Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt az új évben fórum

Fogyjunk együtt az új évben (beszélgetős fórum)


1 2
41. 55Judit (válaszként erre: 40. - Icuska538)
2021. jan. 7. 15:30
Jaj még mindig nem néztem meg. csak néha idenézek a fórumba pár percre és ennyit ülök egész nap. Megint mennem kell, most meg a 6km-emet kell lejárni mert világosban le akarom tudni. Aztán tanulnom kell, mert ma még semmire nem haladtam. Valamiért nem tudom rendesen beosztani a napot.
40. Icuska538 (válaszként erre: 39. - 55Judit)
2021. jan. 7. 15:22
Írd meg te hogy èrted? Februártól kell indítani....
39. 55Judit (válaszként erre: 38. - Icuska538)
2021. jan. 7. 09:30

Én meg pont nem tudtam megnézni, mert akkor jött a fiam. :)) De visszanézem az adást még ma. Ezért ugye nem tudom miről volt szó, de én úgy tudom, minden fogyóhold kezdetén érdemes fogyókúrába fogni, mert akkor könnyebben olvasnak a kilók, könnyebben távoznak a méreganyagok, és minden aminek kifelé kell áramolni, az történik. A kúrákkal erre a természetes folyamatra rá lehet segíteni. Növekvő hold idején nagyobb erőfeszítést kell tenni a fogyásért, mert a szervezet felfelé veszi az energiákat. Növekszik Úgy mint a hold. Úgy ahohy az ár-apály jelenséget is a hold állása befolyásolja.


Akinek van kedve, tanulmányozza: [link]

Ez nem hit kérdése, ez van. :) A felső sarokban lehet következő hónapra lépni.

38. Icuska538 (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2021. jan. 6. 19:40
Nèztem... Arról beszèlt hogy nem most kell a fogyit elkezdeni hanem febr-tól...Hurrá🍀🙏
2021. jan. 6. 18:01
Nézzétek a fókuszt. Dr.Tóth fog beszélni arról, hogy a fogyás legnagyobb ellensége éppen a fogyókúra. És egyéb érdekes téma is lesz. ÉN bírom Dr. Tóth-ot, jó tanácsokat szokott osztogatni.
36. 55Judit (válaszként erre: 32. - Icuska538)
2021. jan. 6. 14:12

Most komolyan. Tényleg úgy jön le hogy problémázok és sok vagyok? Elnézést, eszembe nincs problémázni, ez a téma nem az a kategória amin érdemes lenne. Egyszerűen leírtam a gondolataimat. Az meg hogy sok vagyok talán egyeseknek, meg Napsugár írta, ami lehet hogy igaz. Mert hogy nekem is van aki túl kevés.

Na, jól van. Ritkábban jövök, mert a plusz tanulásnak valahonnan el kell venni az időt. Ez a fórum az első aminek a látogatásából örömmel lefaragok. Jövök még, teljesen nem mondtam le. :)

35. Icuska538 (válaszként erre: 34. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 14:11
Ónos eső..,😢😢utálom....olyankor fèlek menni.....
34. Napsugár8 (válaszként erre: 33. - Icuska538)
2021. jan. 6. 14:08
Én nem tornázok. Amikor az időjárás engedi, akkor gyalogolok, mikor mennyit és mikor milyen ütemben. Ezen a télen eddig elég jól ment, most hogy jön a havazás, és állítólag vele együtt ónos eső és társai, egy kicsit parázok. Majd kénytelen leszek megvárni, míg mások kitapossák a járdát. :)
33. Icuska538 (válaszként erre: 31. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 13:54

Igen.... próbáltam....próbálom....volt hogy lement....aztán vissza jött....PM nekem is alul működik....mell műtètre szedett gyógyszerek sem a fogyit segítik....ülőmunkát dolgozom....ez is lassit...de hajrá. Csináljuk....Hosszabbodnak a napok...tudok este gyalogolni.

Ès tornázgatok...


🍀🤗😃 ..

32. Icuska538 (válaszként erre: 28. - 55Judit)
2021. jan. 6. 13:49
Ne problèmázz annyit.... most ...mindenki más. Volt idő mikor èn is háttèrbe vonultam.De most kicsit előmerèszkedtem.....🍀🤗
31. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Icuska538)
2021. jan. 6. 13:46
Te is fogyózol még, vagy már sikerült elérni a célodat? Én már szerencsére az utolsó körömet futom. Az idén végzek vele. Nem könnyű pm. alul. mellett, ezt te is tudod, de a kitartás meghozza az eredményt.
30. Icuska538 (válaszként erre: 29. - Icuska538)
2021. jan. 6. 13:43
Maga. Törölve...ès úgy èrtelmes...
29. Icuska538 (válaszként erre: 19. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 13:42
Engem beengedtek....elejèn talán 2szer írtam...figyelmen kívül hagyott maga mindenki...azóa olvasgatok🤗csak....
28. 55Judit (válaszként erre: 27. - Syria)
2021. jan. 6. 12:38
A Hoxa 1 fórum, a másik egy másik fórum. Mindkettő más-más honlap természetesen. Mindegyikben vannak témák, mint ez is. Ahova most írok nem egy fórum, hanem téma egy fórumban.
27. syria (válaszként erre: 26. - 55Judit)
2021. jan. 6. 12:30
"viszont van egy másik fórum" - szerintem másik honlapra gondolsz, nem fórumra.
26. 55Judit (válaszként erre: 25. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 12:04

De én nem érzem azt amit te írsz.

Mezei Virágra pedig nem úgy emlékszem mint hoxa függőre, hanem mint aki alacsonynak érezte a fórum színvonalát. Ezt nem nekem írta, hanem simán kiírta a fórumba. Írta, lehet hogy visszajön még, de nem biztos. Valami ilyesmi volt. Na pont ezt érzem én is, egy ideje én is fontolgatom hogy tovább lépek. Több témában olvasgatok mint ahányba írok, és sajnos maximum 3-4 ember tudása, intelligenciája üti meg hozzászólásában azt a színvonalat amit én igénylek. Túl sok időm már amúgy sincs fórumozgatni mert idegennyelvet kezdtem tanulni, viszont van egy másik fórum ahol sokkal szimpatikusabb a légkör. Esetleg ha ezt elhagyom, oda akkor is szívesen betérek. Magyarán, olyan helyen szeretem tölteni az időmet, ahol tanulhatok másoktól.

25. Napsugár8 (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2021. jan. 6. 11:46

Nem tudom. Emlékszem Mezei Virágra, nekem csak annyit írt, úgy érzi, hogy erősen hoxa-függő lett, egy kicsit megpróbálja távol tartani magát. Én annak előtte nem érzékeltem olyasmit, hogy bárki is "sok"-nak tartotta volna.

Szerintem neked sem kell ilyen gondolatokat forgatnod a fejedben, csak tudomásul kell vennünk, hogy nem mindenhol miénk a főszerep.

24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 11:41
Úgy értettem, én ha itt vagyok, szívesen látok, olvasok mindenkit. Viszont egyre inkább azt érzem és nem csak a témában, hanem úgy általában a fórumon, hogy nem vagyok idevaló. Annak idején Mezei Virág is ilyen okból távozott. Sajnos, vagy nem sajnos, én is azt érzem amit akkor ő.
23. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2021. jan. 6. 10:38

"Én itt is szívesen látok mindenkit. :)"

Te?

Ez nem a te, és nem az én fórumom, nem mi vagyunk a házigazdák, nem mi látunk itt szívesen bárkit, hanem minket látnak itt szívesen, ha ugyan szívesen láttak bennünket.

Meglehet, hogy mindkettőnkből "túl sok" lett nekik. Ahogy a közmondás tartja: akármilyen kedves vendég, ... untig elég. :))

22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Napsugár8)
2021. jan. 6. 10:29
Á, nincs jelentősége. Részemről ez nem egy olyan téma amiről csak válogatott emberek hozzászólását akarom olvasni. Nekem a nyílt fórum nagyon megfelel. Én itt is szívesen látok mindenkit. :)
21. Napsugár8 (válaszként erre: 20. - 55Judit)
2021. jan. 6. 10:16

Mert? Miért is kellett volna szólniuk?

Ha a fórum indító és azok, akik valóban a fogyás céljából, csatlakoztak hozzá, így döntöttek, az ő dolguk.

Azoknak szoktak szólni, akit szívesen látnak, látnának a zárt klubban maguk között. Nincs ebből semmi baj, minden hoxa tagnak nem fogják külön bejelenteni.

Csinálj te is egy zárt klubot, hívd meg oda, akit szívesen látnál, és vagy elfogadja vagy távol marad... mindenkinél ott a lehetőség.

20. 55Judit (válaszként erre: 18. - Icuska538)
2021. jan. 6. 10:08
Nekem erről senki nem szólt. Milyen nagyszerű hogy egyre több időm marad fontos dolgokra. :)
19. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Icuska538)
2021. jan. 6. 07:52
Egyetértek. Igazatok van!
2021. jan. 5. 20:25
Zárt klub a folytatás.
2021. jan. 5. 17:59
Na, behalt a téma. Nincs kitartás? :)
2020. dec. 27. 09:56

30.-án telihold, 31.-én kezdődik a fogyóhold. 2 hétig tart. Ilyenkor könnyebb a tisztulás, és érdemes rástartolni a fogyás beindításába is, mert most lesz a legkönyebb. Újhold után nagyobb erőfeszítést igényel, olyankor méginkább ügyelni kell arra mit gyumunk le a torkunkon.

[link]

15. katt2 (válaszként erre: 13. - Icuska538)
2020. dec. 27. 08:52

Én is elmúltam 67. Nem egyszerű...de csinálom néhány hónapja és már vannak eredmények.

A kitartásnak, a motivációnak belőled kell fakadnia, benned kell, hogy éljen. Másoktól azt láthatod, hogy nekik működik. Ez azért inspirálhat, hogy ne hagyd abba.

Szóval, neki kell állni. Önmagadért.

14. Icuska538 (válaszként erre: 13. - Icuska538)
2020. dec. 27. 08:49
Szóval kicsit telóm kevert,a tennivalókat tematikát tudom de nincs kitartásom. Keveset mozgok... próbáltam a gyors gyaloglást akkor fogytam csak betegsèg ,gyógyszerek,stb..ès vusszalopakodott . Most hajrá....🍀🍀
13. Icuska538 (válaszként erre: 10. - Katt2)
2020. dec. 27. 05:22
Közel 70 èvesen ezeknek fele kimarad...ok zumba.. tudom èn a fővonalat.... kitartást..következetesèget.kaphatok?
12. Icuska538 (válaszként erre: 10. - Katt2)
2020. dec. 27. 05:19
De mindent tudok....betartani ...azt nem. Nem valószínű hogy tudok új infót kapni....sajnos... akaraterő kène..🤔🤔🤔😀
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook