Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
2018. jún. 26. 13:32

Neked is grat! Megy ez nekünk.:-)))


A 24 órás böjtben az érdekelne, ha mondjuk este 7kor eszem utoljára akkor másnap 7kor ehetek először. Na de este 7kor jól lakni nem annyira szerencsés, nem?

902. Jasmine24 (válaszként erre: 901. - Kofarago82)
2018. jún. 26. 13:22
Ugyes vagy! Nekem 15 ora ment elsore, mert tegnap 9-kor ettem utoljara, de a reakciom az ebedemmel valo talalkozasnal nekem is hasonlo volt. Most jo. :)
2018. jún. 26. 13:02
IF: 17 órát bírtam, és úgy vetettem rá magamat a salátámra, mint aki napok óta nem evett.:-)))))))
900. Jasmine24 (válaszként erre: 899. - Kofarago82)
2018. jún. 26. 10:47
Dejo nektek! :) Talan par ev mulva mar nem csak 2 het jut belole evente, hanem barmikor mehetunk, ha ugy tartja kedvunk. :)
899. kofarago82 (válaszként erre: 898. - Jasmine24)
2018. jún. 26. 10:39
Elhiszem, hogy hiányzik.:-) Én minden hétfőn a pénteket várom, hogy mehessünk Balcsira.
898. Jasmine24 (válaszként erre: 897. - Kofarago82)
2018. jún. 26. 10:30

En is szurkolok Neked, de szerintem be fog valni! :)


Balatonalmadi es kornyeke....ott lakunk. :) Mar nagyon hianyzik.

897. kofarago82 (válaszként erre: 896. - Jasmine24)
2018. jún. 26. 10:29

Drukkolok! Egy hét múlva én is beszámolok, hogy sikeres-e ez a módszer.:-)


Merre lesztek Balcsin?

2018. jún. 26. 10:19
En is eldontottem, hogy matol IF-ezek jovo het hetfoig, mert akkor C9-el folytatom. Szoval delig nem eszek semmit, aztan del es 8 kozott igen, de akkor is csak modjaval es meglatjuk 1 het alatt mire megyek. Tegnap nagyon faradtnak ereztem magam, mert a hetvegen egy nap se fekudtem le ejfel elott. Kifekudtem napozni. Ma mar mindenkeppen edzem, a legjobb lenne ha futnek, meglatom mihez lesz kedv. :) Megprobalok nem ehen halni delig, megszoktam a reggelit, en sose hagyom ki. A fogszabalyzom szempontjabol is jobb ez az IF dieta, mert nem kell annyiszor kiszedegetni a szambol. Melohelyen meg marhara nem szeretem ezt csinalni. Igy ha ezt 1 alkalomra letudom redukalni az jo. Ugy gondolom, 4 het alatt csodakat tud muvelni az ember, ha akar. Most ra kell hajtanom, mert extra lapos hassal akarok strandolni a Balcsin. :)
2018. jún. 26. 08:46

Sziszi, waooooo, nagyon látványos az átalakulásod.:-)


Elkezdtem ezt az IF-et. :-) Kíváncsi leszek. Ma reggelre fél kilóval voltam könnyebb, nagyon örültem neki. Márcsak 4 kiló van hátra :-)))) Azt hiszem nem lesz egy leány álom. Cél augusztus 11. Akkor indulunk Olaszországba nyaralni.


A kalóriabázist én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Ha az ember betartja akkor az elején tényleg olvadnak a kilók. Csak az a fránya hétvée ne lenne.:-)

894. sziszi0528 (válaszként erre: 887. - Andi.Bobi)
2018. jún. 26. 06:18

Köszönöm! Te is el fogod érni,csak csinálni kell... Nekünk is vannak botlásaink,de annyi belefér akkor,ha az ember becsülettel csinálja alapjáraton. Nem nehéz egy idő után rákattan az agy :).


Bázist te vezetsz? Talán írtad,de nem emlékszem pontosan...

893. sziszi0528 (válaszként erre: 886. - Picurrri)
2018. jún. 26. 06:14
Köszi :)!
892. sziszi0528 (válaszként erre: 885. - AnitaSára)
2018. jún. 26. 06:13
Nincs mit,szívesen és köszönöm!
891. sziszi0528 (válaszként erre: 883. - Jasmine24)
2018. jún. 26. 06:12

Köszönöm :)!


Nálad nem lesz gond a bekeményítéssel úgy érzem :). Szerintem ha jön még egy C9, tuti eléred azt a súlyt,amit szeretnél!

890. sziszi0528 (válaszként erre: 882. - Főnix01)
2018. jún. 26. 06:09

Köszönöm szépen! :)


Drukkolok a zéró édesség kihíváshoz!


Nálunk a 28 fok enyhülés,milyen furi ki hogyan érzi :)...

2018. jún. 25. 18:55

Sziasztok! Új hét új remény, ugyebár? :-) Én mától elhatároztam magam, próbálom is tartani. Nálam már vége a napnak, hajnali egy óra van lassan...


Megmérni nem tudtam magam reggel, eszembe sem jutott... A kajáimat felvezettem a naplómba.


Jógázni szerettem volna ma de ezt is totál elfelejtettem. :-D De helyette 8-9 kmt sétáltam ma a babával. Az órám szerint kB 500 kalóriát égettem ezzel.


Kitartást, nekem mennem kell aludni. Sajna az nem elég.... Szerintem ez a baja a szervezetemnek, a kevés alvás, de egy fél éves baba mellett nincs választásom. :-/

888. **csajszi** (válaszként erre: 884. - Kofarago82)
2018. jún. 25. 17:34
Orulok, h kedvet kaptal hozza, meg Jasmine is, nagyon tarthato eletforma, nem is igazan dieta, nekem ezert szimpatikus. Remelem bevalik :)
2018. jún. 25. 17:11

Sziasztok!


Én is beköszönök hozzátok!

Bele néztem a naplóitokba,köszi,hogy be engedtetek:)

Csajszi,Sziszi: nagyon csinosak vagytok! Nagyon látszik az eredmény:) De jó lenne,ha már én is ott tartanék...

Most két három napja nem történik nálam változás. Igaz most kellett volna megjönnie,de nem jött. Lehet attól van ez. Meg mostanában,nehéz kicsit nekem,éhes vagyok mindig,e miatt meg szomorú,és fáj a fejem.

Az is lehet az idő is rá tesz,hideg rossz idő lett.


Ma kétszer ettem,délben egy gyroszt:), most meg zöldbab főzeléket egy ripszropszal. Kávét még iszok,de ma már nem eszek,remélem sikerül:)

2018. jún. 25. 15:52

Sziasztok uj tagok :)!


Sziszii, nagyon csini vagy :D, dogos anyuka lettel :D


Csajszi nekem is fel kilonkent ugralnak le a kilok mostanaban.. igaz az elmult 2-3 hetben mindig volt 1-2 napom, mikor kirugtam a hambol (eskuvo, fesztival), xe lassacskan haladgatunk mi is:).


Anita, szerintem is probald meg a kaloria szamlalast/ kaloriabazist, igy ha nem is tudod teljesen kiiktatni a kenyeret, beepitheted a napodba, pl. reggelire. S mindig nyomon kovetheted mennyit ehetsz meg aznap :).

885. AnitaSára (válaszként erre: 877. - Sziszi0528)
2018. jún. 25. 15:16
Köszi szépen az engedéjt a naplodhoz.nagyon csinos vagy es gratuláloj nejed.
2018. jún. 25. 14:22

Sziasztok!


Üdv az új tagoknak.:-))))


Ez az IF nagyon szimpatikus lett.:-) Azt hiszem holnaptól belevágok a 16/8-ba. Ez az utolsó 3-4 kiló nálam is kínszenvedés...


Sziszi, beengedsz a naplódba?:-)

2018. jún. 25. 13:19

Sziszi irto jol nezel ki! Gratulalok ez nagyon szep eredmeny! Latom sok az uj 'tag', mindenkit udvozlok, jo sokat irtatok a hetvegen. Mindenkinek kitartast es erot kivanok ezen a heten is! :) Nekem 3 durva napom volt, nem eppen a dietarol szolt. Matol kemenyitek, mert pont 1 honapom van hatra. Jovo het elejen bevetek meg egy C9-et. Muszaj!

Sokan irtak az IF-es dietat, en is a napokban olvastam rola tobbet es tetszik, mert a C9-nek is ez az egyik alapja. Szoval mindenkeppen fogom alkalmazni, cask kellene egy tervet allitanom. Eppen piros napok vannak, utana mindent bevetek a maradek 4 hetben, mert most mar a 63 kg-t akarom latni a merlegen. :))

882. főnix01 (válaszként erre: 881. - Sziszi0528)
2018. jún. 25. 12:52

Le a kalappal a bikinis fotód elött! :O Gratulálok! Hatalmas a különbség! Dögös anyuka vagy idén nyáron :)


**csajszi** neked is kitartást! Szépen-lassan mennek le azok a kilók. Így biztos, hogy nem fognak visszajönni.


Megint eljött nálam a hullám, hogy bekeményítek. Jobban szeretem kivárni, mert sokkal kitartóbb vagyok ilyenkor. Mától zéro édesség megint :D hanyadszorra.... de ugye a remény hal meg utoljára. Stagnálok, 77,5-röl indulok. Jó hír, hogy nem híztam. Igyekszem heti 5* edzeni. A mai pipa: Zónalight, plusz a kis feladatsorom. Nem tudom, hogy mi lesz jövöhéten, szombatra már 27 fokot mondanak ide is :(

2018. jún. 25. 12:33
Fura amúgy, mert ilyen méretekkel a gyermekeim előtt kb 3-4 kilóval könnyebb voltam... Nem tudom ez miért van, nem vagyok most izmosabb, sőt... Akkor talán izmosabb is voltam, mást edzettem, egész nap talpon voltam a munkahelyemen... Azért is szoktam írni, hogy nekem inkább a centik számítanak, mert pár éve 54,6 kilóhoz jött 95-ös csípő, lehet ha most elérem ezt a 95-ös csípőt 59-60 kg leszek hozzá, nem tudom...
880. sziszi0528 (válaszként erre: 879. - **csajszi**)
2018. jún. 25. 12:21

Köszönöm szépen, de Te is nagyon csinos vagy és döbbenetesen sokat változtál! Én csak úgy merek felrakni bikinis képet, hogy zárt a naplóm :))).


Biztosan ügyes leszel a nyaralás alatt is, mert ahogy kiolvasom mindig a soraidból, gondolatban nagyon elszánt vagy, dehát ez látszik is az eredményeiden!

2018. jún. 25. 10:52

Jo reggelt.

Sziszi, megneztem a fotokat, nagyon jol nezel ki, a kep alapjan mar nagyon kozel vagy a celodhoz, ugyes vagy :) Meg bator :D En sztem nem mernek bikinis kepet feltenni, legalabbis egyelore nem, de en meg kozel nem nezek ki olyan jol mint te, szoval hatha az en isom is eljon ;)


Lanyok, lement megint fel kilo egy het alatt, mindig ugy erzem stagnalok, mert olyan lassan megy le, de aztan visszenezem a merlegelot es ott azert mutatja, hogy megy ez le csak lassan. Mindenkinek erdemes dokumentalni a kajakat, merlegelot vezetni, azok pontosan mutatjak mi tortenik, hajlamosak vagyunk turelmetlensegre...


Anita, ha tudod hagyd el a kenyeret teljesen, egyel helyette abonettet de azt se sokat, este mar semmi vagy nagyon keves szenhidrat, kb ahogy elottem is irtak. Ha sok a felesleged, eleinte jol beidul, elso par hetben szinte esnek le a kilok ha beallsz egy rendszerre es tartod. Kitartas, turelem a kulcs szavak, ha meg is all, csinalni kell, mert elobb-utobb ujra beindul.


En ma mar tornaztam csoda hogy hetfon volt idom ra, de ugye milyen igaz, hogy mindenkinek arra van ideje, amire csinal :/ Most mar ezerrel dolgozom, enni csak kesobb fogok, ugy megszoktam mar hogy csak nagy bogre KV-t iszok reggelire :) Majd a gond nyaralasok alatt lesz, megyunk iden 2 helyre tuti, de lehet 3 is lesz (10 eves hazassagi evfordulo unneples miatt), na azok huzosak lesznek, de ezert jo a bojtoles, ha heti csak 2 napot nem eszek, tul sok hizast nem produkalok :)


Na, mentem, szep napot mindenkinek, nalunk a heten vegig nagyon melegeket mondanak, 30 fok korul, az itt szigetorszagban durva. De legalabb szepen lebarnulok :)

878. sziszi0528 (válaszként erre: 873. - Óvónőcske)
2018. jún. 25. 08:40
Nagyon ügyes vagy, hogy korán felkeltél és futottál, csak így tovább a lendülettel! ;)
877. sziszi0528 (válaszként erre: 871. - AnitaSára)
2018. jún. 25. 08:37

Szia!


Gyere, nagyon szívesen várunk! Legtöbbünk kalóriát számol és sportol, nem kis eredményeket értünk el vele itt mindannyian, ajánlom ezt! Én speciel nem követek semmilyen diétát, annyit csinálok, hogy elhagytam a kenyeret (helyette abonett vagy ripszropsz), rizst meg amúgy sem ettem szinte soha, mert utálom. Krumplit főve vagy párolva, nem sok kcal van benne. Délután és este főként fehérje (tojás, mozzarella, turmix...). Magamra külön nem főzök, mert a nagyobbik lányom (2,5 éves) is azt eszi, amit mi, úgyhogy simán megcsinálom a paprikáskrumplit is, felvezetem saját receptként a kalóriabázisba (minden hozzávalót gondosan lemérek), aztán előre megtervezem a napomat és eszem belőle délben (nyilván ilyen kajából délután-este már nem) mondjuk 20-25 dekát, mert van egy bizonyos kcal értéke...


Csajok teszek fel képet a naplómba, az új fürdőrucimban, aki akarja megnézheti, ezt most csak úgy gyorsan fényképeztem, mert nyígtak a csajok :))). Teszek fel mellé egy másikat is, a valaha volt legkövérebb énemről, hát igen, van "egy kis" különbség ;). Ilyenkor olyan motiváló látni milyen változáson mentem keresztül és hajt előre tovább!!!

876. AnitaSára (válaszként erre: 872. - **csajszi**)
2018. jún. 25. 07:50

Szia.

Köszönöm szépen.

Nézelődtem a neten,hogy milyen diétát csináljak.pl a glutén diétát néztem de nem vsgyok lisztérzékeny.és utánna olvastam valaki hizzik a gluténmentes kajáktól.

Esetleg erről tapasztalat?

875. AnitaSára (válaszként erre: 874. - Óvónőcske)
2018. jún. 25. 07:47

Szia.

Köszönöm szépen.

874. óvónőcske (válaszként erre: 871. - AnitaSára)
2018. jún. 25. 06:04

Szia!


Délután ,ha megjöttem, írok még nekem mik a tapasztalataim. De lejjebb próbáltam összefoglalni a módszereket amikkel próbálkoztam !

Részletes beszámolóval igyekszem segíteni!

Sok sikert !

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook