Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogynom kéne, mit tegyek... fórum

Fogynom kéne, mit tegyek... (beszélgetős fórum)


11. Suzy79
2020. nov. 22. 23:17
Én most kezdem el a méregtelenìtést. Ez 21 nap.Ha ez letelik elkezdem inni a slim teát. Választásom a wow teára esett. Nagyon finom ìze van. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem.
2020. okt. 8. 07:26
Nagyon jó tanácsokat kaptál. Én még hozzátenném, éjszaka ne a gép előtt üldögélj, hanem aludj. Aki nem alussza ki magát, hajlamosabb a hízásra.
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 01:36
Minél több cukros-lisztes kaját eszel, annál nagyobb lesz az éhségérzeted és annál könnyebben raktározódnak el a kilók. A gyakori éhségérzet mindig azt jelzi, hogy raktározási fázisban vagy! A minőségibb ételektől nem törnek rád az óránkénti falási rohamok és nem is hízol el tőlük! A mozgás ugyancsak apasztja (egy idő után) a falási igényt!
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 01:30

"Képes lennék egy egész tálcányi sütit benyomni, ilyen az én étvágyam:("


Itt cseszed el! Tele vagy cukorral és amíg nem ürül ki a szervezetedből, addig a zsíranyagcseréd sem tud helyreállni, mert az inzulin szabályozza a zsírraktározást!


Egy ideig távol kéne tartanod magadat a cukros ételektől és közben intenzíven mozogni!


Minőségi változás kell, nem mennyiségi!


Ne a kalóriákat és a tálcákat számolgasd!

7. Viktória9024 (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2020. okt. 6. 10:10
Én is inzulinrezisztenciával és IRel küzdök, és sajnos amióta kialakult nálam ez a betegség, azóta nagyon megnőtt az étvágyam:(
2020. okt. 6. 05:38

inzulin rezisztencia? Az okoz ilyen zabálás rohamokat. Egy ismerősöm mesélte, pont ugyanezek a tünetek, nagy zabálás, egy ültő helyében benyomott egy tepsi süteményt, közel 200 kg volt.

Dietetikus segítségével ledobott minimum 20kg-t de inkább többet. A PCOS és az inzulinrezisztencia általában együtt járnak

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 5. 19:51

Próbálj meg cinket szedni. Az pl. csökkenti az édesség utáni vágyat

Olvass utána mennyi dolgot okoz a cinkhiány.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 5. 19:46

Biztos, hogy valóban éhes vagy?

Nem csak a gondjaidat akarod lenyomni az evéssel?

Olyan nincs, hogy túlevéssel laksz csak jól!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2020. okt. 5. 19:37

Igen próbálkoztam vele,a víz és a kisebb tányér segített azért valamennyit.

Most egy személyi edző segítségét kértem, mert magamtól úgy érzem, sehogy se tudom összeállítású a kajámat. Valamit biztos rosszul csinálhatok, ha ilyen éhes maradok mindig.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 5. 18:21

Ha egy tányér nem elég az baj.

Próbáltál már kaja előtt legalább 3 deci vizet inni?

2020. okt. 5. 15:36

Sziasztok!

Azért indítottam a fórumot, hogy a segítségét kérjem olyan embereknek, akik már még járták a fogyás rögös útját. Nagyon sokáig diétáztam, hozzáteszem rosszul. Volt hogy csak zöldséget ettem, némi tojásfehérjével, vagy őrülten sportoltam, csak hogy ne hízzak meg. Tudom hogyan kellene diétáznom, de egyszerűen nem tudok normál adagokat enni. Egy tányér nem elég.. Képes lennék egy egész tálcányi sütit benyomni, ilyen az én étvágyam:(

Eddig csak az önfegyelem volt, ami meg akadályozta hogy bálnává gömbölyödjek, de mostanában méginkább elszabadult az étvágyam. Nem tudom mi oka lehet ennek az iszonyat éhségnek. Hozzá teszem, hogy most vizsgálnak PCO gyanújával, talán ez lehet az ok?

Régen tudtam normálisan enni, kicsi adagokat.

Mostanában viszont úgy érzem nem én vagyok, a saját testemnek az ura:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook