Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 02. 12-től! fórum

Fogyjunk együtt 02. 12-től! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. febr. 21. 10:13

Sziasztok! Na itt vagyok. Örülök az újaknak, és hogy valóban tenni akarunk azért, hogy jobb alakunk legyen. Én egyelőre stagnálok.


Babó miatt eléggé össze-visszaeszem, és tornára sincs mindig idő, vagy most éppen úgy be van állva a nyakam, hogy tartani is alig bírom.


Arra gondoltam, hogy hosszú távon a sav-bázis egyensúly szerint szeretnék majd élni, mert ebben sok minden benne van (no cukor, no fehér liszt, és sok zöldség = kevés kalória) Van egy könyvem is róla, amit - majd ha babó engedi - el is fogok olvasni. De addig is, van aki, eszerint étkezik?

61. Krisz42 (válaszként erre: 59. - 880331b0ba)
2013. febr. 20. 17:45
Örülök,h rendeződik az életed:))Legalább most már másra is lesz energiád-már csak az örömtől is.Hiába mondják sokan,h a fogyásnâl az étkezés a fontosabb,szerintem a jól megválasztott mozgás is ugyanannyira az.Most már csak rajtad múlik minden,sok sikert hozzá:)!
2013. febr. 19. 23:08
Sziasztok, megint lement egy kiló.... hurrá!
59. 880331b0ba (válaszként erre: 58. - Krisz42)
2013. febr. 19. 20:37

SZiasztok! Nagyon ügyes vagy!!! Én a héten kezdtem el igazán odafigyelni, mert nagyon elszaladt velem a ló:(

Most (bocs az off-ért) nagyon boldog vagyok, (remélem, nem fogok örömömben zabálni)-úgy néz ki hogy jövő hónaptól lesz újra munkám!!!!

58. Krisz42 (válaszként erre: 57. - Bnoi7525)
2013. febr. 19. 20:33
Én évekig gör-és jégkoriztam.Rég volt,de elég durva dolgokat megcsináltunk.Mondjuk én táncoltam is görivel,de most a bicajozás maradt.Futát kihagytam,mert bicajjal kimerítettem magam.Emelkedőkön jól meghajtottam e kicsivel együtt is:)plussz fegyenc és ma megint 1kg-mal kevesebb voltam,január óta 4kg ment le.Havi 2kg terveztem fogyni,ami eddig megy is és látszik is:)
57. bnoi7525 (válaszként erre: 54. - Dika-84)
2013. febr. 19. 15:59
Hjajj a gorkoris dolgot en par eve eljatszottam. Pedig milyen lelkes voltam.... aztan ugy kb fel ora utan sikerult eltorni a kezem, azota is csavar van benne.... szoval ovatosak legyetek! De hajra. Vedofelszereles - terdvedo, csuklovedo, stb. - nelkul el ne induljatok.
56. HD22
2013. febr. 18. 21:15
Hello Mindenki! Én 02.11-én kezdtem el :) mínusz 2 kg :) még 18kg hátra van :)
55. 880331b0ba (válaszként erre: 54. - Dika-84)
2013. febr. 18. 19:39

SZia!!

Szivesen olvasnám a naplódat, és volna is egy megjegyzésem, ha nem haragszol :D

90 napos 2. napján máris vétkezni :D Ejnye-bejnye:) Nem akarod hogy hozzászólhassunk, ha igen, akkor ezt engedélyezned kell. Én is újra tervezem a futást, ahogy kisit jobb idő lesz :D Jó fogyást mindenkinek!!!

2013. febr. 18. 19:33

Sziasztok.A futástól sajnos én is elszoktam pedíg minden nap több mint két éven keresztűl futottam 6-8 km-t.

Mától egyik barátnőmmel akin kicsit több a felesleg mint rajtam elszántunk magunkat hogy nem durr bele a futásba minden este 1 órát gyorssétálunk.Nagyon jól esett....

Most tervben van az is hogy veszünk görkorit és néha majd elmegyünk korizni. Ma esti súlyom:68,5 kg.

Szép estét mindenkinek!!!!

53. Krisz42 (válaszként erre: 52. - Acuko)
2013. febr. 17. 14:01
Hát az nekem is.Én holnap megyek ki futni,na azt nem élvezem annyira,mint a fegyencet.Főleg azért,mert emlékeimben sokkal jobban ment,mint ahogy most:(
52. acuko (válaszként erre: 51. - Krisz42)
2013. febr. 17. 13:24
Na igen.. :) Arra gondoltam, hoyg a héten befizetek a Fittnesbe. Persze mellette csinálom a fegyencet is. Muszáj, nekem kell a noszogatás, és az edzőteremben nem lehet lazsálni. :) Még egy kis erő kell nekem.. :)
51. Krisz42 (válaszként erre: 49. - Acuko)
2013. febr. 17. 13:05
Azért mindig a fegyencnêl kötünk ki:)Lemaradva nem vagy,nehogy te is emiatt feladd,nézd Menyust,ő se siet,vkihez kêpest ên is "lemaradtam",mert mint írtam,még mindig az első szinten vok a 2.sorozatnál,viszont a felsőtestem egyre jobban formálòdik.Az alsó is,de ott méga fogyásnál tartok:)
50. Krisz42 (válaszként erre: 48. - Altair-ré)
2013. febr. 17. 12:57
Érdekelne:)
49. acuko (válaszként erre: 44. - Krisz42)
2013. febr. 16. 21:07
Azért itt vagyok, és ott is olvasok, de nem nagyon tudok hozzászólni. Kicsit elment a téma másfelé, és hát, őszintén bevallom, le vagyok maradva. De nem adom fel! :) Alízt sajnálom. :(
48. altair-ré (válaszként erre: 46. - Krisz42)
2013. febr. 16. 21:02
Ez egy különleges asztro tánc, 2011 -ben mikor elhatároztam, hogy babát szeretnék, éreztem hogy muszáj lefogynom, mert 95 kg. voltam, nem szerettem volna ilyen súly teher mellé bevállalni egy babát, így kifejlesztettem egy különleges mozgást és táncot, mellyel (heti 3 alkalom)egy hónap alatt 85 kg-ra fogytam... - 10 kg... egészségesen, jókedvvel fogytam. A szülés után újra 90 kg. lettem, és most februárban álltam neki ismét intenzíven a táncnak, de már 7 kg.-tól megszabadultam...
2013. febr. 16. 20:43

Sziasztok ,szép estét mindenkinek!

Én nem sok sikerről tudok beszámolni,jól mondják hogy ez fejbed dől el.Remélem hamarosan jön az a kattanás mert ha egyszer megcsináltam meg tudom még egyszer!

Utálom ezt az egészet.Most elég depis vagyok.

46. Krisz42 (válaszként erre: 45. - Altair-ré)
2013. febr. 16. 20:20
Engem érdekel.Évekig táncoltam,kiváncsi lennék rá.Neked használ?
2013. febr. 16. 20:02

sziasztok!

Szegedről van valaki? Én egy különleges tánccal fogyok, nagyon jó hatással van, plusz ki egészítettem az étkezéseimet kristályesszenciával és programozott vízzel... Van kedve valakinek becsatlakozni a táncba? Online is működik!

44. Krisz42 (válaszként erre: 42. - Acuko)
2013. febr. 16. 19:09
A harcosok étrendjéből csak az evést csinálom egyenlőre kevesebb sikerrel.Dêlig bírom,de addig egy alma se kell,néha nem is vok êhes,csak vízet iszom,de dêlben már éhes leszek és akkor egy almával nem lakom jòl.A fegyencnél pedig lemaradtam valakihez képest:)Te pedig elmaradttâl:(Alíz törőltette magát a hoxân.
43. acuko (válaszként erre: 38. - Krisz42)
2013. febr. 16. 15:38
Igen, mert mint tudjuk az izom nehezebb, mint a zsír, igy fordulhat elő, hogy valaki kilókban nem fogy, mégis formálódik, mert zsirt veszit, de izmot épít. Szóval valóban a mérleg nem az igazi, a centiket kellene nézni. :)
42. acuko (válaszként erre: 14. - Krisz42)
2013. febr. 16. 15:33
Harcosok étrendje, fegyencedzés.. Hu! Nagyon kemény csaj lehetsz. Nem szeretnék találkozi veled egy sötét sikátorban... :) :)
41. e32d76b828 (válaszként erre: 20. - D9d888ee0d)
2013. febr. 16. 15:27

akarni a klotyon szoktak...

no meg a depibol kigyonni nem soxikerrel...

40. Krisz42 (válaszként erre: 39. - Bnoi7525)
2013. febr. 15. 15:30
Nekem volt kockás hasam:)18évesen félig fekve-támaszkodtam oldalra frdulva a könyökömön-látszik a fényképen az összes kocka.Később csak akkor látszott,ha mozogtam,de 5évvel ezelőttig karcsú,csinos,vékony voltam.De a harmadik szülés után már nem ment le annyi,amennyi feljött.Egyébként elég alacsony testzsír százalék kell ahhoz,h látszòdjon a kockás has.Én szerencsére?főleg nem derékra híztam-combra:(-és a fegyencedzésnek köszönhetően már látszik a legfelső két kocka,de még 8kg-t kellene min.ledolgoznom.Combom,csípőm jòval szélesebb a sok zsìr miatt,mint kellene.Megnyugodtamh nem csak én vok nagyigényű,mert máshol 1-2évre tették az álomalak elérését.De ott senki se túl következetes.Mondjuk tényleg megfelelő mennyiségű izomzat rajtam is szerintem csak 1év alatt lesz,de nyárra biztos sikerül leadni a felesleget.A vâllam már formás,nekem alul a problémásabb,felül csaktartani kell.Ami rossz,h ősszel hiába bringáztam sokat,a fenekem kisebb lett,de a combom nem.Azért szeretném jövőhéttől futni is,remélem az elégeti a zsírt,a fegyenccel pedig izmosodom.
39. bnoi7525 (válaszként erre: 38. - Krisz42)
2013. febr. 15. 14:29
Igen, tudom, hogy a zsir nehezebb, azert is mondom, hogy a cm a lenyeg. De azt gondolom, hogy az elso egy-ket honapban foleg kardiozok, hogy leegessem a zsirt magamrol, utana kezdek majd erosito gyakorlatokat is csinalni, akkor nyilvan majd visszamegy a sulyom is mondjuk 60 kg-ra, csak persze remelem sokkal vekonyabb leszek. Sosem volt meg kockas hasam, de vagynek ra :-))) Meg szeretnem ha szep combom es gombolyu vallam lenne. Egy fel evet adok magamnak, hogy elerjem, aztan persze tartani szeretnem.
38. Krisz42 (válaszként erre: 36. - Bnoi7525)
2013. febr. 15. 12:43
Tudom,mindenkinek más a csontozt,kor,stb.,de nem kevés 57kg?Főleg ha izmot is építesz.De ez az,a centi a legjobb.Most olvastam,h a face-n volt fenn kép egy nőről 58kg,de csak zsír,aztán 62kg izmos,formás,sokkal jobban nézett ki.
37. Krisz42 (válaszként erre: 35. - Lidércke35)
2013. febr. 15. 12:39
Köszi:)
2013. febr. 15. 11:38
Sziasztok, en is mostanaban kezdtem az eletmodvaltast. Vegigcsinaltam egy 10 napos juharszirupos kurat meregteleniteskent, aztan atalltam egy egeszseges taplalkozasra es mozgasra. En az Insanity-t kezdtem el, es szamolom a kaloriat es tapanyagtartalmat. Elore osszeallitottam a menut egy honapra, igy nem kell gondolkodnom, hogy mit egyek. Egyebkent 168 cm vagyok es 65 kg, ugy 8 kg-mal szeretnek kevesebb lenni, bar foleg a cm az ami szamit.
35. Lidércke35 (válaszként erre: 34. - Krisz42)
2013. febr. 15. 11:17

Előbb utóbb, be kell indulnia nincs mese!:)

Jobbulást nektek!

34. Krisz42 (válaszként erre: 33. - Lidércke35)
2013. febr. 15. 10:01
Én is így gondolom:)Jövőhéttől mindenki gyógyult lesz-családban-és mehetek bicajjal,futni is ki tudok menni,akkor talán még könnyebb lesz:)Neked is kitartást!
2013. febr. 15. 07:44

Kb. én is így haladok, hol fel jön 1 kg, hol nem mozdul elég sokáig a mérleg.

Az evésre én is figyelek, plusz heti 5 torna, ami 3x20 perc /felsőtest, comb, popsi csípő/

Utána persze munka, ott is rohangálás egész nap.

Szerintem, jól csináljuk!!!

Kitartás!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook