Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi tippek fórum

Fogyi tippek (beszélgetős fórum)


2009. máj. 28. 18:43

a Ph csoda fogyást olvastátok már,illetve tudjátok a teoriáját?


Szerintem nagyon jó,és az igazi megoldás a túlsúlyra.

2009. máj. 28. 18:33
Én rájöttem, hogy ezek a diéták mitsem hatnak! Abbahagytam a 90 napost és 2 hét alatt visszajött a 13-ból több, mint 4 kg. Norbi zsebét nem tömöm, úgyhogy maradt az életmódváltás! Ez egészséges, és hosszútávú. Szerintem! De mindenki másban hisz, mást gondol!
17. Mucó3
2009. máj. 28. 12:01
Sziasztok én is csináltam a 90napos diétát,mindent betartottam mégis csak 7kg ment le a 3hónap alatt.Rá egy évre mind visszaszedtem.Most Norbi diétázok mellette tornászok,3hónapja,és 8kg ment le.De nemkell éhezni még este is szoktam sütit enni,amit a Norbis lisztből,vagy zabkorpából sütök.Nekem ez bejött.Én nem szednék semmiféle kapszulát az biztos.
2009. máj. 27. 21:29

sziasztok!

Valaki,szedte már közületek a káposzta kapszulát?Érdekelne,hogy milyen.

15. Rosa
2009. máj. 13. 18:32

Sziasztok!

Én a szoptatáskor felkapkodott kilóimat kétféle diétával adtam le,7 kilót 90 napossal és és 7 kilót a Weght Watchers pontdiétával+hatalmas akarat erővel!

Sosem értettem miért kell kétes hatású,méreg drága fogyókúrás gyógyszereket szedni,ha simán elhatározással is megy...életmódváltás az első szempont szerintem,és persze ezzel a lassú,tartós fogyás elérése.

14. kacsa118 (válaszként erre: 13. - Gyöngyszemü)
2009. máj. 13. 12:06
Nagyon fájt a veséje, és sokat járt wc-re. Szerencsére még az előtt észrevették neki, hogy teljesen leállt volna a működése!
13. gyöngyszemü (válaszként erre: 12. - Kacsa118)
2009. máj. 13. 09:40
Köszi. Nincs két egyforma ember akinél ugyanúgy hat.. Bááár ha szabad tudnom miben nyílvánúlt meg ez az ismerősödnél, vagyis mik a tünetei, mert mostanában sürűn kell pislantanom, mint aki felfázott. Kell aggódnom?
12. kacsa118 (válaszként erre: 10. - Gyöngyszemü)
2009. máj. 13. 07:14
Nekem az egyik ismerősömnek a veséjét szedte szét. Csak jó szándékból írtam!
11. 54246605c4 (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2009. máj. 12. 23:35

Én fél évig adipexeztem...

Utána két évig kezeltek.

Gyomorfekéllyel, és remegéssel. Mindkettő attól volt...

Ha rám hallgatsz, ne szedd. ÉS amúgy sem tartós.

10. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Kacsa118)
2009. máj. 12. 23:18
Nem! Nem érzek semmi rossz hatását. Nemsokára elfogy és abbahagyom.
9. kacsa118 (válaszként erre: 7. - Éva7407)
2009. máj. 12. 11:49
nem véletlenül tiltották be itthon. teljesen tönkrevághatja a vesét és a májat!
8. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 7. - Éva7407)
2009. máj. 12. 10:14
Igen, szedtem, de soha többet. Ezzel sokan így vannak.
7. Éva7407 (válaszként erre: 6. - Kacsa118)
2009. máj. 12. 09:58
nem ismerem az adipexet.Veszélyes?
6. kacsa118 (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2009. máj. 12. 07:17
Bátor választás az Adipex! Nem félsz?
2009. máj. 12. 07:17

Hello!

Én is 90 napossal kezdtem, kb. 60 napig csináltam és kb. 13 kg. ment le. Most pedig átálltam a magam kis diétájára, ami inkább életmódváltás: semmi cukor, semmi fehérliszt és fehér pékáru. Kevesebbet eszem, a köret az zöldség (krumpli helyett) vagy barna rizs. Ja és rendszeres mozgás. Eredményről még nem tudok beszámolni, de jól érzem magam!

2009. máj. 11. 23:46
A 90 napos nekem nagyon bevált, de nem csináltam olyan szigorúan ahogy azt kellene, ugyanis a negyedik napot a gyümölcs napot kihagytam, mert nem akartam "kínozi" magam. A lényeg hogy szétválasztva kell enni!!! Na de azért én kicsit rásegítettem erre, egykis Adipexel, így simán birom!!
2009. máj. 11. 23:22
2009. máj. 11. 23:14

Találat a cikkek címeiben.


"A nagy fogyás" csapateredmények (Egyéb diétás témák) "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam (Egyéb diétás témák) A fogyás testkontrollal (Egyéb diétás témák) A Nagy fogyásom (Egyéb diétás témák) Az agy szerepe a fogyásunkban (Egyéb diétás témák) Az én fogyásom titka (Diétás sikersztorik) Az én fogyásom története (Diétás sikersztorik) Egészséges és biztos fogyás (Más diéták, Konkrét menük) Nagy fogyás eredmények - közeleg a vége! (Egyéb diétás témák)



Találat fórum- és naplócímekkben/tudásbázis kérdésekben


"A nagy fogyás" csapateredmények (Egyéb diétás témák) "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam (Egyéb diétás témák) "Köpködős" fogyás (Más diéták) "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (Más diéták) "Nagy fogyás" a TV2-n (Egyéb diétás témák, Szórakozás, média) 10 tipp a fogyáshoz (Egyéb diétás témák) 14-18 éves fiatalok drogot, alkoholt fogyasztanak, sőt cigiznek is! (Minden más) 7 nap zöldség - 6 kiló fogyás! Nincs kedved kipróbálni? (Más diéták) 90 napos diéta - a napok levezetése - és remélhetőleg fogyás! (napló) 90 napossal biztos fogyás (90 napos diéta) A 90 napos diéta alatt fogyaszthatok édesítőszerrel készült üdítőt? (90 napos diéta) A cickafarkfű (a teát annak is előnyös fogyasztani, aki teherbe szeretne esni) (Egyéb sz&e témák) A citrom fogyasztása pótolja a C vitamint? (Egészség) A fiam nem hajlandó semmiféle gyümölcsöt/zöldséget fogyasztani, hogy oldjam meg a vitaminbevitelt? (Óvodások, iskolások) A fogyás magasiskolája. (napló) A fogyás testkontrollal (Egyéb diétás témák) A fogyás tíz aranyszabálya (napló) A gáztűzhely vagy az elektromos (kerámialapos) tűzhely fogyasztása olcsóbb? (Ház, lakás, kert) A gyógynövény teák fogyasztását túl lehet adagolni? (Egészség) A nagy fogyás (napló) A nagy fogyás (!?) (napló) A nagy fogyás -25 kiló (napló) A Nagy Fogyás! (napló) A Nagy fogyásom (Egyéb diétás témák) A nagy fogyásom-álom -20-as (napló) A nagy fogyásom?! (napló) A Physiomins Fogyasztóközpont mennyire eredményes? (Egyéb diétás témák) A sikeres fogyás titka. Nektek mi vált be? Meséljetek.. (Kinézet) A szoptatás fogyaszt vagy hízlal? (Újszülöttek) A tofu melyik update kód szerint fogyasztható, 1, 2 vagy 3 kód? (Egyéb diétás témák) Acomplia - új fogyasztószer? (Egyéb diétás témák) AHA fogyasztó kapszula (Egyéb diétás témák) Alakformálásba szeretnék kezdeni (lábak, fenék) fogyás nélkül! Tud valaki tanácsot adni? (Mozgás és fitness) Alkohol fogyasztható a 90 napos diéta alatt? (90 napos diéta) Allics nagy fogyása! (napló) Anasim fogyasztó kúra (Más diéták) Ártalmas szerintetek a Nescafé és a Completa napi fogyasztása? (Egészség) Atkins fogyási eredmények (Atkins diéta) Az agy szerepe a fogyásunkban (Egyéb diétás témák) Az antibébi tabletták meggátolhatják, megállíthatják a fogyást, vagy csak lassítják? (Egyéb diétás témák) Az én fogyásom titka (Diétás sikersztorik) Az én fogyásom története (Diétás sikersztorik) Az ÉN Fogyásom története (napló) Az én fogyásom.. (napló) Az ugrálókötelezés fogyaszt vagy csak az erőnlétünk fejlesztésében segít? (Mozgás és fitness) Azt hallottam, ha éhgyomorra citromot eszek az fogyaszt. Van ezzel valakinek valamilyen tapasztalata, vagy hülyeség az egész? (Diétás sikersztorik) Azt olvastam a zöld tea fogyaszt! Még is melyik? Vagy mindegy milyet veszek? (Egyéb diétás témák) Bevált valakinek az acu-slim mágneses fülbevaló fogyás céljából? (Egyéb diétás témák) Brendonos csiga szarva lefejtődött és rátekeredett a kislányom nyakára játszás közben. Szted is szóljak a fogyasztóvédelmiseknek? (Egyéb babás témák) Brutalion fogyás (napló)

2009. máj. 11. 23:08

Üdv mindenkinek!

Párnapja döntöttem ugy ,hogy fogyni kellene szeretném a segitségeteket kérni,akinek bevált modszere van irja meg .

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook