Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyhatok csak attól, hogy kevesebbet és este egyáltalán nem eszem? Tapasztalatok? fórum

Fogyhatok csak attól, hogy kevesebbet és este egyáltalán nem eszem? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. nov. 6. 17:22

Nagyszerűek az eredményeitek!

Az egyetlen gondom, hogy nem lesz tartos!

Ugyanis, a gondolkozásodat nem állitja át, amint csökken a motiváció a kilok szágoldanak vissza!


Icus, elgondolkodtál már azon, hogy miért eszel édességet?

Ha óránként ennél egy-egy szem szöllő cukrot ezt a vágyadat is kielégitenéd, és a szervezeted is azt látná, hogy a vércukorszinted a heylén van, tehát nem kell félteni a tartalékok lebontásától.

20. supin
2007. nov. 6. 13:10
Igen... Csak nehéz megszokni a nemevést..
19. Icus
2007. nov. 6. 11:04

Nekem ez jött be. Én május óta ezt csinálom. -20 kiló az eredmény.:(( A sok csoda diéta nem segített!:(( Én mindenhonnan fogytam egyformán. Az hogy honnan fogysz szerintem alkat kérdése.


Eleinte, nagyon gyorsan ment a fogyás, később már lassabban. Most két hónapja, meg is állt. Igaz több édességet is engedek meg magamnak. Most igy az édesség, megint szigorítva és egy kis kocogás elkezdve...

2007. nov. 6. 10:53
persze, es tobb mozgas
2007. okt. 31. 12:33
Biztosan. Mellé még valami laza mozgás...
2007. okt. 31. 10:35
Igen. Szept 19 óta majdnem 7 kg-ot fogytam. Idővel nyilván lassulni fog a fogyás mértéke, de én is meglepődtem az eredményen. :)
2007. okt. 30. 09:06

Igen.

Én is kevesebbet eszem, este 6 után pedig csak nagyon ritkán. 9 hét alatt fogytam 9 kilót.

Mostmár azért igyekszem mellé mozogni is.

14. LoLiNa
2007. okt. 20. 07:09
mozgás nélkül is lehet fogyni, úgy, ahogy a topic cime is irja :)
2007. okt. 20. 06:41
Ha mellé még mozogsz is, biztosan..
12. Belissima (válaszként erre: 2. - A820912c87)
2007. okt. 19. 18:34
Ezt osztom :-) A kínok kínját álltam ki míg le szoktam az esti kajálásról de hatásos! :-)
2007. okt. 18. 16:00
elöször gyorsan fogysz, utána nagyon lassan, a melledböl többet fogysz mint onnan ahonnan szeretnél. persze a hasadra stb visszamegy.. de a melledre nem:( én is igy jártam... hasambol akartam fogyni, fogytam combbol, fenékböl, hasbol minimálisat:( és mellböl.. elég furi látvány volt h a bordáim látszodtak, de a hasam még nem ment le:) és az is anyagcseréd lassabb lesz, ha nem eszel! nekem azt ajánlották, h egy héten egyszer egyek rendesen, és igy nem lassul le az anyagcserém. a mozgás jobb ötlet:)
2007. okt. 18. 15:55

Bizti, hogy sikerül így fogynod.

Én sem szoktam vacsizni, ha nagyon éhes vagyok este, akkor valamilyen fehérjét eszem csak: sonka, tojás, sajt stb... szénhidrát ilyenkor már kerülendő, de nagyon jó a gyümi tea édesítővel citrommal, 2-3 csésze és teli a poci. Ja, és érdemes már este korán fogat mosni. Az már nekem jelzi, hogy nincs több kaja.

2007. okt. 18. 15:49
Igen, nem feltétlen nagyon lassan, de csodát nem tesz.
2007. okt. 18. 15:49

Sajnálom, Hölgyeim, de ellet kell mondjak!

Az igaz, hogyí rövid távon elérhető éhezéssel fogyás, de hosszú távon csak hizást eredményez! Ezt nevezik yo-yo effektusnak!

A mozgás, jó ötlet!

A koplalás helyett azonban inkább azt javasolnám, hogy a kaloria bevitel csökkentése mellett sok-sok rostot tessék fogyasztani. Mondjuk, zabkorpát. Illetve óránként szöllőcukrot! Valamint rengeteg folyadékot!

Ha legkésöbb nyolckor elalszol, akkor hat után tényleg ne egyél.. de azt gondolom ez nem így van! tehát amit javasolnék: lefekvés előtt kb 2 órával enni utoljára. Közvetlenül lefekvés előtt viszont érdemes néhány kanál kefirt, vagy joghurtot elfogyasztani egy evőkanál zabkorpával.

2007. okt. 18. 15:48

Nagyon lassú fogyás az eredmény,inkább suly megtartáshoz ideális a vacsora elhagyása.

Szerintem...

2007. okt. 18. 15:48
Nyilvánvalóan igen...
2007. okt. 18. 15:46
igen lassan, de utanna legalabb nem jon vissza
2007. okt. 18. 15:34
fogyhatsz,de lassan
2007. okt. 18. 15:24
Persze! A legfontosabb, hogy este ne egyél vagy csak gyümit. Napközben ha eleget mozogsz ehetsz rendesen sőt kell is. sok sikert!
2007. okt. 18. 15:23

Szerintem igen, mindenképp.

Kevesebb kaja + este 6 után nuku evés - biztos siker (nekem... csak marha nehéz betertani :) )

2007. okt. 18. 15:21
Fogyhatok csak attól, hogy kevesebbet és este egyáltalán nem eszem? Tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook