Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyibarátnőt keresek... fórum

Fogyibarátnőt keresek... (beszélgetős fórum)


1 2
19. Vajonki (válaszként erre: 14. - Margov)
2011. febr. 13. 19:56
aha ez tényleg drasztikus
18. margov (válaszként erre: 16. - Mumesz20)
2011. febr. 13. 19:44
Hát, olyan verziója is van, de én nem hagytam szünetet közte annó... persze akkor még ifjúságom hajnalán kitartóbb voltam XD
17. d82f1e2683 (válaszként erre: 1. - Margov)
2011. febr. 13. 19:43

Ez aranyos kis barátnőség, de te is tudod, hogy azt tehetsz azzal a csokival, amit akarsz. :) Az igazi barátnőd TE MAGAD leszel, és akkor ér valamit igazán az a fogyókúra vagy életmódváltás vagy nevezhetjük bárhogy, ha TE MAGAD elég erős leszel hozzá. :)


Nagyon drukkolok, és kívánom, hogy ne kényszerből éld meg a lefogyni vágyást. :)

16. Mumesz20 (válaszként erre: 14. - Margov)
2011. febr. 13. 19:42
Igen ezt én is csináltam.és 7végén meg azt eszel amit szertnél és ujbol kezdödik elöröl eröl bexél??
2011. febr. 13. 19:41

Persze, biztosan!:))

Nem én vagyok ugyan a klubgazda, hanem Éva0103, akinek a fogyástörténetét megtaláljátok a diétás sikersztorik alatt: 116 kilóról lefogyott 91-re és folytatja tovább. Itt sokan írunk fogyinaplót és sok segítséget is kapunk egymástól..:D

14. margov (válaszként erre: 6. - Vajonki)
2011. febr. 13. 19:41

A klinikai az, amelyik 5 napból áll, és max 3x ismételheted meg egymás után 5-20 kg súlyvesztés, attól függ, h mennyi rajtad a zsír, mennyi a víz stb...

Elég kemény, és eléggé legyengíti a szervezetet, azért hívják klinikainak.

A fő kaják a tejföl a narancs, néha egy-egy kétszersült.

Elég gázos :S

13. lois21
2011. febr. 13. 19:41
Szia! Nekem már egyszer sikerült megszabadulnom 15 kg tartottam 5 évig de most ismét feljött rám 2 év alatt 20 kg. És nekem sem megy egyedül.
12. margov (válaszként erre: 4. - 44d5abb30c)
2011. febr. 13. 19:39
Köszi Dinocska! megnézem majd a klubot :)
11. Mumesz20 (válaszként erre: 9. - Vajonki)
2011. febr. 13. 19:39
Az nem is rossz h annyit kéne még fogynod.nekm 25kg kéne fogynom.
2011. febr. 13. 19:38
Valaki irta hogy a 3x 5 napos diéta hatásso de könnyen lemegy de szerintem könnyen fel is jön amit leadtál vagy még több.
2011. febr. 13. 19:37
nekem még 5 kg-ot kéne fogyni
2011. febr. 13. 19:36

Sziasztok.

Nekem is kéen fogynom legalább25kg de sajnos egyedül nem megy.Jo lenne lefogyni.irjatok h kinek mi ötlete van.

2011. febr. 13. 19:35
én is csatlakozhatok?
6. Vajonki (válaszként erre: 1. - Margov)
2011. febr. 13. 19:34
szia milyen az a klinikai diéta?
5. jutkaa (válaszként erre: 1. - Margov)
2011. febr. 13. 19:34
Szia! én is így vagyok vele,már mindent kipróbáltam de sehogy nem megy le.Ráadásul én alig eszem valamit.pedig 2 éve még 47kg voltam sajnos volt egy műtétem és 1 év alatt rám rakodott 14kg.és egy dk nem megy le.én szívesen írok neked hogy ne edd meg a csokit ha gondolod
4. 44d5abb30c (válaszként erre: 1. - Margov)
2011. febr. 13. 19:34
Szia! Sztem csatlakozz ehhez a klubhoz: kitartó fogyókúrázók klubja.. Itt már vagyunk páran, nagyon jó kis csapat és találsz itt több fogyibarátnőt is, akik szívesen segítenek a küzdelmes napokon megőrizni a lelki egyensúlyod! Köztük leszek én is!:))
2011. febr. 13. 19:32

Szia!


Nekem 13 kg-ot kellene lefogynom az áhított célig, de egyszerűen valahogy nem megy, úgy érzem, hogy nincs erőm, kitartásom.

Nagyon szívesen beszélgetnék valakivel, aki hozzám hasonló cipőben jár, hátha tudjuk bátorítani, segíteni egymást.:)

2. mese (válaszként erre: 1. - Margov)
2011. febr. 13. 19:30

szia!

Én benne vagyok! nekem 50kg-tól kell megszabadulnom!

2011. febr. 13. 19:28

Sziasztok!

Hát, szépen a közepébe vágva, az van, hogy le kell fogynom kb 20 kilót, már évek (lassan évtizedek :S) óta próbálkozom ezzel, már nagyon hosszú ideje keseríti meg az életemet, és már nagyon sokszor megpróbáltam változtatni rajta... de úgy tűnik, egyedül nem megy.

Amit eddig próbáltam:

-Klinikai diéta (az a narancsos tejfölös, ami bazi hatékony, csak épp embertelen :)

-90 napos (asszem kb 10 napig ment)

-több mozgás - kevés evés

-fehérjedömping

-kalóriaszámlálás (1000kcal) (Ez igazából csak gondolati síkon sikerült...:)

-teljes életmódváltás, vegetarianizmus.

Ezek persze nem hatástalan diéták vagy étkezési szokások, csak az én bicskám tört bele, mert úgy éreztem hogy meghalok ha még egy kanál tejfölt / még egy szelet sonkát vagy ilyesmiket le kell gyűrnöm a torkomon, vagy egyszerűen csak szembejött velem egy csokihegy (szülinap, névnap és egyéb aljasságok), és az egy-két plusz kalóriát több ezer követte, mondván úgyis mindegy már :S

A legsikeresebb amúgy az életmódváltás volt, amikor olyan ételeket kezdtem enni, amik frissen készületek, no bevásárlókpkaja, no mikro, no husi, no cukor. Ezalatt sokkal jobb volt a közérzetem is, többet bírtam, szóval ilyesmire szeretnék visszaállni megint (ennek amúgy egy kis lelki defekt vetett véget, mert úgy tűnik, a csokinál egyszerűbbnek tűnő megoldást nem lehet találni... rossz passzban ha kajához fordul az ember, akkor lehet bármilyen tudatos, a kaja legyőzi... legalábbis engem legyőzött :( ) És mivel a rossz passzom (egészen pontosan társtalanság) még mindig tart, egyre nehezebb belőle kikecmeregni...)

Na jó, nem szaporítom már tovább a szót, lassan így is elérem egy kisregény karakterösszegét.

Szóval a lényeg:

Keresek valaki olyan csajszit, aki hasonló gondokkal küzd, sokat tud netezni, és nem lenne ellenére, ha néha traktálnám olyan emilekkel, hogy "jajj, segíts, itt van mellettem három tábla csoki, és azt mondja, egyél meg!!!! Mondd, hogy dobjam ki őket, vagy ajándékozzam el!!!" vagy hasonló kétségbeesett szűkölések :) Cserébe én is meghallgatom ilyen irányú segélykiáltásait, és szívesen kiabálom neki emailben, hogy a csoki NEM a barátunk!!! :) Korra és súlyra való tekintet nélkül:) Mert másoknak mindig könnyebb segíteni, főleg ha ugyanaz a baja mint nekem... ;)

Ha ír itt nekem valaki, akkor majd megadom az e-mailcímem.

Szép napot!

Mariska

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook