Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyaszt valaki AVEMAR-t? Mit tapasztaltok? fórum

Fogyaszt valaki AVEMAR-t? Mit tapasztaltok? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. kende (válaszként erre: 13. - Macsek.)
2010. máj. 23. 17:14

Köszönöm a bíztató szavaidat.

Nektek is kitartást,édesanyádnak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok:)

és SOHA DE SOHA NE ADJÁTOK FEL!!!!!!!!

2010. ápr. 27. 09:09

Legjobb barátom vastagbéldaganat,kemo és sugárterápia után használta.3 év telt el,ő két évig szedte,abbahagyta.Elmondása szerint macerás volt,drága,semmi különöset nem tapasztalt.36 éve dolgozom az eü.-ben,rtg műtősnőként,többszörös agykontrollos vagyok,úgy gondolom,hogy az a valami ami megbetegithet bennünket az bennünk él,és azt mi magunk ki is tudjuk javitani.Semmi nincs kőbe vésve!Úgy gondolod,hogy nem tudsz változni?Nézzd sokáig magad egy tükörbe,kérdezd meg magadtól-ez én vagyok?Példa:én egy éjszakai bagoly voltam,hajnali 2.-ig olvastam,reggel persze piszkosul nehezen keltem,ingerült voltam stb. Egyik napról a másikra lettem hajnali kelő,és nagyon élveztem és élvezem ma is.Ezt én soha magamról el nem tudtam volna képzelni.A barátom az Avemar szedését azért adta fel,mert jöttek egyéb betegségei,pl.pajzsmirigy,rossz étvágy,macerás beszedési útmutató.Én,ha rákos betegségben szenvednék,nyilván megpróbálnék minden lehetőséget kihasználni amit az orvostudomány kinál,de biztos,hogy nagyon elgondolgodnék azon:Jó e az amit csinálok?Elégedett vagyok e az életben?Mit csinálok rosszul?Jók e a kapcsolataim?Egy tündéri kolleganőm,aki vallásos,azt mondta nekem,hogy Isten própára tesz bennünket.Nos,én teljes ateita tudatommal vallom,hogy én teszem próbára magam.

Ennyit az Avemarról,a tudatkábitókról,és még sorolhatnám.A gödörből,amibe beleestél,csak te mászhatsz ki!!

dancapanca,aki már több gödörből is kijött.

2010. ápr. 6. 23:20

Az Apukám is szedte ( tüdőrákos volt) nagyon hitt benne, és akkor pillanatnyilag használt is neki. Jó étvágyat csinált neki is, de hízni nem hízott.

Azóta sajnos már meghalt, de ennek persze semmi köze az avemárhoz:-(

2009. nov. 8. 21:56

Én is szedtem hónapokig..és egy dekát sem híztam tőle!

Igaz pocsék az íze..de a hatása kiváló!

2009. szept. 10. 16:31
Én is csak jót hallottam róla.
2009. szept. 10. 07:19
Köszi a válaszokat, akkor lehet hogy csak nagyon ráérek azért ennék mindíg valamit, egész nap itthon vagyok egyedül, már mindenfélével próbáltam lefoglalni magam
2009. szept. 9. 20:27
Szomszéd néni szedte, jobban lett, nem hízott. Saját tapasztalatom nincs.
2009. szept. 9. 19:59
A barátnőmnek 10 éve egy nőgyógyászati szűrővizsgálat után megmondták,hogy méhnyak rákja van. Nagyon elkeseredtünk.Én kisértem be a kórházba. Megműtötték és utána elkezdte szedni az Avemart.Ő nem hízott meg tőle. Egyébként egy 43 kilós hölgyemény.Él és virul,semmi baja,de arra jól emlékszem,hogy évekig szedte az Avemart és többször hallottam,amikor másoknak is ajánlja.Na most nemtudom,hogy attól gyógyult e meg,de a lényeg,hogy meggyógyult.
2009. szept. 9. 19:21
A férjem szedett avemart majd elajándékoztuk, mert képtelen volt meginni. Azt mondák csodaszer, annak aki használja .Mivel Ő nem ezt ette, így is meg gyógyult a rákból, de ez is jó.
2009. szept. 9. 19:16

sziasztok!

Én fogyasztom, nagyon hízásnak indultam, meg minden! Nagy az étvágyam, mindíg ennék valamit.

2009. szept. 9. 19:14
Fogyaszt valaki AVEMAR-t? Mit tapasztaltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook