Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó teák a zsírfaló citrusokkal együtt! fórum

Fogyasztó teák a zsírfaló citrusokkal együtt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyasztó teák a zsírfaló citrusokkal együtt!

21. CKrisz (válaszként erre: 19. - Camy32)
2011. febr. 24. 12:20

Szia! Ez tényleg igaz? Írod, hogy 1 liter vízbe áztatod ezeket a teafüveket. De utána, hogy ezt fel kell higitani és 0,5 l iszol naponta. De mennyire higitod fel? Leírnád pontosan hogy csinálod?

Köszi

2009. márc. 13. 19:27
Azért jó a mentes víz mert a szénsavas legalább is engem fel puffaszt. A teába is rakhatsz édesítőt de cukrot ne nagyon. hidd el meg lehet szokni Én is meg szoktam!
19. Camy32
2009. márc. 13. 13:25
Én is hasonló teakeveréket iszom már 2 hónapja---zöldtea-jázminnal,ginzengtea,szüztea,citromfü és nagyon kevés borsmenta tea ebböl készitek 1 liter koncentrátunot.Ami azt jelenti hogy minden filterböl 2 db teszek a forró vizbe a citromfüböl 2 evökanállal a borsmentából 1 mokkás kanállal.Belefacsarok 1 citrom levét és mézzel izesitem.Fel kell higitani vizzel,ebböl iszom napi 0.5 l és mellette más fogyadékot is fogyasztok.Két hónap alatt fogytam 8 kg-ot kevesebbet birok enni és kevésbé kivánom az édességet,de nem diétázom,mozogni csak sétálni szoktam de jobb idö esetén ujra megyek futni:)))Ize szerintem finom és nagyon örülök hogy végre valamihez van kitartásom.
2009. márc. 10. 13:13
Arra már én is rájöttem, hogy étrenden is változtatni kell, és a heti 3 szor 45 perc torna mellett én futni jártam, csak azt lehet elfelejtettem írni (most éppen nagyon beleestem egy kis náthába, előtte meg a kislányom volt/van/ beteg, így most nem tudok tornázni és futni sem)
17. Greeneyed (válaszként erre: 15. - 156a5eb9fd)
2009. márc. 9. 23:32
Miért épp mentes ásványvíz? Szénsavas nem jó? Vagy a cukormentes tea? (Megőrülnék, ha csak sima vizet ihatnék.)
16. 156a5eb9fd (válaszként erre: 2. - Suesue)
2009. márc. 9. 12:33
Végy elő egy olyan fényképedet amelyiken jol nézel ki, tetszel magadnak. Ragd ki a hűtőszekrényre vagy oda ahová sokat jársz nassolni. Mindig vess egy pillantást az áhitott alakra és gondold el milyen lehetnél, hogyan éreznéd magad ha ugy néznél ki ahogy a képen. Hidd el ez elég nagy motiváciot ad, hogy ne nassolj. Ha nagyon nassolni akarsz, akkor 10 dkg mogyorot vagy marék popcornt, puffasztott rizst vagy buzát. Számtalan egészséges és nem hizlaló nass van... nézz utána... kutass a boltokban egy kicsit. :)
2009. márc. 9. 12:27

Sziasztok!

Ugy gondolom, hogy simán csak egy teakeveréktől és 3 szor 45 perces edzéstől még nem lehet nagy eredményt várni. Én is kiprobáltam sokmindent, de rájöttem, hogy a gyökereknél kell a táplálkozást megváltoztatni, hisz hiába iszod a keveréket ha este megeszel egy nagy szelet szalonnát. Például.

Csak arra akarok rátérni, hogy ezek a leadott kilók majd visszajönnek, de ha megváltoztatod a kajálási módszert (nem 1-2 honapra hanem sok sok évekig) és mellette iszod ezt a keveréket, akkor a leadott kilok sem jönnek vissza.

Próbáld megváltoztatni az életed, barna kenyér, sok folyadék (mentes ásványviz) stb stb... és meglátod lesz eredménye.

2009. márc. 8. 19:47

Akkor jól gondoltam, hogy a citrusok mehetnek a szopi mellett is természetesen...de a tea nem....


De majd ha oda jutok ki fogom próbálni:)))


Addig te lefogysz...sok sikert!!!!

13. ALLICS
2009. márc. 8. 14:03

Ez a teakeverék önmagában nem fogyókúrás szer,mint ahogy a cikkben is volt ez csak salaktalanításra,méregtelenítésre jó.

A 2 kg valószínűleg a szervezetben felgyülemlett víz és salakanyag volt,ez nem tényleges súlyvesztés volt.

12. gyongyusz84 (válaszként erre: 3. - Noémi 23)
2009. márc. 7. 22:15
Amíg szoptatsz semmiképp sem ajánlom, mert ezeket a teákat (szűztea, zöld ginseng tea) nem lehet szoptatás alatt inni, mert átmegy a baba szervezetébe is az anyatejen keresztül. A gyümi kombinációt (ananász, grapefruit, citrom) viszont szerintem ihatod, mert abban nincs semmi olyan, ami ártana a picinek. Mihelyt abbamaradt teljesen a szoptatás, teljes mértékben ihatod.
11. gyongyusz84 (válaszként erre: 4. - Noémi 23)
2009. márc. 7. 22:11
Mikor tornáztam, akkor figyeltem az étkezésemre is. Mióta én is csinálom hosszútávon, azóta látom, hogy önmagában nem elég ezt inni, oda kell figyelni az étkezésre és mozogni is kell. Most sajna elszállt velem egy kicsit a ló (nem éppen jó irányba > evés, evés, evés...)Ez a tea keverék csak a vízhajtásban és a méregtelenítésben segít.
10. Binky
2009. márc. 7. 22:08
Én olyan 7-8 bögre(különböző féle) teát iszom, így nem olyan unalmas, és gyönyörűen salaktalanít. Szépen elindítja a stagnáló súlyomat a 90 napos mellett.
2009. márc. 7. 22:08
Én fogytam 2 kg-ot, úgy, hogy közben tornáztam, futottam, de sajna a mozgást most abbahagytam, mert nem igazán volt rá időm (mondjuk mindig arra van idő, amire szánunk), közben volt egy pár szülinap (ettem a tortákat) és most megálltam a fogyásban. Az a baj, hogy én rettenetesen imádom a süteményeket, alig tudok nekik ellenállni. Ja, és nincs hosszú távon kitartásom sem, de a tea keveréket még mindig iszom. Viszont tényleg nagyon jó méregtelenítő, és főleg vízhajtó.
2009. márc. 7. 14:09

Sziasztok!

Háthasonlót ittam én is,de semmit nem fogytam tőle sőt még jobban tudtam enni!

Nekem ez a módszer nem segített, de nem jelenti azt hogy másnak nem fog!

Én most csak a zöld, citromfű,borsmenta teákból csinálok majd 1 litert és azt iszom meg minden nap.

Sok sikert annak aki fogyni szeretne.

2009. márc. 7. 12:55

Sziasztok!

Ezt a kevereket en is sokszor ittam a tavaly,szerintem csupa jo van benne,nagyon jol salaktalanitott engem,aztan nem tudom valoban fogyaszt-e,de meregteleniteni mindenkepp kivalo,ajanlom en is mindekinek!

2009. márc. 7. 12:35
persze azért is írtam..h sztem még egy ideig sztem nem....bár citrosuk önmagukban csak hasznosak lehetnek:))
2009. márc. 7. 12:29
kérdés , hogy mennyi ideig fogsz szopiztatni? a babára is ilyen hatással lesz. he meg nem anyatejet fog kapni akkor meg szülés után lehet. mert minden amit megeszel az anyatejbe jut igy a babába is.
2009. márc. 7. 11:48
Ja és mellette rendesen eszel? csak ez iszod és torna..gondolom figyelsz az étkezésre is...
2009. márc. 7. 11:47
nekem tetszik ez a tea...ízre sem lehet nagyon rossz...most 1 héten belül szülök kb...szerinted utána mennyi idővel ihatnám ezt? fél év elteltével lehet, nem? hisz az hogy c vitamint viszek a szervezetbe, meg lugosítom az nem lehet baj.
2009. márc. 7. 11:44

Fogyni kéne, de hiányzik a kitartás. Miért nem bírom megállni? Érezted ezt Te is?


Itt véleményeket is találsz a témával kapcsolatban. :)

2009. márc. 7. 11:03
Hallottam egy teakeverékről, melybe különböző citrusok levét kell belekeverni, kiváló méregtelenítő, vízhajtó és fogyasztószer.
Második hete iszom minden nap ezt a "főzetet", és kezd hatni.

Ugrás a teljes írásra: Fogyasztó teák a zsírfaló citrusokkal együtt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook