Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogyásom története: -45,1 kg fórum

Fogyásom története: -45,1 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásom története: -45,1 kg

1 2 3 4 5 6
109. Spiritus (válaszként erre: 107. - Ditti35)
2012. febr. 3. 15:39

Köszi, mert én már ne mertem megszólalni.

Csak még annyit, hogy van amihez nem kell ismerni az embert. Egész egyszerűen egy 3in1 kávé pl. nem étkezés, mert kb csak cukor. Ami nekünk meg nem kell, főleg ha csak kb 40 kcalt viszünk be, hogy mind az legyen!

108. Porc
2012. febr. 3. 15:31

Nem akartam beszállni, de Kata, én is adok neked egy nagyon nagy piros pontot! A kétkedőknek kívánom, hogy az irigység és a rosszindulat forrjon ki a lelkükből, tudjanak örülni veled (meg a hozzájuk közel álló emberekkel), és legyen akkora önuralmuk, elszántságuk és lelkierejük, mint neked.

Nekem is példakép vagy ezentúl. (jóóó sokat kéne leadnom)

107. ditti35
2012. febr. 3. 14:02

Én már gratuláltam, de még szeretnék hozzászólni. Itt többen írják, hogy a módszerrel gond van és igazat kell adnom nekik, mert amit leírtál, hogy mit ettél, nos ez ideig-óráig tartható, de ez nem életmódváltzás. Az életmódváltás az, amikor olyan étrenre térsz át véglegesen, ami egészséges és egy életen át tartható. A tied nem ilyen és épp ezért nehogy jojó legyen belőle! Én is fogytam 30 kg-ot, tudom miről beszélek, mert már2003 óta tartom a súlyom.

A másik téma a bőr. Nekem striás a hasam, mert 2x voltam terhes és betett a nagy súly is, de 30 kg fogyás után azt mondhatom, hogy minimális rajtam a megereszkedett bőr, ruhában egyáltalán nem látni. Aki tornával, egészséges étrenddel fogy, annak szépen alakul a bőre.

106. Tiger
2012. febr. 3. 12:33
Gratulálok!
105. kerkira (válaszként erre: 1. - Gyongykati83)
2012. febr. 3. 12:28
Gratulálok Kata! Nagyon ügyes vagy!
104. kerkira (válaszként erre: 92. - Herzi)
2012. febr. 3. 12:27
Te nem kétkedő vagy, hanem piszkosul irigy és rosszindulatú! :D
2012. febr. 3. 00:12
Gratulálok!! A kétkedést vedd elismerésnek... én is megkaptam már egyszer, hogy nem én vagyok a képeken.. :)
102. Enéh1
2012. febr. 2. 22:37
qva jól nézel ki, hatalmas grat! :) kérjél egy progit nekik, hátha! :D
2012. febr. 2. 22:35
Új képek felrakva. De lehet kell majd egy arc felismerő programm a helyszínelőktől.:)
100. Enéh1 (válaszként erre: 99. - Gyongykati83)
2012. febr. 2. 22:24
Jól tetted, hogy megmondtad! :)
2012. febr. 2. 22:20

Köszönöm Krisz 18, Kék irisz és Tavasz 51 az érveket mellettem. Arik vagytok.:)

Természetesen nem foglalkozom a rosszindulatú hozzászólásokkal (szerencsére kb. kettő van belőle a 98-ból)

Én azt mindenkinek mondom, hogy nem biztos amit én csinálok a fogyival az a jó, sőt biztos nagyon sok hiba van benne, de nekem ez használt. És itt a lényeg, hogy erőt adni másoknak, hogy meglehet csinálni, ezért nem mentem bele az étkezésem részletezésével vagy receptekkel. Próbáltam én már mindent, és ezért szoktam írni, hogy mindenkinek más a jó és szerintem az a lényeg, hogy mindenki megtalálja a saját magának való táplálkozást. Figyelni kell magatokat, hogy mire reagál jól a szervezetetek. Nekem például az esti evések tényleg nem tettek jót, pedig próbáltam én minden egészséges dolgot. Vagy Spiritus ismersz? Nem gondolnám. Mert szerintem, hogy ki mit egyen ahhoz azért ismerni is kell az ember napi életét, szokásait stb. Engem a jószándék vezérelt és a segítség, hogy meg lehet csinálni 46,1 kg-os fogyást is és nem az, hogy mintaétrendet írjak másoknak, nem erről szól.

Amúgy Herzi ezt komolyan gondolod, hogy nem én vagyok a 2007-es és a 2012-es képeken. De azért megmosolyogtattál minket a munkahelyemen. Elég fura emberekkel lehet kapcsolatod, hogy ilyeneket gondolsz, hogy valaki ilyenben hazudik, mert ha még reklámoznék valamit....de nem. Meg ha még azt állítanám, hogy Olimpiai Bajnok vagyok, akkor megérteném a kételkedést, de így. Na mindegy lehet én működők fordítva.

2012. febr. 2. 21:30

A kétkedőkkel (kötekedőkkel?) meg ne foglalkozz. Így is bőven túl sokat és talán túl szépen próbáltad elmondani a teljesen hiteles érveidet, de tudod, van, akit nem ez érdekel.

És sejtem, ha feltennél még pár képet, azzal se győznéd meg azokat, akik kételkedni AKARNAK.


Még egyszer minden jót Neked! :)

97. a0c1361e44 (válaszként erre: 92. - Herzi)
2012. febr. 2. 21:20

Összehasonlítottam a fotókat és szerintem ugyanaz mind a 4 fotón lévő nő. Az orra a szeme, szemöldöke, annyira jellegzetes.

Miért nem hiszed el? Szerinted mi értelme lenne, ha más lenne? Nem értem a logikádat. Mit számít, hogyha még sem igaz? Attól nem leszel sem kövérebb, sem soványabb.

2012. febr. 2. 21:06

Gratulálok!

Nagyon klasszul csináltad/csinálod!

95. Enéh1
2012. febr. 2. 20:46

én -18kg-nál járok kb! még egyszer ennyit szeretnék leadni!


Nem tudom, hogy miért vagytok hitetlenek, irigyek vagytok rá? van akaratereje, kitartó...miért kell bántani valakit? amúgy az a legszebb, hogy jobban bántottátok volna akkor amikor még duci volt!

94. Enéh1
2012. febr. 2. 20:44

Sziasztok!


Minden elismerésem a lányé, gratulálok! :)

2012. febr. 2. 20:26

Szerintem a képek alapján látható, hogy egy és ugyanaz, csak súlybeli különbség van, nem értem miért kell ilyen hitetlennek lenni.

Azt én sem szoktam bevenni, amiket a fogyi gyógyszerekkel reklámoznak, az tényleg retusált kép lehet, de nála szerintem ez a valóság!!!!

92. Herzi
2012. febr. 2. 20:24
Amint látok még 1-2 fotót az új önmagadról...elsőként fogok gratulálni!
91. emagdi
2012. febr. 2. 19:58
ügyes vagy, gratulálok! :)
90. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Gyongykati83)
2012. febr. 2. 16:13

Vedd úgy, hogy én most nagy-nagy szeretettel megöleltelek ! Nagyon szép "kislányra" csináltad magad, GRATULÁLOK !

Arra kérem a Jóistent,- vagy ki miben hisz,- hogy akármilyen nehézség jön az életedbe, adjon erőt, hogy SOHA ne a kajával vigasztalódj és akkor minden rendben lesz ! Szorítok Neked!

2012. febr. 2. 15:45
Gratulálok! Ez valóban hatalmas akarat erőt, és kitartást jelent. Én is kinlódom minden féle fogyókurával, de sajnos nem sok sikerrel, ez már nálam elég dipes hangulatba is fordul időnként. Bár nekem is sikerülne...
88. Mesita
2012. febr. 2. 13:12

Szia! Szeretnék szívből gratulálni ehhez a teljesítményhez:)

Én jelenleg -17 kilónál járok és az ilyen történetek hatalmas löketet adnak ahhoz, hogy ne adjam fel!Még 13-at szeretnék leadni és most úgy érzem menni fog!:)

Van egy pár ember a portálon aki a példaképem, most te is az lettél:)köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk és mégegyszer gratulálok!!!!!

2012. febr. 2. 13:05

Gratula ! Nagyon nagy akaraterő és kitartás kell hozzá, büszke lehetsz magadra.

Sok sikert a továbbiakhoz.

86. Spiritus (válaszként erre: 84. - Gyongykati83)
2012. febr. 2. 12:43

Óóóó mindig lesznek hitetlenek az életben, e miatt ne aggódj!

Én csak annyit mondanék a cikkel kapcsolatban, hogy fantasztikus amit elértél, viszont a módszereddel tényleg vannak problémák, és ezekkel nem értek egyet, hogy cikkben közöljük, mert akkor sokan fogják követni mert látják, hogy működik. Viszont az egészséges fogyás is nagyon fontos, vagyis az a fontos!!!

85. Ami.
2012. febr. 2. 12:31

Gratula!Akaraterővel és kitartással bármit el lehet érni.

Én 1 kilót szeretnék leadni,de nehezen megy.

Egyébként azt tapasztaltam h nagyobb súlyból könnyebben fogy az ember,mint kevésből.Először is mert a víz távozik,aztán bomlik a zsírréteg.De ahol kevés van,nehezen akar lemenni kiló.

2012. febr. 2. 12:12

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat, nagyon jól esnek. Mindenki megtudja csinálni, hinnetek kell magatokban, ez a lényeg. Az agyatok dönt el mindent. Írtátok, hogy fiatalabbnak nézek ki mint a régi képeimen, hát igen fiatalabbnak is érzem magam.:)

Olyan furcsa, hogy akiket eddig én olvastam és nekem ők voltak a példaképeim (pl.:Ageeca,cukornádkisasszony,málnapuding,viktory1) most ők gratulálnak és írnak, hogy milyen ügyes vagyok. Köszönöm Nektek!! Tényleg csak most kezdem elhinni, hogy megcsináltam.

Kolli1987 köszönöm a jó tanácsokat, és igen ezek a dolgok, amiket leírtál segíthetnek másoknak a fogyiban, én is átgondolom. Ja, igen én is figyeltem nagyon a napi folyadék bevitelre, tényleg fontos. :)

Vikuka nagyon ügyes vagy a -38kg-mal. :)Sok sikert a továbbiakban.

Akinek kérdése van nyugodtan írjon privi üzit és megpróbálok segíteni, hisz ezért hoztam nyilvánosságra az egészet.

Herzi,Carpediem* már előre elnézést a válaszért: ÉN VAGYOK A KÉPEKEN! Bár örülnék ha a 112kg-os képeken nem én lennék, de sajna én vagyok, én voltam. Szerintetek miért találna ki az ember olyat, hogy volt 112kg, nem olyan buli ám!!De tényleg ez nem valami nagy dícsőség, hogy bibibi én voltam ám 112kg. Felvállalni a múltbéli emberek,szerelmek,barátok előtt (akik mindig is vékonyan ismertek), hogy igen én vagyok és igen 112kg voltam és igen szenvedtem, nem egyszerű, nekem elhihetitek. Nagyon sokszor sírtam, amikor találkoztam 112kg-osan olyan emberekkel, akik utoljára 54kg-osan láttak és éreztem a kérdést, amit fel szeretnének tenni nekem, csak nem akarnak megbántani, hogy: Kata miért tetted ezt magaddal? Miért? Hova a szép pofikád?(ezt édesanyám és a nővérem kérdezte mindig:))Úgy éreztem mindenkinek csalódást okoztam. Ezért nagyon sokáig a férjemmel nem mentünk nagyon sehova, csak a szűk baráti társasággal voltam. Nem olyan egyszerű most ide kiállni fényképekkel,történettel és elkiabálni, hogy valahol nagyon elrontottam az életem és most próbálom rendbe tenni. A szándék ami vezérelt és vezérel, az az, hogy segítsek, segítsek mindenkinek aki olyan helyzetben van-volt mint én. Gondolom ti nem voltatok soha nagyon pufik, mert akkor nem kérdőjeleznétek meg ezeket a dolgokat, hanem örülnétek, hogy sikerült vkinek. Én 1 évig nagyon sok sikertörténetet elolvastam és soha-de soha nem merült fel bennem a kérdés, hogy lehet, hogy hazudik? Nem! Megcsinálta! Örülök! Ennyi! És igen teszek majd még fel képeket, de nem azért, hogy bebizonyítsam, hogy én vagyok hanem azért, hogy milyen voltam, elrettentésből, aki teheti ne fajuljon el idáig. A bőröm megvan, köszönöm. A részletekről priviben írok akit érdekel, hogy milyen lett. Csak ennyit szerettem volna ezzel a témával kapcsolatban írni, és remélem nem bántottalak meg titeket, nem állt szándékomban, csak egy picit meglepődtem ezeken a dolgokon.

Kata

83. jeva (válaszként erre: 78. - A0c1361e44)
2012. febr. 2. 11:00
Óhhhhh, bocsi, nem akartam belenyúlni semmibe. Remélem már jobban vagy!
82. 00301065a7 (válaszként erre: 73. - Vikuka)
2012. febr. 2. 08:14

Valóban, nem égethetsz el annyit, mert kb. egy óra futással!!! 500-600 kcal égethető el... valamit elállíthattál a kijelzőn.

Egy órás kardió torna, szóval ugribugris, is csak max. 300-400 (egyén, intenzítás, súly, gyakorlafüggő a pontos érték mindenkinél.)

81. vebera
2012. febr. 2. 08:00
Nagyon gratulálok a sikeredhez!! Hatalmas akaraterő kell ekkora fogyáshoz. Felnézek az ilyen emberekre komolyan! Kívánom, hogy az a pár kiló is sikerüljön :)
80. Spiritus (válaszként erre: 73. - Vikuka)
2012. febr. 2. 07:57
Biztos, hogy ne égetsz el sétával ennyi kalóriát :( még ha ki is írja neked a futópad!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook