Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni vágyó anyukák! fórum

Fogyni vágyó anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2103. Andi.Bobi (válaszként erre: 2101. - LilixD)
2020. máj. 2. 13:57

Én is így gondolom. Az a baj, hogy nálunk ez családilag így van. Fiatalon mindenki vékony.. Később..

Én az a homokóra típus vagyok.

A kicsi születés előtt nem volt hasam, csak picike. Most meg a terhesség, a két sérv miatt nagy.


Most tartom, hogy 16 órán át nem eszek, aztán 8 órában igen.

Most ettem először. Már órák óta éhes voltam, evés helyett tusolót sikáltam, mosdó, WC t takarítottam. Jó kis edzés ez is:)

2102. LilixD
2020. máj. 2. 13:40
Ha nem tetszik majd az eredményem, akkor bevezetek valami korlátozást az evésembe. Még nemtom, hogy mennyiséget, minőséget, vagy a mikort variáljam meg. Esetleg mindet. Ááá, de én itt szoktam elbukni, hogy ezt nem tudom tartani... úgyhogy remélem egyelőre jó vagyok ezek nélkül.
2101. LilixD (válaszként erre: 2100. - Andi.Bobi)
2020. máj. 2. 13:34
Szia Andi! Nagyon jó hír a mínusz! És én simán a menopauzára fognám az amúgy érthetetlennek tűnő korábbi pluszokat. Nekem holnap lesz mérés. Rettentő kíváncsi vagyok mit alkottam a sok vízzel és 4 edzéssel a héten.
2100. Andi.Bobi
2020. máj. 1. 10:58

Szép napot nektek!


Végre 70 dkg minusz és nem pluszt mutatott a mérleg!


Amúgy nem tudom mi van velem,mert még jött fel plusz az utóbbi időben,pedig nem eszek reggeltől estig. Onnan számolva, mióta abba hagytam/2018.októbere.2019.szeptemberig tartottam a súlyt/ 9 kg plusz lett. Egy évig is ettem úgy ahogy mindent...Nem értem. Remélem semmi eü bajom nincs a menopauzán kívül, ami Gondolom elég jól bekavar a súlyomba.


Most próbálom az IF et újra,az bejött nekem régen is. Május 7.Én lesz két éve mikor elkezdtem az előző "fogyókúrám"...

2099. Andi.Bobi
2020. ápr. 30. 14:16

Sziasztok!

Ahogy tudtam figyeltem az evésre.

A kis biciklivel tekertem fel órát. Ennyi volt a mozgás. Sétálni se voltam tegnap,nagy szél volt..


Sajnos még mindig magam alatt vagyok,bele játszik,hogy meghalt a kutyám két hónapja. Tegnap is sírtam miatta.

Remélem szép lassan helyre jövök. Ma tervezek a nagy géppel tornázni,hacsak 5 percet is,akkor is..


Hajrá mindenkinek!

2098. LilixD
2020. ápr. 30. 13:07

Sziasztok!

Nekem sem volt edzés tegnap, jól is jött a pihi. És tök jó, hogy vihar is tegnap volt, mert amúgy a kertben szoktam lenyomni a gyakorlatokat, amíg a makim bóklászik. Bent nem annyira van el.

Vízivással bajban voltam. Kb. 7 deci nem csúszott le. Az azért sok. Egyszerre este húzóra meg csak nem iszom meg, mert éjjel járhattam volna a wct.

Nemtom mi van a levegőben, ma én is tükörbe néztem és meh.. nem tetszik a látvány :( szerencse, hogy nincs itthon semmi csoki.

Ebéd előtt lenyomom az edzésmaradékot, mert le akart ugrani a gyerkőc a kocsilejáró széléről illetve kiborított egy kanna vizet hogy aztán sarazzon, úgyhogy nem értem a végére délelőtt.

Kicsit amúgy nehéz nem besüppednem az önsajnálatomba és inkább nem csinálni semmit. Csakúgy a semmiből előbukkan bakker ez a hülye érzés... nade inkább nem elemzem magam csak csinálom. Túlagyalás a fogyink megrontója! Hajrá csajok, csak csináljuk!

2097. főnix01
2020. ápr. 30. 07:08

Na kinek hogy sikerült a tegnapi nap?

Nekem ✅ igaz, edzès nem volt. Ha reggel nem ezzel kezdem a napot, akkor lőttek neki 😅 miutàn ìrtam, neki is àllok a mai adagnak.

Tegnap szenvedtem a falàsrohammal. Hù este hogy beettem volna chipsből ès csokikàbòl😅 de vacsira beèrtem ch szegèny 1 szelet kenyèrkèvel, kis sonkával. Biztos lelki oka is van. Gondolom az, hogy nagyon nem èrzem jòl magamat a bőrömben, de akkor mièrt zabáltam? 😅 no mindegy. Az első napon tùl vagyok, ès 59 van hàtra 😁 vizet is 1.5 litert ittam tegnap.

Ma Zòna Build -Leg work lesz terìtèken. Belenèztem ès abba elfáradtam, hogy csak nèztem XD

Ma keresek valami diètàs èdessèg receptet, amihez nem kell nagyon sok minden. Sajnos a tojàs kilőve minden formàban.

Na de mesèljetek csajok 😊

2096. főnix01
2020. ápr. 29. 08:43

Andi gyerünk, hajrà! Egyetèrtek Lilivel, hogy apró cèlokat tűzzèl ki. Sok torna van fent neten, ami földön vègezhető. Habàr most jut eszenbe, hogy hasazni nem nagyon hasazhatsz 😞 de ott a nő fekvő, azt is lehet cifràzni. De biztos sok videò van fent egyèb gyakorlatokkal 🙂 csak gyerünk, kezd el! Ma 5 perc, holnap 6, vagy bármi màd legyen is (pl.: ètkezesben valami aprò változàs), tegyèl ma èrte! Ne azt nèzd, hogy mennyi van hàtra, hanem az aznap felett arass mindig győzelmet!



Lili, igen, ingyen edzèsterv van az online kisvideòkhoz is 🙂 nagyon szeretem Enikőt. Ügyes vagy, egyre jobb lesz, meglátod! Ès az energialöket, amit az edzèstől kapsz, megfizethetetlen 😁


Tegnap megint elszùrtam. Ùgyhogy mai aprò cèlom, hogy semmi èdessèg ès csak sima vizet ihatok. Majd mèg kèsőbb edzek, most megyünk el kisfiammal sètálni. Habàr esik az eső, de el kell vinni, mert szètszedi a lakàst XD

2095. Andi.Bobi (válaszként erre: 2094. - LilixD)
2020. ápr. 28. 21:30

😔,igen kell a lökés,hogy észhez térjek. Most párolt zöldséget ettem ,nugetssel vacsira. Kezdetnek jó. Még voltam lent a kicsivel sétálni,ő bicajozott..

Az a baj,hogy sarkantyúm lett,faj minden lépés,de megyek...

Majd ha elmúlik ez a karantén,megyek vele dokihoz...

2094. LilixD (válaszként erre: 2092. - Andi.Bobi)
2020. ápr. 28. 21:21
Jujj de jó, szia!!! Akkor tessék gyorsan kitalálni kezdetnek valami apróságot magadnak, amit bevállalsz. De tényleg kicsit. Ráérsz nehezíteni jövőhéten is. Egy gyors sikerélménnyel ki tudsz ebből lábalni, mert bevonzza a következőt! Mikor nekem volt hasonló mocsaras időszakom, akkor csak azt néztem, hogy a fenéért nem váltottam meg a világot, de undorító és béna vagyok. Elvártam volna magamtól a csillagos eget. Egy kis hiba és már depiztem teljes gőzzel. Aztán emiatt még több hiba, még nagyobb depi. Vá de rossz volt. Tessék kicsi lépésekben gondolkodni. Hivatalosan is seggbe rúglak! Nincs semmi baj.
2093. Andi.Bobi
2020. ápr. 28. 15:00

Vettem egy pedálos edzőgépet, székről lehet tekerni. Egész jó. Csak olcsót vettem, nem a legjobb kidolgozás. Kiprobálni jó lesz. Igazi biciklit nem tudok használni, nem hajlik be annyira, hogy át tudjam tekerni a pedált. Baleset miatt mutve volt a porc a térdemben, kopás van benne...


Ez a karantén is rosszat tett, itthon ülni nem a legjobb..

2092. Andi.Bobi
2020. ápr. 28. 14:49

Sziasztok!


Én is itt vagyok! Én nagyon elrontottam mindent. Plusz 7 kg lett szeptember óta. A le adott 23 kg ból ennyi jött vissza. Plusz még van sok😞 nagyon magam alatt vagyok, nem érzem miért csinálom ezt? Meg gondolom a hormonok miatt is. Teljesen másképp működhet minden... Ebben a korban. Már megint rossz a tükörbe néznem, rosszul érzem magam.. Ha éhes vagyok nem tudom még állni, hogy ne egyek finomakat, szénhidrátot.. Ami nekem nagyon rosszat tesz. Rúgja tok seggbe, hogy térjek észhez!!!!

2091. LilixD (válaszként erre: 2090. - Főnix01)
2020. ápr. 28. 11:40

Szia! Hú, jó volt nagyon. Lihegtem, leizzadtam mint a fene, de élveztem. Izomlázam lett több helyen. Tipikus kezdő tünetek :D viszont azt vettem észre, hogy sokkal jobban bírom a babóval a napot, de mondjuk aludni sem bírtam rendesen, annyira felpörgetett. Ivás is rendben megy. Kijelöltem 2 vizes palackot, esténként bekészítem, másnap estig fogyjon el.

Nekem nincs dvd-m, pedig az elég menő. Amíg nem írtad, nem is tudtam ki az az Enikő. Most se nagyon, de szimpatikus a kisvideókon, amikre eddig ugrabugráltam. Kértem egy edzéstervet és ott böktem a sok közül az egyikre. Ma vádlizás van és hát-kar. Tetszik, hogy ilyen blokkos.

Na, okés. Én vasárnap mérek, Te hétfőn. Izgi lesz, nagyon kíváncsi vagyok. Csak tartsunk ki! Igyál igyál igyál!


Még valaki? Na na?

2090. főnix01 (válaszként erre: 2089. - LilixD)
2020. ápr. 28. 06:42

Szia!

Hogy alakult a tegnapi napod?

Nekel elcsùszott a kajàn. De a derekam miatt rosszul aludtam most èjszaka, ùgyhogy szèpen szàmolom a kcalt, mert le kell fogyjak. Akkor jobb lesz a gerincem.

Pèntek Enikőt nagyon szeretem. Ő a kedvenc edzőm 🥰 tegnap Burn-Kardió triók blokk volt. Ma ugyanez a dvd lesz, most a Karfókusz blokk.

Nekem az ivàszat a mumusom. Màra belövöm, hogy minimum 1.5 litert megigyak.

Igazad van, a heti merès lesz a jò. Most a mèrleg közelèbe sem megyek, mert megvan. Majd jövőhèt hètfőn mèrem meg magamat.

2089. LilixD
2020. ápr. 26. 22:26

Helyzetjelentek: 0. nap

74,2 kg, derék 85 cm

Nagyon nagyon várom már a holnapi kezdést. Én is Péntek Enikős zónázni fogok, kipróbálom. 12 héten keresztül hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken lesz edzenivalóm. Napi minimum 2,5 liter folyadékot szeretnék inni. Előkerestem pár elnyűtt pólót, beleizzadni tökéletes lesz. Hetente méreckedem mert a napi túl sok, engem az demotivál. Igyekszem nem lesérülni és már most elfogadni, hogy lesznek elrontott napok. Egyelőre kajával nem vacakolok, eszem amit eddig, aztán majd ha bírom, szépen lassan változtatok azon is.

Remélem, nem vállalom túl magam. Abból bukó szokott lenni...


Ki hogy van? Csatlakozik még valaki? Főnix hogy bírod? Minden ok?

2088. LilixD (válaszként erre: 2087. - Főnix01)
2020. ápr. 25. 06:51
Kistesó :) Augusztusban indul a kistesó project. 74 kg vagyok, löttyedtke és baromi fáradt. Jó volna addig 70 alá jutni és fittnek lenni. Csinálok majd előtte-utána képet, hehe :D
2087. főnix01 (válaszként erre: 2086. - LilixD)
2020. ápr. 25. 04:32
Szuper! Akkor màr ketten vagyunk! 😁 honnan indulsz ès mi a cèl?
2086. LilixD (válaszként erre: 2084. - Főnix01)
2020. ápr. 25. 03:10
Szia! Én hétfőtől beszállok egy 12 hetes edzéstervvel! Csapassuk!
2085. főnix01
2020. ápr. 24. 06:34

Nah csajok? Mèh 59 nap van hàtra 😊 Nekem ma Zòna mix 1 lesz. Arròl 2 blokk. Egy Has-popsi ès egy Core ☺️

Nehèz napok fognak jönni, ilyenkor minden akaraterőm elszàll 😱 de ki kell tartani!

2084. főnix01
2020. ápr. 23. 16:20

Sziasztok anyucik!

60 nap múlva megyünk haza. Mondanom sem kell, mèg mindig 76,5 kg vagyok. Szóval. Kinek van kedve csatlakozni?

Kalòriàt szàlomok ès Pèntek Enikő Zòna Burn - dvd-jère nyomom. Az edzèst most harmadik hete csinálom. A cèl először a 70 kg! Kìváncsi vagyok, higy kilengès nèlkül mit tudok kihozni magambòl 60 nap alatt!

Ma van az első nap. Èdessèg gyanànt ma csokis pufirizst ettem. A keretembe simàn belefèrek. 😊

2083. felhasznalo1026 (válaszként erre: 2082. - Andi.Bobi)
2020. febr. 25. 18:07

Oh, Istenem, nagyon sajnálom. Nem is tudom mit Lehet ilyenkor írni...

Kitartás 😥😥

2082. Andi.Bobi
2020. febr. 25. 17:49

Sziasztok!

Reggel meghalt a kiskutyám, 15,5 éves volt. 😭🕯🌹❤. Nagyon fáj,órákat sírtam..

2081. LilixD
2020. febr. 24. 11:32

Sziasztok!

Névnapi csokikon vagyok túl, gyorsan megettem mind, ne kísértsen. Majd legközelebb odaadom őket másnak... mert most nem merek mérlegre sem állni, pláne, hogy rengeteg cukrosat is ittam. Annak viszont nagyon örülök, hogy sokszor süt a nap, kedvem is ezerszer jobb.


Apumnak van elliptikusa, a pincében porosodik. Még annak idején azért vezte, mert kíméli állítólag az izületeket. Pár éve mikor melóban ki akartak csinálni, sokat használtam. Jó kis energikus zenékre 2 naponta 1 órát kb., tök élveztem. Vannak edző programok, aztán tényleg sehova nem kell koncentrálni se, fejem is kitisztult. Használnám most is szívesen. Egyetlen bajom, hogy a pincében van, hideg van, semmi ablak, por mindenhol... babómat sem szivesen vinném le.

2080. Andi.Bobi (válaszként erre: 2079. - Andi.Bobi)
2020. febr. 22. 19:06

[link]


Ilyenem van,a kijelző más...

2079. Andi.Bobi (válaszként erre: 2077. - Brigu07)
2020. febr. 22. 19:03

Szia!

Ez jó hír:)


Nekem nordic walking van,én szeretem,jól átmozgat.

2078. Andi.Bobi (válaszként erre: 2076. - Sziszi0528)
2020. febr. 22. 19:01

Szia!

De jó,ügyes vagy!


Én sehogy se vagyok,elkezdem,3 napig szuperül csináltam,ment is le. Aztán elcsábultam, ettem ezt is azt is. A súlyom ugyan annyi. A géppel se tornáztam most már egy hete biztos. A múltkor rosszul lettem utánna.

El vagyok kenődbe,az az igazság. Itt a tavasz mindjárt. Én meg sehol se vagyok.😔 a rossz kedv meg nem segít inkább az édesség evés fele csábít. Ez van most..


Sétálni voltunk a kisfiammal a parkban,legalább annyit mozogtam.

Össze kellene szedni magam..😔

2077. Brigu07
2020. febr. 22. 17:14
Sziasztok! A bokám rendbe jött. ☺️ Van valami tapasztalatotokaz elliptikus trénerrel kapcsolatban?
2020. febr. 22. 11:15

Sziasztok!


Bejelentkezek :). Kitűztem magam elé egy olyan ütemtervet, ami valóban reális és tartható: heti 0,5 kg fogyás. Megy is szépen, minden szombaton mérlegelek, centizek és teljesen jól haladok! Ma reggel 57,1 kg-ot mértem, 9 éve voltam ennyi utoljára, szóval nagyon boldog vagyok!!! És csak annyit teszek, hogy pontosan betartom a kcal-keretem, persze edzek is, de az már tinikorom óta része az életemnek, szóval én azt nem kötelező rossznak, vagy elvégzendő feladatnak, hanem örömként és kikapcsolódásként élem meg. És persze eszek mindent, tényleg mindent, napi szinten megvan a csokim (van úgy, hogy táblával), imádom a pizzát, szeretem a sört is, hagyományosan főzök liszttel, tejföllel, stb (próbáltam korábban teljes kiőrlésű dolgokból, meg zablisztből, ilyen-olyan zsírszegény cuccokból, de egyrészt pocsék íze lett a kajának, másrészt ha megnézzük ugyanannyi kcal van benne ígyis-úgyis, akkor meg nem mindegy...?). Szóval bekanyarodtam a finisbe, már csak 2,1 kg választ el az álomsúlyomtól, attól a súlytól, amin még a lagzimon sem voltam (csak utána fogytam le 55 kilóra, de nem sokáig tartottam). 57,5 kilóval mentem férjhez 2011-ben és már most azt is übereltem 2 gyerek után és mondhatom, hogy a változatos edzések hatására még jobb is lett az alakom így 10 év után, mint 24 évesen volt...


Többiek hogy vagytok, ki hogy halad?


Írjatok!

2075. Andi.Bobi (válaszként erre: 2074. - Andi.Bobi)
2020. febr. 16. 13:42
*rosszalkodik
2074. Andi.Bobi (válaszként erre: 2070. - LilixD)
2020. febr. 16. 13:42
Nagyon bevált a trambulin,sokat ugrál rajta ,szereti😁 fölös energiát kiadja,nem rosszallósuk addig:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook