Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni szeretnék, 15 kg-t(6 hét alatt).Minden nap mozgok min.1 órát! Tud valaki valamit ajánlani? fórum

Fogyni szeretnék, 15 kg-t(6 hét alatt).Minden nap mozgok min.1 órát! Tud valaki valamit ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. máj. 1. 10:35
A súlytartáshoz tényleg az egészséges életmód a legjobb megoldás, ha nincs semmilyen krónikus betegséged működni fog. Az egészséges fogyás, havi max 2-2,5 kiló, fogsz visszaszedni a mostani súlyodból,de szépen lassan le fog menni, értem én,hogy most a nyaralás a cél, és hogy ott jól nézz ki, nincs is ezzel gond, de hosszútávon akkor sem fog ez működni. Az,hogy 4 után nem eszel nagyon drasztikus, egyél egy kis túrót fahéjjal, vagy pár szem mandulát, vagy egy szelet grillezett,de akár sütött halat csirkét is salátával. Nem kenyérre gondolok én se,de egyél valamit. Hidd el,ha ilyen kajákat eszel te is akkor a gyerkőceid is ilyet fognak és ez sem utolsó dolog.
60. a96b778af4 (válaszként erre: 59. - Titamilla86)
2011. máj. 1. 07:52
Mivel az irasodbol valoban az aggodas,es kedvesseg erzodik ugygondolom valoban igazad lehet.Amikor az ember bunko megjegyzeseket kap csak bezarja a fuleit es suket lessz.Ami gyerekes ugyan mert a ket kisfiam csinalja ezt, mikor szamukra nemtetszo dologra kerem oket,de nekunk felnotteknek is neha sajna automatikus reakcio,a "csakazertsem"Majus 23 an megyunk nyaralni,akkor leallok.De mit csinaljak utana????Es koszonom:))))
2011. ápr. 30. 10:08
Jaj , ez így nagyon gyors és drasztikus. Tudom,hogy nem tudlak arról lebeszélni,hogy így fogyózz,de legalább egy hónapnál tovább ne csináld így,mert szétszedi az anyagcseréd és a fogyás le fog állni. Na meg egyebek is.
58. Anthico (válaszként erre: 57. - A96b778af4)
2011. ápr. 30. 09:25

Szédültél és nem drasztikus? A szédülés a szervezet visszajelzése arra, h nem érzi jól magát abban, amit vele csinálsz. De a te tested, te tudod.

Az, h 4 után nem fogsz enni, még inkább sanyargatni fogja a tested, de te tudod.

Mindent azonnal vagy minél gyorsabban, a többi mellékes.

57. a96b778af4 (válaszként erre: 55. - Titamilla86)
2011. ápr. 30. 09:07
Koszi:)Hat 90 naposon vagyok,es minden nap nagyon kemenyen edzek,min.1-1.5 kozott.Vn hogy ketto.Minden nap legalabb igyekszek 450-500 kaloriat elegetni(neha 600),es nem bevinni tobbet mint 1500(van hogy annyit sempl.tegnap 900 korul volt nem tobb)Volt hogy szedultem,de mar kezdem megszokni:)Ugy gondoltam hogy ha lemegy 12-13 kg akkor leallok a 90 napossal es csak sport es 4 utan nem eszek,de megprobalom ugy is szetvalasztasos alapon enni csak egy nap.De azt meg ,meglatom:))Ja es holnaptol szedek majd egy teljesen termeszetes tablettat,ami sportoloknak valo es segit a zsirlebontasaban es egeteseben sport kozbe.Lehet drasztikusan hangzik de nem az:)))SOKKAL JOBBAN ERZEM MAGAM.
56. Anthico (válaszként erre: 54. - A96b778af4)
2011. ápr. 28. 12:42

Vigyázz, mert ilyen rövid időn belül az 5 kg nagyon sok. Főleg, h nem is 40 kg-tól akarsz megszabadulni, azaz nincs hatalmas zsírtömeged.

Heti (nem tudom pontosan, de valahogy) 70 dkg az egészséges, ami tényleg zsírból megy le és a szervezetet se terheli/viseli meg.

2011. ápr. 28. 11:42
Na és melyik jött be, vagy vegyítetted? Amúgy gratulálok,nagyon ügyes vagy! :)
2011. ápr. 28. 10:26
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a hozzaszolasokat es a segitseget!Ma 9.napja a dietamnak.Es immar megindult a fogyasom.Ugy nez ki a mozgas okes volt de a dieta hianyzott.5 kg val konnyebb vagyok,most meretkeztem!Megegyszer koszi!!Ja es nem ehezek,mindent eszek,meg edesseget is.Gondoltam ha ez a fajta nem jon be,sorbaprobalom amit irtatok,de ugy nez ki nem lessz ra szukseg:)))Remelem
2011. ápr. 28. 09:22
Czanik Krisztián Sensitive menüje,szerintem nagyon jó.Tartósítószer és adalékanyagmentes,tej és gluténérzékenyek is fogyaszthatják.Nekem bevált nem vagyok ingerlékeny a diéta alatt,nem vagyok fáradt és még jókat is eszem.Próbáld ki:)
52. Anthico (válaszként erre: 51. - Anthico)
2011. ápr. 27. 22:36
Mármint édességet.
51. Anthico (válaszként erre: 32. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 27. 22:35

Jázmin rizst egy fogyni vágyónak szerintem el kell felejteni az iszonyú gyors felszívódása miatt. Rosszabb az összes többinél.


Szénhidrátot én speciel reggeli, délelőtti órákban javasolnám. Anyagcsere akkor a leggyorsabb. Délután, késő délután semmiképp nem ennék, ha fogyni szeretnék.

2011. ápr. 27. 21:23
Ez pontosan így van ahogy írod,csak ne felejtsd el,hogy pl a gyümölcsök is gyorsan felszívódóak, tehát abból sem lehet nyakra-főre enni. Hogy a krumplit,rizst már ne is említsem.
2011. ápr. 27. 19:27

semmit nem kell számolgatni...nekem egy valami vált be azóta is úgy élek automatikusan.

Se liszt se cukor

(teljeskiőrlésű semmivel sem jobb mint a sima fehér)magyarul semmi gyorsan felszívódó CH, mert attól bizony beindul az inzulin termelés! (liszt= szénhidrát bomba- és a szénhidrát cukorrá bomlik kémiai folyamatok során nem mennék bele) tehát egyszerű...amiben van liszt és cukor ki kell zárni. felesleges inzulin termelés fokozók.annak jelenlétében a raktározás is megkezdődik.ha ez nincs akk a vércukor szint normál és a glükagon kezd nagy mértékben termelődni ami az inzulin ellentéte. a cukro és ch raktárakat üríti ki h energiához juttassa a szervezet sejtjeit. Magyarul zsírbontás... hozzá tenném...ez nem kitaláció egyszerűen élettan.:) ehetek én vacsira kolbászt ha ezektől mentes...holnapra ugyanúgy fogytam..mikor még kellett. Mert a zsír közel sem olyan káros a fogyózok szempontjából...zsírból nem lesz zsírod:D:)

48. pintyo577 (válaszként erre: 47. - Morzsi52)
2011. ápr. 27. 12:31
Nekem a zeatax semmit nem ért.
2011. ápr. 20. 10:54
zeatax 6 hetes kúra 4. héten 13 kg fogyás nem éhezve
46. vasskriszta (válaszként erre: 43. - Aeb0378846)
2011. ápr. 19. 16:53
gratulálok!!!
2011. ápr. 19. 16:16
Szia.Nekem az vált be,hogy délelött csak gyümölcs,ebéd valami könnyű és három óra után csak ásványvíz és gyógytea.Én szedtem táplálékkiegészítőket is de mivel az reklámnak minősül nem közlöm hogy mit,ha érdekel írj az emailcímemre.
44. a96b778af4 (válaszként erre: 43. - Aeb0378846)
2011. ápr. 19. 08:24
SZIA.Koszonom,megerositettel hogy jol dontottem.Tok ideges leszek a szamolastol,es inkabb a 90 napost valasztom.Amugy is 12 elott sosem eszek,tehat a gyumi reggel oke,a gyumolcsnap egesz nap extran bejon.Az 5. nap lessz az aldozatom mert ugye arrol szol a fogyi:)Eleg sokat mozgok remelem meg tudom majd tartani,ha nem akkor kezdhetek mindent elejerol.Te meg tudtad tartani?Ha igen hogy??
2011. ápr. 19. 06:09

Szia én 58 kg t fogytam 28 hónap alatt. Kalória számolgattam. Atkisról mondanám, csak akkor válaszd ha a szh hiány nem okoz idegeséget, a ketógén diétát nem birja mindenki .

90 napos, hát a délig csak gyümölcs :(((( már egy gyomorbaj a 5, naponta viznap....mindenesetre sok sikert. Azt tudom csak mondani 3-4 hónap alatt vígan le tudod adni, de megtartani az sokkal nehezebb lesz .

2011. ápr. 18. 21:23
Hát nyilván azt ami jól esik. Próbálj ki mindent hátha beválik. Én az ilyen spektrumos dolgokban nem hiszek, bár lehet,hogy igaz.
41. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2011. ápr. 18. 16:19
érdekes..
2011. ápr. 18. 15:57
Akkor most hogy egyek???????????????????
39. emagdi (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2011. ápr. 18. 15:54
víz is volt hozzá természetesen, a turmixolós csapatnak az is a turmixban volt, a másik csapat meg megitta pohárból
38. emagdi (válaszként erre: 37. - Titamilla86)
2011. ápr. 18. 15:53

na, én meg múltkor pont láttam a spektrumon (vagy valamelyik hasonlón) egy műsort, abban azt a kísérletet hajtották végre, hogy ugyanazt az ételt (csirke-zöldség-rizs) egy csapatnyi katonának turmixolva adták, a másik csapatnak meg normálisan tányéron. (utána ugyanaz volt a két csapat napi programja)

ultrahanggal vizsgálták, hogy melyik csapatnak a gyomrán megy keresztül tovább az étel (melyiket könnyebb emészteni), és az lett az eredmény, hogy a turmixolt étel sokkal tovább van a gyomorban, tehát később leszel tőle újra éhes.

2011. ápr. 18. 15:27
Azt elfelejtettem leírni, hogy minél jobban pürésítesz valamit annál gyorsabban felszívódik, annál gyorsabban feldolgozódik, vagyis nem jut idő rá,hogy ledolgozd és hamar éhes leszel tőle. Tehát pirítóst pl ne egyél mert hiába van tk lisztből a kenyér, ugyanolyan gyorsan fel fog szívódni,mint a normál. Krumplipürével ugyanaz a helyzet, inkább tepsiben süsd meg egy kis vajjal meg színes borssal meglátod isteni.
36. a96b778af4 (válaszként erre: 35. - Titamilla86)
2011. ápr. 18. 14:56
de jol hangzik
2011. ápr. 18. 14:46
Az elfelejtettem írni,hogy pl nyáron ha fagyit eszel, vagy tejszínhabot akkor hülyén hangzik,de a minél zsírosabbat válaszd, ugyanis minél zsírosabbak ezek az ételek,annál lassabban dolgozza fel őket a szervezeted, vagyis annál tovább megtartja a jól lakottság érzését és annál több időd lesz ledolgozni. Persze ez sem egy dobozni jégkrémet jelent. De mondjuk natúr nem cukrozott gesztenyepürét,ha xilittel készítesz és tejszínhabot nyomsz rá, akkor az nem tartozik a halálos bűn kategóriába.
2011. ápr. 18. 14:43
Hát ehetsz szénhidrátot reggel is,de az inzulinháztartásod reggel és este reagál rá a legrosszabbul. Ez egy ív, a nap folyamán fokozatosan javul a feldolgozási arány. Reggel a legrosszabb, aztán 10 óra körülre javul, ebédnél már jobb,de az kell legyen a főétkezésed,úgyhogy szénhidrát szegényen táplálkozz, majd délutánra csúcsosodik és utána fokozatosan romlik megint. A jázmin rizs nem rossz,de inkább barna,basmati, vagy esetleg vadrizs. Egészen összetett dolog az,hogy mit és hogyan kell ennünk ahhoz,hogy egészséges legyél. Ja és ahhoz képest,hogy mondjuk egy fogyókúrázónak ebédre 50g szénhidrátot kéne ennie amelynek minden része lassan felszívódó szénhidrát, az,hogy délután 4kor megeszel 15g ch-nyi gyümölcsöt semmi. Ha tényleg fogyni akarsz olyankor se egyél csokit meg társait inkább tejterméket, diabetikus csokikat, gyümölcsöt. Az,hogy délután 4kor egyél édességet inkább arról szól,hogy ha már mindenképpen enni akarsz akkor legalább akkor tedd mikor a szervezeted leginkább fel van arra készülve,hogy nagy dózisban kapja a cukrot. De mint írtam,ha ráállsz az ilyen vagy ehhez hasonló étkezésre, akkor el fog tűnni az édesség iránti vágy. Mivel az attól van,hogy ingadozik a vércukrod, ezzel az étkezéssel meg 3 óránként eszel,tehát ha ügyesen eszel akkor mindig szinten lesz a vércukrod. Ettől függetlenül,ha 4 órakor megeszel egy krémest egy óra múlva úgy leesik a vércukrod,hogy a hűtőt egybe kapod be.
33. a96b778af4 (válaszként erre: 30. - Titamilla86)
2011. ápr. 18. 14:32
es ha nem utan van egy vesszo:)
2011. ápr. 18. 14:32

érdekes, eddig mindenhol azt olvastam, hogy szénhidrátot leginkább csak délelött egyen az aki fogyni akar, most meg hogy du 4-kor?? Akkor hogy is van ez? És este 10kor vacsora??:O


Ezt a basmati rizst nem ismerem, de mi a véleményed a jázmin rizsről? Az maradhat szerinted barna rizs helyett?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook