha megfigyeli valaki szerintem igazak ezek. Azt tanácsolják újhold napján a legeredményesebb pl a léböjt (csak azért mondom, ha valaki tart itt olyat:D )

Szóval én nem követem ezt fanatikusan, de ennyit tudok róla, és a megfigyelem szerintem van is benne vmi!

1455. 928ab7b41e (válaszként erre: 1453. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 16. 21:05
Köszi a sorokat! MOstanában nagyon akaratgyenge vagyok. Kell egy kis erősítés, lendület. Rá se merek állni a mérlegre. LAssan kezdhetem előről a fogyókúrát, nemsokára ott tartok, ahol január elsején. Szomorú. Ennek a fogyó holdas dolognak van valami alapja? Még nem hallottam. Kifejtenéd kicsit bővebben? Hacsak nem vicc volt :)
1454. nedin
2011. febr. 16. 19:44
szép jó estét, sztájkol mindenki ?
2011. febr. 16. 08:13

És azt se felejtsétek el, hogy már elég kövér a hold is, nemsokára teli hold, de szombattól már fogyni fog, szóval akkortól kell bekeményítenünk:D

Ja és még egy tipp, az is lehet stagnálás vagy hízás oka, ha valaki elvizesedik, ennek jelei is vannak, mondjuk estére bedagadt boka, reggelre bedagadt ujj, levizesedett szemhéj.. Ha valaki ilyet vesz észre, érdemes vizet hajtani. De ha nincs különösebb jele, ártani akkor sem fog. A legjobb szerintem a csalántea, én arra esküszöm :)

Na de tényleg bocs mindenkitől a sok szövegért, tényleg nem akarok okoskodni senkinek, de hátha valakinek segítenek ezek :)

Szép napot Mindenkinek!

2011. febr. 16. 08:04

Aki alig eszik annál pont ez a probléma, egy darabig fogytok, amíg meg nem szokja a szervezet ezt a kalória mennyiséget utána viszont leáll az anyagcsere, ugyanis ahhoz hogy az működjön nem nagyon szabad 1200-1300 napi kalória alá menni.. Aki azt csinálja az sajnos nagyobb kárt csinál, mint hasznot:S Én tudom, fogyiztam 800 kalóriával, és a vicc az, hogy ezt orvos írta elő.. na meg is lett az eredménye:(

A legjobb ha kiszámoljátok hogy kinek mennyi kalóriára van szüksége, és kezdetnek 2-300 kalóriával csökkentitek, majd ha leáll a fogyás akkor újra, így van miből lejjebb menni. De aki eleve keveset eszik, az nem tud már miből csökkenteni ha leáll a fogyás.

Én 90 naposozok, és nem számolom a kalóriákat, de nem is kicsinyeskedek az adagokkal, mert a 3 étkezésből 1 eleve gyümölcs, a maradék kettőben elég nehéz lenne már annyi kalóriát enni amitől hízhatnék. Persze nem lehetetlen, de az egy tányér ebédtől és egy tányér vacsorától nem fogok, így eszem amennyitől jól lakok.

Persze stagnálással annak is számolni lehet, aki nem a fentieket követi, ez normális, bár én is el keseredek olyankor, de a fontos az hogy ne adjuk fel és előbb utóbb de meg fog indulni újra. Egy dietetikus szakértő egyszer azt mondta, hogy a testünk megjegyez minden súlyt, tehát amikor éppen nem is fogyizunk, hanem "hízunk" de van egy kiló amennyik sokáig vagyunk, ott a fogyás során is sokáig leszünk ha elérjük azt a súlyt, és itt kell kitartónak lennünk.

Én már lefogytam 20 kilót, de még ugyanennyit kellene, de sajnos azt veszem észre hogy az első 20-ast sokkal könnyebb volt, ott szinte nem voltak stagnálásaim, kisebb bűnök mellett is mentek le a kilók. Mára sajnos azt veszem észre, hogy minden egyes bűnös falat duplán meglátszik, és nagyon lassan vánszorognak le a dekák. Ezért most kiegészítem még heti két zsírégetővel és infrával, meg csütörtökön kapok vmi csoda krémet narancsbőr ellen:D na ezekben nem nagyon hiszek, de ártani nem hiszem hogy fog:D És az is igaz, hogy lassan már elérem a középiskolás súlyomat, tehát innen már tényleg nehezebb lesz. De ki kell tartani, és nyárra jó nők leszünk:D Van addig még pár hónap és ha mind végig kitartunk minimum egy tizesnek le kell mennie ez idő alatt. Persze az ember többet akar, de minden dekának örülni kell, és arra gondolni hogy már ennyivel is kevesebb súly feleslegünk van:)

Na bocsi h ennyit irok, meg itt okoskodok, sajnos én is van hogy elkeseredek, vagy egy este úgy rám jön a falás, hogy mindent összeeszek. Szóval én is csak fejben vagyok okos, akaratban gyenge:D Sajnos:D

1451. fatyme
2011. febr. 15. 21:35
en mindig fogyozom jojo gondolom de en mar szinte allig eszem es megis 85kilo vagyok nem ertem .mert nem sikerul.
2011. febr. 15. 20:34
arra gondoltam, veszek holnap egy szaunaövet.. Igen, tudom, átverés, inkább mozogj és diétázz, de hát én nagyon is sokat mozgok, és igyekszem mindent egészségesen, mégiscsak elkéne egy kis segítség...hátha így hatásosabb lesz a torna, vagy nem is tudom.
1449. 55cf864a30 (válaszként erre: 1448. - Fatyme)
2011. febr. 15. 20:05
szia, te mióta fogyózol hogy egy kilo se ment le? mert én jan.3án kezdem a 90naposat, egy hónap alatt lement 2kiló, aztán semmi, most egy hete már nem 90naposozok, eszem reggel, délben este már csak joghurot - és sajna igy sem fogyok, NEM ÉRTEM. minden másnap torna, szombatonként 1.5 ora zumbázás /táncos torna/, pedig van miből fogynom 94 kg a jelenlegi sulyom.
1448. fatyme
2011. febr. 15. 19:38
sziasztok hat csajok en tljesen kivagyok.ma raaltam a merlegre es semi meg egy kilo se ment le .ezt nem ertem komolyan pendig nem is eszem es azert mozgok is igaz napi 20 perc lehet keves .aaaaaa kivagyok .es ti hogy alltok?
2011. febr. 15. 18:25
jaj, ne is mondjátok...állandó falásrohamaim vannak. :(((((( Remélem, hogy sikerül végre felfognom, hogy egyszerűen NEM ÉRI MEG azért a 10percért kockáztatni a jó közérzetemet és az elégedettséget. =(
2011. febr. 15. 16:22

Sziasztok


Lehet még csatlakozni hozzátok?

Ki mivel fogy? Hogy sikerül?


Kitartást mindenkinek!

Puszi

1445. Lexike
2011. febr. 15. 12:07

Szia!

Én vagyok, csak sajnos abban az állapotban, hogy majd holnaptól újra ráhajtok. De én most annak is örülök ha nem hízok , mert zabálási rohamaim vannak és rengeteget eszek. De holnaptól....:)

1444. nedin
2011. febr. 15. 09:11
szép napot mindenki fel adta ?
2011. febr. 14. 08:11
sziasztok, látom mindenkinél belassult, sajnos nálam is, de már 8-assal kezdődik, és nagyon de nagyon remélem hogy soha többet nem fog 9-essel!:)
1442. rika
2011. febr. 14. 06:35

Sziasztok!

Mindenkinek boldog Valentin-napot!

Remélem mindenkinek szép lesz a mai napja. Én arra keltem, hogy minden fehér a hótól:)

2011. febr. 13. 20:53
Hol vagytok??? Sehol senki... Remélem, ma is mindenki szigorúan fogyózott! NEkem sajnos nem sikerült. De holnaptól!!!
2011. febr. 12. 22:35
Jövő héttől bele kell húzni, mert nem lesz meg az előirányzott havi minusz 2 kilóm! Pedig az igazán nem sok. Sok erőt vagy megújult erőt kívánok Nektek! (meg magamnak is :))
1439. hellokitty2000 (válaszként erre: 1438. - Lexike)
2011. febr. 12. 14:07

:)

A krokodilos kenyerem sem volt rossz.:D

De csak egy vékony szeletkét ettem belőle.

1438. Lexike (válaszként erre: 1436. - Hellokitty2000)
2011. febr. 12. 14:01
Csatlakozom! Én ma jól be palacsintáztam. Nagyon fincsi volt.
1437. nedin (válaszként erre: 1436. - Hellokitty2000)
2011. febr. 12. 13:42
sziasztok, sajna ezzel én is igy vagyok :(
1436. hellokitty2000 (válaszként erre: 1435. - Newsy)
2011. febr. 12. 13:34

Sziasztok.

Nekem is össze kellett kapnom magam most már.

Rá sem merek állni hétfőn a mérlegre.:(

1435. Newsy
2011. febr. 12. 11:45

sziasztok!

valami van a levegőben, a héten basszus tényleg mindent betartottam, s még is csak 40 dkg ment le, még fél kiló sem, nem jó ez így...:(

2011. febr. 12. 08:30
sziasztok nekem sem akar a mérleg mozogni csak dekákat de az nem sok jovö héttöl jobban belevágok a fogyiba
1433. fatyme
2011. febr. 11. 14:53
sziasztok en nekem se mozdul a merleg sőtt.en is hiztam raadasul egesz heten flvagyok fujodva de nem tudom mittől lehet ma meg nem is tornaztam .ugyhogy megyek is mert kesöbb elustulok.szep delutant nektek.
1432. Lexike (válaszként erre: 1431. - 3a8f3f8f11)
2011. febr. 11. 10:34
Kitartás , be indul újra a fogyás csak türelem kell! Nekem is nagyon nehezen mozdult meg újra a mérleg nyelve , de megmozdult:)
1431. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 1427. - 928ab7b41e)
2011. febr. 11. 09:37
Áh hallod nekem is van egy ideje:( De nekem egyik napról a másikra összevissza mutat, már gondoltam arra is h biztos vizet tartok vissza, ittam csalánteát, de nem lett jobb. Most még ráadásul meg is jött, úgyhogy ennek is lehet köze hozzá, bár nálam nem szokott ez változást hozni.. Na mindenesetre már kezd elegem lenni. De 90 és 92 kettő között ingázok folyamatosan, nem akar lejjebb menni, pedig nem is bűnözök már, mindent betartok, csak hogy meginduljon, de mégse:(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook