Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi társat keresek! fórum

Fogyi társat keresek! (beszélgetős fórum)


1 2
14. TMSz
2007. jan. 5. 20:45
Én holnap kezdem a *t. Valaki még esetleg?
13. hanihani (válaszként erre: 12. - Hanihani)
2007. jan. 5. 18:14
szeretnék kefírgombához jutni, tudvaalki segíteni??
2007. jan. 5. 18:10
én is
11. kft
2007. jan. 5. 14:32
aki nem Budapesti az hova menjen?
10. Hoxa
2006. okt. 10. 14:50

Azt hiszem nincs is jobb mód az életmódváltásra, mint társaságban mozogni, sportolni, fogyni.

Használjátok ki a lehetőséget, próbáljátok ki a Körte kört! Érdemes! Megváltoztathatja az életeteket és hasonló problémákkal küzdő emberekkel találkozhattok.

9. Hoxa
2006. okt. 10. 14:46

<b>GYERTEK TORNÁZNI, MOZOGNI!</b>


Ingyenes próba a Körte körben!


MA:

18:45 - 19:45 Kingával Callanetics féle torna zenére


HOLNAP:

18.15 - 19.15 Emil bácsival lesz labdajáték, kosár vagy röplabda, persze attól is függ, hányan jövünk össze.


CSÜTÖRTÖKÖN:

18.45 - 19.45 Erikával játékos/zsírégető torna, szintén zenére.


Akit érdekel, nem szükséges bejelentkezni, csak törölközőt/laticell érdemes hozni magatok alá.



A helyszín:

Modern Üzleti Tudományok Főiskolája, XIII. kerület, Fiastyúk u. 35.

Megközelítés 4-es vagy piros 4-es busszal a Deák tértől a Násznagy utcánál kell leszálllni, vagy kék metró Árpád-híd megállójától 4-5 megálló 120-as busszal

2006. szept. 25. 06:41

Én is körte vagyok de sajnos nincs semmi módszerem mert ez nekem nem vált be!De ha vki tud vmi módot feltétlen írjatok!

Egy tipp:nővérem 2hét alatt a * diétával 5kg fogyott,ez neki elég volt ahhoz h jól érezze magát de szerintem egy 20kg-s feleslegnél nem használ!De ti tudjátok

7. gaboka1 (válaszként erre: 6. - Beszti1)
2006. szept. 10. 17:49

szioka ne felj tole en imadok nassolni, megenni amit a csalad a tanyerjan hagy stb..de en olyan konnyen kibirtam ezt a 12 napot igaz meg ketto hatra van:)hogy szinte az egy honaposon gondolkodtam, de azt tanacsolja mindenki inkabb tartsak ket het szunetet. ugy hogy fel a fejjel es ne felj, mert nincs mitol !!remelem siker lesz

puszika

2006. júl. 24. 23:16
Én is fogyi társat keresek, aki elkezdené velem a * diétát! Egy kicsit tarok tőle, meg még nem látom át, de ha másnak sikerült..
5. Venes (válaszként erre: 4. - Beres)
2006. júl. 16. 06:56

Szerintem jól tennéd, ha ellenállnál. Főleg, hogy feltételezem, abban a cukrázdában rendes sima lisztet használtok, ami meg nem valami jó. Meg a linzerben és az islerben a lekvár bolti (feltételezem), sok nem éppen kedvező mellékes anyaggal, szóval nem a nagyi lekvárja.:)


Kellene neked valami olyan, ami eltántorít ettől az ,,édesség evéstől". Mondjuk akaraterő és egy baráti kéz aki odacsap, ha hozzányúlnál.:)

2006. júl. 15. 22:17
4 napja elkezdtem az Atkins diétát.De mivel én hétvégenként cukrászdába dolgozok,ezért ma nem tudtam a kísértésnek"pogácsáknak" elenálni.Kb 15dkg megettem nem is beszélve a 2db minilinzerről ée az 1db miniislerről.Pedig eddig minden olyan jólment.Nem tudom holnap mi lesz.Remélem ellen tudpk állni.Nem szeretném a heti két nap miatt magamon hagyni a sok felesleges kilóimat.
3. spin
2006. jún. 21. 16:28

oksa, nem tudom pontosan hány kiló vagyok most( nem merem mérni magam egy ideje:)

de köbö 75 kiló lehetek 160cm-hez, és olyan 10 kilót szeretnék lefogyni.

amúgy sohasem voltam egy nádszáltermet, nekem elég ha 65re fogyok, már voltam párszor annyi, és akkor jól éreztem magam.

A mozgáshoz való hozzáállásom annyi, hogy ha elkezdem lelkiismeretesen csinálom, és nekem is motiváiót jelent egy másik személy ottléte illetve kölcsönös motiválása a mozgásra illetve fogyásra.

A megismerkedést persze nem a sportpályán kezdenénk, egy ilyen célnál sztem igen fonto az is mennyire tudunk egymás személyére és igényeire ráhangolódni, szal elösször más keretek közt lenne jó találkozni...

A szem. edzőről még annyit, hogy biztosít testzsír mérést párszáz forintért, és annak a függvényében dolgozza ki az edzésprogramot személyre szabottan, valamint dietetikus tanácsadást is.

Tyú, egyelőre ennyi, kérdést mindent szívesen fogadok, írjatok.

2. Hoxa
2006. jún. 21. 16:21

Jó ötlet az együtt edzés. Meg az együt diétázás is, mert csak kitartóbb az ember, ha figyelik, nem igaz? ;)


Szerintem még írhatnál magadról, hogy ahsonszőrű társakat találj. :)

1. spin
2006. jún. 21. 16:02

Sziasztok!


Nemrég jelentkeztem egy személyi edzőhöz, fogyás végett aki elmondottak és hallomás alapján jónak tűnnik.

Egyedül azonban kicsit unalmas, és nem utolsósorban drágább lenne, aki szeretne heti háromszor mozogni esténként a Stadionoknál egy lelkiismeretes edző irányításával és jómagammal, az minél előbb jelentkezzen az azsan@freemail.hu címen.:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook