Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyni fogamzásgátló bogyó mellett fórum

Fogyni fogamzásgátló bogyó mellett (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 20. 11:35
Ezek után örülök, hogy jó tablettát kaptam, ami mellett simán fogyok is. Pedig nekem sem volt semmiféle vizsgálat, csak ráböktem egy dobozra és vittem.
33. Sookie.girl (válaszként erre: 31. - Bb2ac1c42d)
2011. ápr. 25. 23:26
Szia! az szép eredmény! :) Ügyes vagy! Most én ezzel a mostani gyógyszerrel úgy vagyok, hogy még egy 3 havi tabit veszek és nyáron elmegyek orvoshoz, ha nem is váltok de vizsgálatot kérni fogok. Most úgy tűnik mégis tudok fogyni gyógyszerrel! :)
32. Sookie.girl (válaszként erre: 30. - Timycat)
2011. ápr. 25. 23:25
Köszönöm! Remélem én is hogy megy majd még lefelé! :) Próbálok többet mozogni és kevesebbet enni, csak többször.
2011. ápr. 25. 13:01
Szia,én is sok fajtát próbáltam már ki,nekem 1 éve a Volina vált be.Ez az egy,amitől nem híztam.Sőt,tavaly áprilisban 85 kg voltam amikor elkezdtem szedni,ekkor volt kisfiam 2 hónapos.Most vagyok 62 kg.:)
30. timycat (válaszként erre: 29. - Sookie.girl)
2011. ápr. 25. 12:54
Gratulálok! Csak így tovább!
2011. ápr. 24. 23:48

Sziasztok!

Kb. 1 hete elkezdtem vezetni egy naplót, és azóta mióta elindítottam ezt a fórumot, már fogytam 2 kilót! :) Haladás!

28. Sookie.girl (válaszként erre: 26. - 3fd432567f)
2011. ápr. 6. 15:55
Szia! Én sok véleményt nem igazán tudnék elmondani a Milligestről, hiszen csak 1 hónapig szedtem, és ennyi idő alatt nem sok tapasztalatot lehet szerezni róla. 2 kilót híztam azalatt, de már annyira idegesített az elmúlt egy évi hízásom, hogy már tervbe volt hogy akkor abba is hagyom egy időre a gyógyszer szedését, ez meg csak rátett, hogy szintén híztam ettől is...
27. Sookie.girl (válaszként erre: 23. - Szöszi71)
2011. ápr. 6. 15:52

Szia!

Nem hinném, hogy genetikai lenne, mert egyik szülőm sem volt elhízva sosem, anyum csak mostanában szedett fel pár kilót a cigi lerakása miatt...de az más.

Egyetértek, tényleg sok mindenre oda kell figyelnünk... :)

2011. ápr. 5. 11:56
Sziasztok...én lassan 3 éve szedem a milligestet, nekem sem vérvizsgálat, sem semmi vizsgálat nem volt,csak kaptam egy receptet, és élj boldogan..azóta mindig azt szedem,és sosem volt vele semmi bajom, a súlyommal sem, meg semmi...sőt,mikor szedtem, lefogytam egyszer 25 kilót, most visszaszedten 13-at,de már dolgozom, hogy leadjam...azt azért szedtem csak vissza,mert fél évig legalább, míg kolis voltam, kb. gyroson,pizzán, meg gyorskaján éltem,tehát,az az életmódom,nem gyógyszer.Ha nekiállok diétázni,én mindig fogyok :)Úgyhogy ez a bogyó nekem jó :)
25. 19f376ac15 (válaszként erre: 19. - Sookie.girl)
2011. ápr. 5. 08:09
Koszi szepen:)
2011. ápr. 5. 08:09
nekem D-es volt es nem valt be
23. szöszi71 (válaszként erre: 20. - Sookie.girl)
2011. ápr. 5. 07:50

Szia!


Lehet, hogy alkati, genetikai kérdés is a tablettától való hízás? Nekem szerencsére semmi ilyen gondom nincs a Milligest tablettától, sőt ez az ami eddig a legjobb számomra:) Én is szedtem már többfélét, de amik előtte voltak attól ideges, feszült voltam.

Az nem jó, hogy neked még egyik sem vált be igazán, mindegyiktől hízol.

Nagyon rossz ez, hogy a nőknek mennyi mindenre oda kell figyelni.

22. Sookie.girl (válaszként erre: 21. - Babszibobó)
2011. ápr. 4. 22:34
Most hogy mondod! :D Nekem sem válnak be az M-esek :) legalábbis eddig még nem...
21. babszibobó (válaszként erre: 20. - Sookie.girl)
2011. ápr. 4. 22:16

Egy Nőgyógyász ismerősöm, azt mondta, az a fogamzásgátló ami M- betűvel kezdődik, sosem jó!

Nem tudom mennyire mondta komolyan, de van benne valami! :-)

20. Sookie.girl (válaszként erre: 13. - Szöszi71)
2011. ápr. 4. 22:12

Szia!

Én először a Loette tablettát szedtem kb 8 hónapig. Ettől híztam havonta 1 kg-ot. :S Majd váltottam, és a doki a Milligest gyógyszert írta fel, amit te is éppen szedsz. Igaz, hogy csak 1 hónapig szedtem, de 2 kiló jött fel. :S Nem tudom, hogy ez a gyógyszerváltásnak köszönhető, vagy maga tablettának.

Ezután döntöttem úgy a barátommal, hogy abba hagyom a bogyó szedését. Fél év alatt fogytam 5-6 kilót. Ezután elmentem a dokihoz és kértem kisebb hormontartalmú gyógyszert, így felírta a Mercilon tablettát, amit lassan egy éve szedek. (kb 8-9 kiló jött fel azóta)

Így mindenképpen szeretnék (megint) váltani gyógyszert, de tényleg a számomra legmegfelelőbbet...

19. Sookie.girl (válaszként erre: 10. - 19f376ac15)
2011. ápr. 4. 21:54
Remélem sikerül majd a fogyás és a babaprojekt is! :) Drukkolok!
18. Sookie.girl (válaszként erre: 9. - Ftundi)
2011. ápr. 4. 21:53
Örülök, hogy nem csak egyedül küszködök ezzel a problémával. :) Remélem sikerül valamilyen megoldást találnunk!
17. Sookie.girl (válaszként erre: 8. - Szmirma)
2011. ápr. 4. 21:50
Nem tudom miért nem küldött vérvizsgálatra, pedig neves dokinál vagyok, és nem is most kezdte a szakmáját...és rendes, nyugodt doki. Mindenesetre szóba fogom ezt hozni nála, mert nem akarok gyógyszer miatt túlsúlyos lenni :(
16. Sookie.girl (válaszként erre: 7. - Littlewhitedress)
2011. ápr. 4. 21:44

Szia!

Mikor volt ez a 1 kg/hó hízásom, akkor kértem az orvostól hogy írjon fel más gyógyszert, pont a hízásom miatt, mert ez nem normális. Az orvosom erre annyit mondott, hogy szinte mindegyik gyógyszertől lehet hízni. (valami hasonlót mondott, nem mostanában volt ez) De felírt egy másik gyógyszert, amitől szintén híztam...így abbahagytam egy félévre (lement 5 kiló). Később visszamentem és kértem kisebb hormontartalmút, fel is írta, de ez sem a legjobb, mert ezzel sem tudom tartani a súlyom, pedig tényleg nem "zabálok", és még mozgok is.


Szal tényleg az lesz az első dolog ha dokihoz kerülök, hogy vérvizsgálatot kérek, mert többen is írtátok már, hogy először is onnan lehet kiszűrni hogy mégis melyik gyógyszer a legmegfelelőbb a számomra.

2011. ápr. 4. 08:37

Sziasztok!

Amikor én elkezdtem fogamzásgátlót szedni volt vérvizsgálatom, pajzsmirigy vizsgálat, minden. Mégis laza 1 év alatt (kicsit kevesebb) majdnem 30 kilót híztam. Amikor visszamentem mondtam az orvosomnak. Még egy kivizsgálás, semmi problémám nem volt a pajzsmiriggyel, sőt semmi mással sem. Kivéve két hormont. Megfordult a mennyiségük. Amelyiknek alacsonynak kellett volna lenni az magas volt, és fordítva. Ekkor megbeszéltük a dokimmal, hogy többet nem szedek bogyót. Rakattam fel spirált. Kb. fél éve van fennt, és most kezdem érezni, hogy szép lassan megy lefelé a kiló. Persze mellette odafigyelek, hogy mennyit eszem. Szóval, ha ilyen problémáitok vannak, kérjetek egy alapos kivizsgálást.

14. babszibobó (válaszként erre: 1. - Sookie.girl)
2011. ápr. 4. 08:25

Szia!

A mai fogi bogyók mellett elviekben nem szabadna hízni, ha mégis hízol miatta, akkor nem megfelelő számodra a készítmény!

Én szülés után kezdtem szedni fogibogyót, előtte laborban voltam és az alapján írták fel a bogyót!

10 kg fogytam azóta !!!

2011. ápr. 4. 08:08
Én a Milligest tablettát szedem. Nagyon minimális a hormontartalma és ettől én se hízok:)
12. Ageeca
2011. ápr. 4. 08:05

Nekem sem csináltak először vérvizsgálatot, csak rákszűrés, után a mögöttem lévő falra nézett ahol valami táblázat volt, és felirta a lindynette 20-at..

Begyulladt a méhszájam, és a doki eltiltott a gyógyszer szedéstől mert folyamatosan híztam is mellette... 1 évig szedtem és laza 25 kiló feljött...

A mostanit magándoki írta fel, vérvizsgálat megvolt, és amit most szedek, nem hízok.

2011. ápr. 4. 07:57

Sziasztok!


Én már nagyon rég szedem a fogamzásgátló bogyót, de szerencsére mellette sikerült lefogynom 10 kg-ot. Szerintem függ a bogyó hormontartalmától a fogyás.

2011. ápr. 4. 07:40
Sziasztok! Nekem is ez a bajom. 2 eve probalok fogyni, de nem megy. Mikor van az 1 het szunet a tabinal, akkor lemegy 1 kg, mas heteken pedig felfele. Most adott a doki egy masik fogigatlot es ettol csak 300g jott fel 1 honap alatt. a masiktol 2kg. 2 honapot szedem meg es utanna elhagyom babaprojekt miadt, remelem sikerul fogynom utanna. tornazok es dietazok(vercukor miadt)
9. ftundi (válaszként erre: 1. - Sookie.girl)
2011. ápr. 4. 07:33
Szia!Én is ugyanigy jártam tri-regol-t szedek már 2éve és ez alatt hiztam 15kg-ot,visszamentem dokihoz,azt mondta hogy ezektől a fogamzásgátlóktól már nem lehet hízni,de ha gondolom akkor hagyjam abba.Nekem volt vérvizsgálatom de ez sem használt,én sem eszem sokat,sem este,meg tornászok is minden nap.MÉGSEM fogyok!ha valaki tud jo és tartós megoldást irjon!Köszi
2011. ápr. 4. 07:27
A vérvizsgálat jár egészségbiztosítási alapon, én a körzeti nőgyógyásznál irattam fel a fogamzásgátlót és mielőtt felírta volna, az volt az első ,hogy elküldött vérvételre.
2011. ápr. 4. 04:31
Ismeros a szituacio... egyszeru a valasz: pop tabit kell szedni, azaz minipillt, amibol a cerazette a legjobb va;asztas, mert annak 12 oras a kapuja, ha veletlenul kesve venned be, mig a tobbi progestrogen only pill eseteben ez csak 3 ora. Az osztrogentartalom miatt hizol a jelenlegi tabiddal. Nekem itt kint Angliaban mondtak, h 1kg/ho hizas sok, es valtsak csak progestogen tartalmu pillre. Sokan hiszik, h a minipillel csak szoptatos anyukak nem esnek teherbe, de ez nem igaz, szoval keresd fel a dokit, es kerj gyogyszervaltast... :)
6. Sookie.girl (válaszként erre: 5. - Timycat)
2011. ápr. 3. 23:56

Megfogadom tanácsod, ahogy lesz időm elmegyek orvoshoz, mindenképp. Szerintem sem normális ez így, olyan mintha gátolná a gyógyszer a fogyást.

Köszönöm hogy írtál! :)

2011. ápr. 3. 23:34

Akkor szerintem keresd fel a dokit és mondd el neki a problémádat, ezek után felelősségteljesen nem mondhatja azt, hogy normális havi 1 kilót hízni sport mellett.

Nem tudom sajnos, hogy a vérvizsgálat "jár-e" egészségbiztosításos alapon, mert nekem több rokonom is orvos, így én mondhatni protekciósnak számítottam... sőt én először nem is gondoltam, hogy a bőrszárazságomat a tabletta okozhatja, a bőrgyógyász rokon hívta fel rá a figyelmemet.

Menj el az orvosodhoz, egy próbát megér!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook