Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi indul 2008.08.29. fórum

Fogyi indul 2008.08.29. (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. a9e1c02a7b (válaszként erre: 76. - 4e6546fe63)
2008. okt. 15. 08:28
Tényleg régen voltál! Én ki sem bírnék egy napot sem Hoxa nélkül. :) Én jól érzem magam, teljesen jól bírom a fogyit, ami meglepő tőlem, mert még sosem bírtam egy hétig sem a diétát, most meg ez már a harmadik hét. Még három leadandó kilóm van az eltervezettekhez, utána majd látjuk hogy tetszem magamnak.
2008. okt. 14. 15:16
Sziasztok! Rég nem voltam, de a manóm lekötött! Hogy mennek a kilók? Hogy érzitek magatokat?
75. Rosa (válaszként erre: 73. - Bobcsi2)
2008. okt. 13. 21:22

Szia Bobcsi!

Örülök,hogy csatlakozol,majd megirom a topikunk nevét,ott a lányokkal együtt szivesen segitünk,ha valami kérdésed van,és még biztatást is kaphatsz.

Az,hogy mennyi pontot ehetsz attól függ hány kiló vagy,itt a leirás:


68 kg alatt 18-25 pont

68-79 kg 20-27 pont

79-90 kg 22-29 pont

90-102 kg 24-31 pont

102-113 kg 26-33 pont

113 kg felett 28-35 pont


Taposás:

Fokozatosan érdemes csinálni,mert nagyon fárasztó.Legalábbis nekem az volt,napokig csak 10 percet tudtam csinálni,aztán már 20-at és most 30-at szoktam.Mikor mennyi kedvem van.Tévét szoktam nézni közben.Jól fogyaszt.

Drukkolok a vizsgádra,kivánok egy kalappal,majd irj!

74. Rosa (válaszként erre: 72. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 13. 21:15

Szisztok!

Köszi!

Akkor te is ügyes vagy!

Két hét alatt az nagyon jó,ennél gyorsabban nem jó fogyni.

73. bobcsi2 (válaszként erre: 70. - Rosa)
2008. okt. 13. 20:29

Szia Rosa!

Köszi ,megkaptam a privit.Tetszik ez a dolog nekem ,ki fogom próbálni.Mennyi pontot lehet enni naponta?

Te mennyit szoktál taposni?Nekem is van taposóm de egyenlőre csak porosodik.Az a gáz hogy nekiugrok mindig és utánna olyan izomlázam lesz hogy elfelejtem hónapokra.

Most tanulok vezetni,vagyis holnap lesz a forgalmi vizsgám .Nagyon ideges vagyok miatta mert elég bénácska vagyok.Majd írok mi lett az eredmény.Utánna számolom a pontokat és taposok.Ez a következő célom.

2008. okt. 13. 08:30

Szia! Nagyon ügyes vagy! :))) Taps-taps-taps!!!


1 kiló 70 dekát én is leadtam, igaz, két hét kellett hozzá. Kicsit lassan megy, de remélem, tartós lesz.

71. Rosa
2008. okt. 12. 11:29

Sziasztok!

Ma nagyon boldog vagyok, mert kb. 1 kilót sikerült végre fogynom. . . napokig jól tartottam diétámat, tornáztam, meg van az eredménye!

Ennek örömére ma taposok(taposógépen) amennyit birok. . . és ellenőrzöm magam kalóriaszámitással is!

Szép napot nektek!

70. Rosa (válaszként erre: 69. - Bobcsi2)
2008. okt. 11. 18:05

Szia!

A Hoxán található cikket elküldtem priviben a diétánkról,és nézd meg azt a linket is,amit ide beraktam.

Olvasd át,és ha érdekel,emailben szivesen küldök anyagot.

Miből vizsgázol?

2008. okt. 11. 15:56

Sziasztok Csajok!

Szoktalak benneteket olvasni ,de valahogy nekem ez a dolog most nem jött össze.Most kedden vizsgázok és olyan ideges vagyok hogy erre is nemtudok figyelni,pedig nagyon kellene!

Rosa!Miért nem találok én ott a diétáról semmit ahol írtad?Szivesen olvasnék rola.

68. Rosa (válaszként erre: 67. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 10. 20:35
Hááát én elszóltam magam...ma kicsit többet ettem a kelleténél,túl léptem a pontjaimat,ezért úgy döntöttem,hogy vacsora letiltva,aludt tejet iszom és kész!
67. a9e1c02a7b (válaszként erre: 66. - Rosa)
2008. okt. 10. 12:43
Én csak virslivel, sajttal összesütöm a pirított, fűszeres zöldségeket. Most van a sütőben, és már nagyon éhes vagyok.
66. Rosa (válaszként erre: 65. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 10. 10:38

Nekem is egész jól megy most,épp tornázni készülök,apa boltba ment.

Látom összebeszéltünk,én is Wokkos zöldséget csinálok káposztából,hagymából,paprikából,sült s.májjal...hmm...fini lesz!

Kitartás!!!Megyek taebozni!

65. a9e1c02a7b (válaszként erre: 64. - Rosa)
2008. okt. 10. 08:49
Te, könnyű volt!!! Most úgy gondolok a palacsintára, hogy nem az én kajám. Nem tudom, ez minek köszönhető, de egyáltalán nem esik nehezemre megállni, hogy ne egyek belőle. Remélem, sokáig tart az önfegyelmem.
64. Rosa (válaszként erre: 63. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 9. 17:01

Igen,úgy tűnik csak ketten...nem baj,majd jön más is.

Ügyes vagy,de azért nem lehet könnyű ellenállni a fini palacsintának....hmmm...szeretem.Mondjuk az én diétám engedi azt is,de keveset lehet enni,és ha marad akkor nehéz megállni,hogy ne egyek még...

Most a napokban én is egész jól tartom a diétám,remélem eredménye is lesz,az a fránya utolsó 3-4 kiló nem akar rólam lemenni...

63. a9e1c02a7b (válaszként erre: 62. - Rosa)
2008. okt. 9. 14:35

Úgy tűnik, itt már csak ketten beszélgetünk.


No, én bírom. Még soha nem bírtam ki 10 napig a diétát, de most könnyen megy. A vacsikat úgy dekkolom ki, hogy ha megyünk is a szülőkhöz, viszek magamnak Norbi kenyérből szendvicset. Először nevettek rajtam, meg furán néztek, de nem érdekel. Elfogadták, hogy nem kérek palacsintát és kész. Eddig ez volt a kritikus dolog, a szülőknél vacsizás. Ha ebédre megyünk, akkor eszek abból, amit főztek, legfeljebb nem olyan sokat, mint eddig.


Tehát, Rosa! Biztassuk magunkat! :)

62. Rosa (válaszként erre: 61. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 7. 15:39

ÁÁÁÁ,dehogy komoly!Nincs rá pénzem...

Köszi a tippet,majd utána olvasok.

61. a9e1c02a7b (válaszként erre: 60. - Rosa)
2008. okt. 7. 14:45
Most ez komoly? Amúgy kifejezetten hasi hurkákra szerintem jó a hulahopp-karika. Ez nem tudományos megállapítás, inkább tapasztalat. De van fórum is róla, nézzél szét ott is, ha van kedved.
60. Rosa (válaszként erre: 59. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 7. 14:42

Naná,hogy nem!


Én is azért szeretem a farmert,mert lenyomja a hasamat.A férjem azt mondja,hogy túl sokat foglalkozom ezzel a hasproblémával,de ha egyszer nagyon zavar...majd gyűjtök plasztikára...

59. a9e1c02a7b (válaszként erre: 58. - Rosa)
2008. okt. 7. 12:11
Négy, illetve egy évesek a gyerkőceim. Nálam a probléma a fenék és a comb területe. Azért szeretem a szoknyákat, mert az takarja a problémás részeket. Amúgy te is nagyon szépen lefogytál. Az a ruha, amiben a fényképen vagyok meg direkt lenyomja a hasat. Csak nem gondolod, hogy olyan képet rakok fel magamról, amelyiken látszanak a hurkák? :)))
58. Rosa (válaszként erre: 57. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 7. 10:46

Sziasztok!

Értem.Én kénytelen vagyok itthon tornázni,mert nálunk lehetőség sincs ilyesmire..van a művházban aerobik kedden és csütörtökön,de pont akkor dolgozik a férjem...de szeretek itthon tornázni,meg a lépcsőzőgépet használom.Néha ha van kedvem futni megyek.

A te gyerekeid is gyönyörűek ám!!Mennyi idősek pontosan?És nagyon csinos vagy,nem látszik hogy fogynod kéne!

Nekem sajna a hasam makacsul nem fogy,pedig csinálom a hasizmokat...igaz,hogy kettőt szültem egymás után...ez van.

57. a9e1c02a7b (válaszként erre: 56. - Rosa)
2008. okt. 7. 08:40
Heti kétszer tartok alakformáló órát (ez nem olyan kemény edzés, idősebbek is vannak), és heti egyszer eljárok máshoz. Ez már keményebb, kondíció fenntartása miatt muszáj járni, mert legyengülnék a ligthosabbtól. Én próbáltam dvd-re tornázgatni, abban nem vagyok kitartó.
56. Rosa (válaszként erre: 55. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 6. 20:05

Sziasztok!

Köszi!

Most én is szigoritok,mert nagyon ellazultam az utóbbi időben....Hétvégén itt volt a keresztanyám,sütöttünk,főztünk.....tovább nem mondom....Mit tornázol?Otthon vagy eljársz valahova?

Én itthon tornázom,van lépcsőzőgépem,de szeretem Rubint Réka 2008-as dvd-jét és Billy Blanks Taebo-ját.

2008. okt. 6. 08:20

Sziasztok! Fórumindító Orsolyánk nagyon alszik, úgy látom :) Kilóügyben kinél mi a helyzet? Én a héten nem fogytam úgy, ahogy reméltem, mégis vékonyabbnak látom magam. Biztos a tornától van. Nem hiszem, hogy érzéki csalódás, mert a nadrágomon is érzem, a tükörben is látom, és érzem, hogy keményebb a combom. Viszont a mérleg nem igazán mutat kevesebbet. Bár a hétvége után talán inkább örülnöm kéne, hogy nem mutat többet sem...


Szia Rosa! Tényleg gratula a 11 kilóhoz és kitartás a maradékhoz. Én is még ötöt szeretnék leadni, de nem vagyok valami kitartó. Illetve eddig nem voltam, de úgy érzem, mostmár az erő velem van és sikerülni fog! :) Gyönyörűek a gyerekeid!

54. Rosa (válaszként erre: 53. - Bobcsi2)
2008. okt. 5. 18:22

Köszi!

Szóval ez egy zsirszegény vegyes étrend,bármit lehet enni mértékkel.És életmódváltás.

Itt olvashatsz róla bővebben:


[link]


Itt a Hoxán is van egy cikk róla,ha beirod a Hoxa keresőjébe,megtalálod.A naplómat is megnézheted miket eszem,bár elég trehányul vezetem...

53. bobcsi2 (válaszként erre: 52. - Rosa)
2008. okt. 5. 16:35

Köszöntelek Rosa!

Írj már léci egy pár szót erről a diétáról,én nem ismerem.Gratulálok a 11kg-hoz ,csak így tovább!

52. Rosa
2008. okt. 5. 14:32

Sziasztok fogyisok!

Én ugyan nem most kezdtem a fogyit,de szivesen csatlakozom hozzátok,ha nem bánjátok.

Két szülés után felkapkodtam én is a kilókat,amiből 11-et már sikerrel leadtam,még 4-5 kilót szeretnék.

Weight Watchers pontdiétával fogyózom és tornázom.

Szép napot mindenkinek!

2008. okt. 5. 13:32
Túl vagyunk az ebéden.Ettem egy kis rántott karfiolt meg ligth őszibarack befőttet .Utánna lecsúszott egy szelet süti is.Még az a jó hogy nem több!
50. a9e1c02a7b (válaszként erre: 49. - Bobcsi2)
2008. okt. 5. 09:04
Ööö, hát igen. Tegnap szülinapi zsúron voltunk, torta, keksz, üdítő, minden... Amúgy hét közben jól bírtam a dolgokat, csak hát a hétvége... kritikus.
2008. okt. 5. 09:02
Biztos mindenki bűnözött mint én.Nem vagyok már a régi,nincs annyi akaraterőm.De sebaj ,kezdem elöről.Ma nagy ebédet kell főznöm mert teli leszünk vendégekkel.A sütit már megsütöttem az a gyenge pontom,de már mikor kész nem szoktam enni csak mikor készítem meg kell kóstolni a hozzávalókat.
2008. okt. 2. 18:47
No, mi van, nem írtok? Hogy haladtok? Nekem befigyelt egy kis pizza, de az délben volt. Torna megvolt ma is, tegnap is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook