Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyjunk kiegyensúlyozottan fórum

Fogyjunk kiegyensúlyozottan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyjunk kiegyensúlyozottan

18. Masz
2012. márc. 28. 13:08

Én is gratulálok a felismeréshez és a megvalósításhoz! Hasonló cipőben jártam kb 2 éve, mindenáron le akartam adni pár kilót, de sehogy sem sikerült. Egyszercsak nem foglalkoztam a súlyommal, nem figyeltem mit eszem, nem volt bűntudatom az édesség vagy rántott ételek miatt, és velem is megtörtént a "csoda", amit görcsösen le akartam adni, észre sem vettem, csak eltűnt rólam. Én lepődtem meg a legjobban mikor a mérlegen szembesültem ezzel!

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a módszert, vagy inkább nevezzük pozitív életmód váltásnak!

2012. márc. 24. 12:21

Szia!


Szuper a cikk :-) gratulálok hozzá! Nagyon jól látod a dolgot igen az evés(nasi) csak "Pót-cselekvés" és a fejben kell eldönteni.

16. Viri4 (válaszként erre: 1. - Nikyy1124)
2012. márc. 23. 15:51
Csak gratulálni tudok a cikkedhez, mert eszméletlen. Bár minden embernek hamar eljönne a bizonyos katt,és csak élvezné az életet! Tényleg szuper vagy. Puszii:)
2012. márc. 23. 15:08
Köszönöm a lelkes hozzászólásokat! :)
2012. márc. 23. 07:55

Szia!Azt hiszem ilyen cikket szerettem volna olvasni!

Októberben szültem,van rajtam 20kg felesleg,ami már nagyon idegesít.Már nem szoptatok,úgyhogy nem áll azt utamba semmi!

Nagyon igazad van,minden fejben dől el.Én több mint másfél éve ismerkedtem meg a férjemmel,egy 5és fél éves kapcsolatból szálltam ki miatta,de megérte!Végre megtaláltam azt az embert,akivel le akarom élni az életem,és nagyon jól megvagyunk.Mikor összejöttünk,58kg voltam,előtte évekig 67kg körül volt a súlyom.Igaz stresszeltem is,de boldog voltam,és nem törődtem a súlyommal.

Most is ezt fogom tenni,ugyan is ha arra gondolok,hogy nem ehetek meg egy szelet sütit,tuti megkívánom,és kettőt is megeszek!Odafigyelek az étkezésre,próbálok sok gyümölcsöt,zöldséget enni, fehér lisztből,kelt tésztából,leveles tésztából és cukorból készült ételeket próbálom elkerülni,és ha kedvem tartja akkor megyek Zumbázni,de azért inkább mert szeretek táncolni,meg a zenét,és persze talán leolvad pár kiló!:)

2012. márc. 22. 16:01

Annyira tetszik :D

Főleg,hogy ne számolgassuk a kalóriákat,vagy hogy mikor ettünk utoljára :))

És a kedvenc mondatom:

"Próbálj megfeledkezni a folyamatos megfelelni vágyásról és éld a napjaid pontosan úgy, ahogy akkor tennéd, ha topmodell alkatod lenne." *____*

Ki is írom magamnak,hogy mindig eszembe legyen! :))

2012. márc. 22. 05:06
Nagyon jó cikk!! Minden elismerésem, teljes mértékben egyetértek, nagyon örülök, hogy elolvashattam! :)
2012. márc. 21. 19:39
Nagyon jó cikk..Én még az olvasása előtt döntöttem elég a diétából, soha többé, azóta fogyok:-))
2012. márc. 21. 18:17
nagyon jó a cikk...
2012. márc. 21. 14:55
Szerintem is szuper a cikk, és minden szava igaz. Nekem nemrég kattant át az agyamban az a valami, ami ahhoz kell, hogy meg is tudjuk ezeket a dolgokat valósítani. Életemben először fogyok úgy, hogy nem kerül különösebb erőfeszítésembe. Már csak arra kéne valahogy rájönnünk, hogy az ember tudatosan hogy képes átállítani az agyát. Mert nekem magától jött, de sokan csak várnak erre az állapotra, miközben gyűlnek a plusz kilók, az egészség meg romlik...
2012. márc. 21. 14:24

Jó a cikk!

Viszont sokaknak hosszú út eljutni odáig, míg megfelelő a lelkiállapotuk ahhoz, hogy le tudjanak fogyni. Akkor a legnehezebb, ha valaki meg van róla győződve, hoyg kiegyensúlyozott, pedig dehogy...

2012. márc. 21. 14:03

Nagyon tetszik!

Minden gondolatoddal egyetértek...

Már nem is tartom fontosnak, hogy megjelenjen az a sok tudnivaló, ami nekem csak egy cikksorozatomban fér el. :))) Valóban olyan nagyszerűen, egyben egyszerűen írtál le minden fontosat, amit csak az tud, aki megélte, hogy bámulatos. Igen, ez a lényege az egészséges hozzáállásnak. Valóban minden fejben dől el és a remek ötletektől, amit Te is adtál.

Köszönöm a cikked.

2012. márc. 21. 13:57

Szia! Szuper a cikked, gratulálok!

Én akkor kezdtem fogyni, amikor kertészkedni kezdtem, addig meg hiába ment a heti három aerobik :)

2012. márc. 21. 13:52

Szia!

Nagyon jó és nagyon igaz amit a cikkedben leírsz. Gratulálok!

Így adtam le én is huszon kilót.Még van 25 kiló feleslegem,de nem igazán izgat a dolog,az én koromban,már nem sokat számít,hacsak nem az egészség szempontjából. Még csak másfél hete tértem át a paleo étkezésre ami abszolut nem megeröltető és csak úgy olvadnak le a kilók. Nem vagyok éhes,nincs hiányérzetem. A neten talált recepteket átalakítom a saját szánkíze szerint és dokumentálom.Nincs szándékomban reklámozni a naplóm,de ha valakinek szüksége van rá megtalálja.

2012. márc. 21. 11:38

Szia!


Én régen olvastam ennyire szuper cikket úgyhogy csak gratulálni tudok és megköszönni hogy megírtad az érdem érmedet meg mindjárt küldöm!

Baráti ölelés és üdvözlet:-)

2012. márc. 21. 10:03

Szia!


Teljes mértékben egyetértek én is a cikkeddel!:)

Nagyon igaz amiket írsz. Én is tapasztalom, hogy akárhogy szeretnék fogyni, sokat nem eszem, sokat stresszele, éjszakákat nem alszom rendesen. (Szerencsére enni nem igazán birok, mert ha ideges vagyok a gyomrom összeszűkül.) A súlyom egyhelyben stagnál, pedig még mozgom is mellette. Biztos vagyok benne, hogy végre megnyugodhatnék és minden rendeződne körülöttem akkor ismét tudnék fogyni, még legalább 10 kg-ot szeretnék.

2012. márc. 21. 09:22

Szia!


Teljes mértékben egyetértek a cikkeddel! :)


Az én párom is teljes mértékben elfogad olyannak amilyen vagyok, akár ingadozik éppen a súlyom - akár nem.

És mindig dicsér, függetlenül attól, hogy éppen tényleg jó passzban vagyok-e. :)


Nekem fél év történt egy kisebb törés az életemben ami után azt hittem, hogy na majd most rám szalad 10 kiló és akkor mi lesz velem?!

De nem így lett, sőt ledobtam magamról azt majdnem 10 kilót amitől már nagyon régen nem tudtam megszabadulni...

Pedig előtte küzdhettem, harcolhattam vele mégsem ment le rólam sehogyan sem!

Érdekesen vagyunk összerakva, de hiszem hogy a testünk tudja mikor nincs már szüksége a tartalékaira.


Amiről viszont nekem is le kellene még szoknom, az a fölösleges stresszelés!

Mert ha stresszes vagyok édességhez nyúlok és csak addig nincs semmi baj amíg nem eszem édességet! :)

2012. márc. 21. 09:08
A fogyókúra sokunk számára olyan, mint egy gonosz kistestvér, aki folyton körülöttünk ólálkodik. A kamaszkor kezdetén szegődik mellénk, amikor is szép lassan előtör belőlünk az „egek, milyen jó volna leadni pár kilót” - érzés. Sajnos nem nehéz olyan nőt találni, akinél évtizedekig elhúzódik ez az egy napos léböjt, két hét anyagcsere-pörgetés vagy három hónapos szétválasztó diéta. Valószínűleg mindegyik módszerrel érhetünk el sikereket, azonban korántsem mindegy, hogy mindehhez pár hónapra vagy hosszú évekre van szükségünk.

Cikkemben összefoglalom mindazon tényezőket, melyek megkönnyítik, felgyorsítják fogyókúrás céljaid elérését.

Ugrás a teljes írásra: Fogyjunk kiegyensúlyozottan

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook