Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt minimum 10 kilót! fórum

Fogyjunk együtt minimum 10 kilót! (beszélgetős fórum)


1 2
49. csembencse (válaszként erre: 48. - Skyfall)
2015. jan. 9. 07:26
Hahahha..egy-ket napig en is ellenaltam, aztan megis a linzerek es a krumplisalatak nyertek :)! Igy a kodokkal az Update-ben en Sem vagyok tisztaban, viszont nekem a paleo miatt nem is kell. Egyszeruen minden felesleges szenhidratot igyekszem mellozni.
48. Skyfall (válaszként erre: 47. - Csembencse)
2015. jan. 8. 17:09

Szia, hát úgy ahogy írtad :) diétamentesen.

Egy ideig ellenálltam, de aztán csak elcsábított a sok édesség. Most már arról sikerült leállnom. Én nem egészen tettem még magamévá a kódokat, de igyekszem este felé már csak zöldséget, husikat enni szénhidrátot nem.

2015. jan. 7. 18:25
Szoval ujra itt es ujra dieta es mozgas, mivel az unnepek dieta mentesen teltek:). Feletek hogyan telt a Karacsony es a Szilveszter? En a norbi-fele programbol csak az egyik duci-tornajat csinalom, az update-et nem.
2015. jan. 5. 21:25
Sziasztok! Új év, végre magamra is szeretnék egy kis időt fordítani a család és munka mellett. Esetleg update-ezik itt valaki? Legyen szép estétek :D
45. Skyfall (válaszként erre: 44. - Csembencse)
2014. dec. 12. 16:57

Mindennek eljön az ideje :). Egyébként biztosan tudod, hogy a férfiak könnyebben tudnak fogyni, mert gyorsabb az anyagcseréjük.

Most már -8 kg-nál tartok, és bár ahogy írtam nekem nagy segítséget adott a fogyasztókezelés és az, hogy ott figyelemmel is kísérték a fogyásomat, de kijelenthetem, hogy semmiféle édesség irányába nem csábultam el, pedig több ízben is vettem szaloncukrot is és meg sem kóstoltam egy szemet sem. Pedig ilyenkorra általában már majd egy kilót megettem régebben. Szerencsére nem is kívánom már, ha nasizni akarok, akkor gyümölcsöt vagy magot eszem. Van tökmag és mandula mindig otthon, sőt dió és időnként kesudió is. A múltkoriban lányom hozott át egy este kókuszgombócot, isteni finom illata volt, de nem ettem belőle. A férjem eszegette, majd reggelre a 10 szemből maradt 2. Na, akkor az egyszer kivételt tettem és reggeli gyanánt megettem azt a két szemet. De akkor kihagytam a reggeli banánomat. De különben nem szenvedek, mert ha éhes vagyok eszem mindig.

44. csembencse (válaszként erre: 43. - Skyfall)
2014. dec. 12. 07:26

Na most o is csinalja es sokkal szuperebb eredmenyei vannak, mar most ket het utan, mint nekem harom honap utan:D! Jo nem, mert en nagyobb sulybol indultam es tobbet fogytam, de neki azonnal beindult a fogyas en meg kinlodtam vele. Meg most is kinlodom vele:), az en sulyom csak a stagnalasbol van ki :). Lehet, hogy csak a turelmetlenseg, de engem uuugy bosszant.


Es persze nem vagyok egy kisangyal be-becsusznak ezek azok, de altalaban egy heten egyszer, tobbszor nem es nem is kereskedelmi mennyisegben. En meg olyan fogyozot nem lattam, aki nem csalt volna egy minit:).


Egyebkent meg orulok, hogy o is csinalja , igen azert igy sok szempontbol konnyebb. Csak azt sajnalom, hogy nem a ferjem, pedig en mar annyira szeretnem:).

43. Skyfall (válaszként erre: 42. - Csembencse)
2014. dec. 7. 20:22
Köszönöm szépen. Irigyellek, hogy a férjed is benne van, hogy veled paleozik, mert mennyivel egyszerübb és egészségesek lesztek mindketten. Én nem tudom rávenni sok mindenre a férjemet, pedig nagyon szeretném.
2014. dec. 7. 13:45

Amarantot en is ettem, de mar nagyon-nagyon reg. Utana olvastam es nem is tudtam, hogy ennyire szuper. Meg lehet beszerzek iden egy keveset probakepp. A paleo szeru dietam kozben szuper egyszeru lett, mert a parom is neki kezdett onszantabol. Igy csak paleo alapanyagok vannak otthon, csak paleo fozes megy:). Vagyis valami nagyon hasonlo, mert neha ido hianyaban becsuszik egy kis csalas.


Az unnepek vagy a vendegseg mindig nehezebb es ilyenkor szerintem is lehet engedni a gyeplon, hisz mit ernek az unnepek, ha csak azon ragodik az ember, hogy ezt nem ehetem, ezt nem ehetem, ezt nem ehetem?? Nyugodtan lehet enni, de mertekkel. En is lassan kezdem a suti sutest es lesznek meg ekozben nehezebb napok:).


Magszi, sok sikert neked:)!

Skyfall szuper ugyes vagy, csak igy tovabb:)!!

Ilike 1984 te meg fogyasban vagy, vagy mar csak sulytartasban? Jarsz meg futni:)?

41. Skyfall (válaszként erre: 40. - B4b1d52444)
2014. dec. 7. 10:36
Így van, bizony. Addig kell ütni a vasat amíg meleg. Ha meg van benned az elszántság, akkor a bűnözős nap után, ott kell folytatni, ahol abbahagytad a diétát. Annál is inkább, hogy ha már előre tudod, hogy karácsonykor sokat eszel, addig is foggyál valamennyit, így kiegyenlíted legalább az elhajlást.
40. b4b1d52444 (válaszként erre: 39. - Magszi)
2014. dec. 6. 18:51
Könnyű ilyenkor azt mondani, hogy majd január elsejétől, és most már ugyan mindegy és eszünk bele a vakvilágba az új évig... De az még 25 nap!!! 25 napig nem lehet még egyfolytában enni! Oké, ma ettél, de még van 18 nap karácsonyig, legalább ebben a 18 napban próbáld meg egy kicsit visszább fogni magad! Karácsonykor a kutya se várja el senkitől se, hogy diétázzon, de az is csak három nap. Mindig mindent meg lehet ideologizálni, Te ne tedd ezt. Még ma kezdd el a diétádat.
39. magszi
2014. dec. 6. 16:24
Köszi mindenkinek! Csak előre félek az ünnepektől.. most se tett jót ez a mikulás...://
38. b4b1d52444 (válaszként erre: 36. - Magszi)
2014. dec. 6. 16:03

Igyál, csak ne alkoholt :)


Viccet félretéve, sok sikert Neked!

37. Skyfall (válaszként erre: 36. - Magszi)
2014. dec. 6. 14:26
Hajrá magszi, menni fog az, nem sok a felesleged.
36. magszi
2014. dec. 6. 13:05
Sziasztok, szívesen csatlakoznék hozzátok. Kb.6-7 kg súlyfeleslegem van (kicsit husis vagyok). Amióta az eszemet tudom ilyen voltam és azóta akarok változtatni ezen inkább kisebb mint nagyobb sikerrel. Tegnap rádöbbentem, hogy nem az eddigi kalóriaszámolgatásomon kellene görcsölnöm aminél általában ha elbuktam akkor jött az érzés hogy: "már úgy is mindegy!", hanem az alapvető étkezési szokásaimon változtatnék mint pl:Enni mindig asztalnál fogok és nem csinálok mást étkezés közben (nem tévézek), rendszert iktatok be az étkezések között és persze iszok!
35. Skyfall (válaszként erre: 34. - B4b1d52444)
2014. dec. 5. 09:20

Igen, én is disznóparéjnak látom a neten, de nem tudom nagyon összehozni, hogy abból, hogy lesznek ezek a kis világos golyócskák. Ezt írja többek közt róla a viki, "Sokan a mai napig megpirítják az amaránt magokat pattogatott kukoricához hasonlóan és mézzel vagy melasszal keverik; ezt a keveréket alegría-nak nevezik (spanyolul „vidámságot” jelent).


Az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

34. b4b1d52444 (válaszként erre: 33. - Skyfall)
2014. dec. 4. 18:41
Amarant az a disznóparéj akar lenni? Én a lenmagra voltam ráállva, amikor diétáztam, és még utána is nagyon sokáig. Az is nagyon hasznos a szervezet számára.
33. Skyfall (válaszként erre: 32. - Csembencse)
2014. dec. 4. 17:51
Szia, én elhagytam a kenyeret teljes mértékben. Szénhidrátot is, kivétel minden reggel eszem 1 banánt, amit ugye kerülni szoktak és reggelire általában kefirbe kevert amarántot egy teáskanál mézzel szoktam fogyasztani. Olvass utána, az amaránt nagyon sok hasznos anyagot tartalmaz a szervezet számára. Ezen kívül én eljárok még egy fogyasztó szalonba is, ahogy elektromos, hő és nyirokmasszázs kezelést kapok. Ez sokat segített abban, hogy el tudjak indulni a fogyásban, most a -7 kg-nál tartok.
2014. dec. 3. 17:29

Nekem lankad a lelkesedesem, meg megtorpantak a kiloim is. Tul ragaszkodoak! De nem adom fel:)!


Nektek mi valt be narancska1995 es Skyfall?

31. Skyfall (válaszként erre: 30. - Narancska1995)
2014. nov. 29. 19:30
Én is lelkes vagyok, -6 kg-nál járok, no cukor, no para :)
2014. nov. 25. 13:56

Természetesen nem veszett el a lelkesedés ;)

Kitartást mindenkinek! ;) :*

Én egy hónapja fogyizok,minusz 5-6 kilónál tartok..nem állok mérlegre mert edzek is,és ha pár dekával több vagyok az elkeserít :)))

29. b4b1d52444 (válaszként erre: 28. - Csembencse)
2014. nov. 24. 19:18
Futni kezdtem, így a bőröm feszes maradt.
2014. nov. 23. 23:11
Wow, az nagyon szep eredmeny!Gratula:). Sportoltal melle?
27. b4b1d52444 (válaszként erre: 26. - Csembencse)
2014. nov. 23. 22:45
Én 14 kilót köbö fél év alatt
2014. nov. 23. 18:13
Mennyi ido alatt mennyit fogytatok vele?
25. b4b1d52444 (válaszként erre: 23. - Csembencse)
2014. nov. 23. 18:08
Én fehérjediétáztam
2014. nov. 23. 17:12
Nekem ami bejott, az a kaposztaleves. Me jol is esik az elso nehany napon.
2014. nov. 23. 15:51
Ti milyen modszert valasztottatok a fogyashoz?
22. b4b1d52444 (válaszként erre: 19. - Csembencse)
2014. nov. 22. 22:27
Értelek, köszi!
21. csembencse (válaszként erre: 20. - Marlenka70)
2014. nov. 22. 20:31
Biztos belefer. En nem sutogetem meg oket. En nem ismerem ezeket a kulonleges liszteket es nem veszem a faradtsagot, hogy utana nezzek vagy szorakozzak vele. Lehet kesobb belendulok, de most meg nem. Annyit fogyoztam mar, hogy fel sem tunik a kenyer hianya:).
20. marlenka70 (válaszként erre: 19. - Csembencse)
2014. nov. 22. 18:56
A paleo kenyér sem fér bele? Nyilván nem kiló számra.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook