Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyókúra alatti mellből fogyás ellen mit lehet tenni? fórum

Fogyókúra alatti mellből fogyás ellen mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 8. 11:03
Sajnos nem sokat,mellemelő izom tornával egy picit lehet fejleszteni,izommal tölteni a zacsikat.
2010. jún. 7. 21:33

Sziasztok,


Szerintem, bármilyen diétát választasz és bárhogy tornázol, ha fogysz, akkor arányosan mindenhonnan fogsz. De persze nem mindegy hány kg-t szeretnél fogyni....


mert mondjuk 5 kg nem biztos, hogy meglátszik a cicin, de 15-20 már igen!

2010. jún. 7. 21:32
Semmit. Sajna ez van. Valamit valamiért :-((
9. ariadna (válaszként erre: 1. - Csucs)
2010. jún. 7. 19:46
Hát nem sokat. A barátnőmmel a fogyókúránk után rendeltünk egy bizonyos készítményt, ő elkezdte szedni, én nem mert azt írták, hogy csak akkor kezdd el amikor már elérted a kívánt súlyt, nekem meg még hiányzott pár kiló (azóta meg még jóval több hiányzik, de mindegy)úgyhogy még mindig ott álla polcon. A barátnőm viszont azt tapasztalta, hogy látványosan nőtt neki. De hidd el nem ér meg az a kis gyarapodás 7000 Ft-ot. Szerintem és sok pasi szerint is a kis mell abszolút rendben van, sőt szexi is, meg ma már olyan melltartók vannak amik mindent helyrerak. :)
2010. jún. 7. 19:45
Szerintem a diéta megválasztására kell figyelni. Mikor szénhidrátszegény diétát csináltam(most csináltam másodszorra), mellből nem illetve nem nagyon fogytam. Ha a diéta alatt figyelsz arra, hogy a mell körülötti izmokat is megtornáztasd, akkor kisebb eséllyel fog megereszkedni.
2010. jún. 7. 19:45
Ez a kérdés engem is érdekelne...:D
2010. jún. 7. 19:42
Sajnos semmit.Minden nő bánata ez szerintem.Én ha fogyok,egyből a melemből megy le.Nagyon csúnya akkor marad a plasztika.
2010. jún. 7. 19:42
Semmit! A mell nagy részében az idő haladtával egyre több a zsírmirigy. Vigyázni kell, mert csak egy lapos tejes zacsi lesz belőle.
2010. jún. 7. 19:40
Semmit:(
2010. jún. 7. 19:40

Szia!

Igazából nem tudsz semmit tenni.

Amikor én a 90 napos diétát csináltam,akkor mellből nem fogytam.

Van aki onnan fogy legelőször :(

2010. jún. 7. 19:39
Szerintem sajnos semmit....nekem még nem sikerült.
2010. jún. 7. 19:38
...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook