Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra agykontrollal fórum

Fogyókúra agykontrollal (beszélgetős fórum)


29. Anci-panci (válaszként erre: 27. - Hidewatch)
2010. aug. 19. 02:20
én megnéztem de ott nincs két link. :(
28. ac148cb358 (válaszként erre: 24. - Ragyogás)
2009. nov. 22. 08:45

Szia!

Bár látom, hogy már elég régen nem értekeznek itt az emberek a témában, én mégis arra gondoltam, hogy megkereslek, mert nagyon tetszik, hogy agykontrollal így tudsz fogyni!

Én most kezdtem még csak belevetni magam az agykontroll rejtelmeibe, de a fogyást még nem tudtam programozni!

Minden tanácsodra nagyon kíváncsi lennék!!!!!

Köszönöm!:-)

27. hidewatch (válaszként erre: 26. - Ágota 77)
2009. máj. 10. 10:37

Szia!

Nézd meg a

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere

nevű fórumban a 630. hozzászólást. Ott van két link, ahonnan le tudod tölteni :) Ha nem megy, írj, és megoldjuk :)

26. Ágota 77 (válaszként erre: 17. - Hidewatch)
2009. máj. 10. 08:25
Kedves Hidewatch! Nagy érdeklődéssel olvastam beszélgetéseteket Jucusmucussal, engem is nagyon érdekelne hol találom meg a neten. Megtennéd, hogy nekem is elküldöd? Előre is kösönöm!!!
25. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 19:44

Nem biztos, hogy ismerem. Egyet igen, de csak az anyagot hallottam, a borítot sem láttam, nem tudom mi a címe. Fogyással kapcsolatos pozitív állítások vannak rajta, Laci mondja rá.

Fogyásra sose használtam az agykontrollt, de az életem egyéb területein igen. Élni sem akarnék már nélküle :))

2009. ápr. 29. 15:19
Sziasztok!Hát az elmúlt időszakban én is többször nekivágtam..és persze feladtam diétákat.Aztán eljött szombaton egy újabb pont az életemben..hogy bolond vagy Te?Itt sajnálgatod magad..mikor már réges rég lefogyhattál volna és hordhatnád a ruháid és önértékelésed a helyén volna.Neki álltam újra:)esténként lemegyek alfába..és látom magam egy fehérkeretes tükörben.Forgolódom,pörgölődöm elötte és nézem micsoda csinos nő vagyok.Formás és olyan alakú amilyennek elképzelem magam hogy tudok és szeretnék lenni.Közben lassan mondom magamban...napról napra vékonyabb vagyok,és egészséges.napról napra erősebb a hitem hisz napról napra nagyobb a sikerélményem.Jól érzem magam így és a testem pozitív vissza jelzése boldogít és nem az evés...és tényleg boldogan eszem a kalória szegényebb ételeket..és ha egy kis bűnözés..azt sem hánytorgatom fel magamban.vasárnap kezdtem...2,4kg fogytam.ma még csak szerda van.Más fogyiknál..korábban egész nap csak ezen járt az eszem.OK kibírtad nem ettél..ügyes vagy..meg mikor ehetk és mit is?ebben is segít az agykontroll hogy ne ezen agyalj folyamatosan.hisz a levegő vételen sem tűnődsz..az evés nélkülözhetetlen.üzemanyag a testünknek.de nem az elsődleges örömforrásom.ezt magyarázom meg magamnak éjjel.Örülni jobban tudok ma annak hogy beljebb gomboltam a nadrágom:)SOk sikert és kitartást!Puszi
23. hidewatch (válaszként erre: 22. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 12:17
Biztos hasznos módszer, mert így kizárt, hogy az ember nassoljon :))
22. jucusmucus (válaszként erre: 21. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 12:15
A mobiltelefon ébresztőjét kell pontosan öt órával későbbre beállítani, mint ahogy befejezted az evést. akkor lehet legközelebb enni.
21. hidewatch (válaszként erre: 20. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 12:08

Én is megvettem a McKenna könyvét a cd-vel, pedig már megvolt a netről az anyag, mert annyira tetszett, hogy szerettem volna, ha megvan a könyv is, és nem bántam meg egyáltalán :) A könyv egy este alatt elolvasható, és nincs benne sok felesleges rizsa :)


Amúgy mit jelent, hogy "mobillal"?

20. jucusmucus (válaszként erre: 19. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 11:58
"Fogyás mobillal és Cd-vel" c. kis könyvecske, meg persze hozzá 1 cd.
19. hidewatch (válaszként erre: 18. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 11:50
Mi került ennyibe?
18. jucusmucus (válaszként erre: 17. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 11:49

Nagyon szépen köszönöm. Ha hazamegyek, letöltöm. Mert most dolgozom, és nincs hangszóróm.

Nagyon aranyos vagy, köszönöm. Most épp az jutott eszembe, hogy lehet, hogy kidobtam 3.500,- Ft-ot az ablakon :(( nah mindegy, ez a tanulópénzem....

17. hidewatch (válaszként erre: 16. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 11:46

Én nem ismerem Domján Lacit :))))))


Viszont elküldtem priviben, hogy hol találod meg az anyagot a neten :) Hallgasd meg, lehet, hogy pont ez válik be :)


Az élet más területein nem volt szükségem az agykontrollra, bár tudat alatt lehet, hogy használom, mert szoktam magamnak mondogatni, hogy úgyis menni fog, vagy úgyis képes vagyok rá, és általában sikerülnek is a dolgok így, ilyen hozzáállással.

16. jucusmucus (válaszként erre: 15. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 11:42

hát igen, ebben van valami....

és Domján Laci cd-je már az elején hatásos volt? én csak ma este kezdem el, persze, ha a gyerkőcök hagyják :DDDDD

Mi van a cd-n különben?

Az élet más területein is hasznosítod az agykontrollt?

15. hidewatch (válaszként erre: 14. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 11:35
Nagyjából annyi, hogy akkor egyél, amikor éhes vagy, lassan egyél, rágj meg jól minden falatot, azt edd, amit szeretnél, és ne azt, amiről azt gondolod, hogy enned kéne, és ha jóllakottnak érzed magad, hagyd abba az evést. Ilyen egyszerű, és mégis elfelejtettük sokan, ahogy felnőttünk.
14. jucusmucus (válaszként erre: 13. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 11:30

Nagyon ügyes vagy, gratulálok!!! :)

És milyen szabályai vannak McKennának? (sajna, sosem hallottam róla)

13. hidewatch (válaszként erre: 12. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 11:26
Én még csak egy hónapja kezdtem el, azóta fogytam 3,5 kilót. Már mielőtt megismertem a módszert, elkezdtem a 90 napos diétát, így azt nem akartam már abbahagyni, de McKenna 4 szabályának megfelelően azt eszem, amit megkívánok, vagyis nem tartom be szigorúan a 90 napost, csak ahogy jólesik. Tök jól érzem magam :))) Nagyon jól motivál a 30 perces anyag :)
12. jucusmucus (válaszként erre: 11. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 11:06
Te mennyit fogytál? (gondolom, nemcsak erre használod az agykontrollt. biztos kitartó vagy, nem úgy, mint én :DDDDDDDD)
11. hidewatch (válaszként erre: 10. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 10:58
napi fél óra :) Ha belédivódik, nem is kell minden nap :)
10. jucusmucus (válaszként erre: 9. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 10:54
Ennek nagyon örülök. és szerinted ha csak 1 nap egyszer van időm csinálni, akkor is műxik?
9. hidewatch (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 29. 10:02
Igen, pontosan :) A meditációs cd szerintem fantasztikus, legalábbis nálam bevált, mert én tényleg változtatni akartam. Arra ösztökél, hogy akkor egyél, amikor éhes vagy, és sportolj. Nálam működik.
8. jucusmucus (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 29. 09:25

És a Domján Laci féle CD-ről van valami véleményed? arról hallottál már?

Én egyébként hiszek az agykontrollban, csak időhiány és persze lustaság miatt nem használtam.

Hiszon pár kilót lefogytam szülés óta, de 10 kg nagyon ragaszkodik hozzám :DDDD

7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 09:23

Egy fickó, aki írt egy könyvet és kiadott egy meditációs CD-t. Neten utána tudsz nézni.

Azt az elvet vallja, hogy nem kell fogyókúrázni, hanem ésszel enni, s agyban eldönteni, hogy fogyni fogsz.

6. jucusmucus (válaszként erre: 4. - Hidewatch)
2009. ápr. 29. 09:13
hidewatch bocs a hülye kérdésért. de ki az a Paul McKenna?
5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 3. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 29. 09:01

Nem apró betűs az a rész, te :))

Többször és nyomatékosan elmondják minden tanfolyamon, hogy nem egy varázspálcát tesznek a zsebünkbe, amit elég csak megsuhintani és minden szép lesz és jó.


Egy módszer, egy gondolkodásmód, aminek a segítségével nagyon sok mindenen tudsz változtatni.

Nem azért írom, hogy kioktassalak, de aki még nem végzett tanfolyamot könnyen úgy értheti amit írtál, hogy kidobott pénz. Pedig nem az :)))))

4. hidewatch (válaszként erre: 1. - Jucusmucus)
2009. ápr. 29. 08:30
Nekem Paul McKenna nagyon bevált. Mondjuk valahogy mindig is tudtam, hogy a fogyás agyban dől el. Nekem bejött :)
2009. ápr. 29. 08:18
Én is elvégeztem a tanfolyamot, de semmi változás, életminőség és egyéb terén sem. Szerintem ez is hit kérdése, mindenesetre az agykontroll magától nem fog segíteni, itt is ott van az apró betűs rész.
2009. ápr. 29. 08:01
kiváncsi vagyok én is
2009. ápr. 29. 07:50

Próbált már valaki közületek agykontrollal lefogyni? Természetesen úgy, hogy az agykontroll segítségével többet mozgott, kevesebbet evett. Én elvégeztem 5 éve az agykontroll tanfolyamot, de sajnos azóta nem igazán használtam, pedig a tanfolyam nagyon tanulságos volt.

Tegnap megvettem a "Fogyás mobillal és CD-vel" c. könyvet.

Ha valakinek van véleménye, kérem, írja le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook