Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás után - kötény has... fórum

Fogyás után - kötény has... (beszélgetős fórum)


15. gribedli*** (válaszként erre: 14. - 89a16b9c50)
2013. szept. 13. 08:10
A kockas has hianya nem a csaszar miatt van, hanem az meg mindig tulsuly. Bar igaz, hogy szetvagjak a hasizmokat amikor surgossegi, es emiatt puffadtabb marad de ugy onmagaban a kockak akkor vannak ott, ha sovanyabb vagy, ha kimondottan nem vagy hizekony hasra, es mas temyezok, nem a szules milyensege, szoval meg fogyni kell es edzeni.
2013. szept. 13. 07:03
Most 78 kg nál tarok (177cm), még mindig járok tornázni hetente 3 szor. kb. 104 ről indult a súlyom és a gyerek már 3 éves :)miért ne érdekelnének a kockák? :) nem másért , nem másnak hanem magamnak ... szeretném!!! nekem most ez akadt be...:)de valószínűleg mivel én nem kockáztatom a gyerekek miatt, azt hogy megműtsenek és ott vlami közbejöjjön (akár csak az hogy hosszabb ideig tart a lábadozás, meg nyűglődés )maradni fog a kozmetikus meg az itthon kotyvasztott paprika krém...csakhát bosszantó hogy a sok befektetett munka mellett nem lesz olyan amilyet szeretnék.
2013. szept. 10. 13:43
Beleolvastam a naplódba és látom, hogy régebben történt a fogyásod. Azóta mi történt, tartod a súlyt? Még mindig személyi edzővel edzel? A kötény hasat egyetlen dolog oldja meg...a szike!! Én is személyi edzővel edzek, folyamatban van a fogyásom, bár nagyon lassú, pedig nagy súlyokkal edzek, csak sajnos a zabálást nehezen kontrolálom. Ha elérem és egy darabig megtartom az ideális súlyomat, én is megyek plasztikára, alig várom. Amúgy nekem is 2 császárom volt.
12. gribedli*** (válaszként erre: 4. - 89a16b9c50)
2013. szept. 10. 13:04

Szia ne hari, de nem hiszem, hogy csak a 2 csaszartol fugg ez, inkabb attol, hogy fogytal tobb mint 20 kilot es meg van fogynivalod, szoval ezt a tulsulynak koszonheted.


A csaszar sem es a terhessegek sem formaljak el ugy a hasat az embernek, hogy logjon, ha a hizas kicsi pl. 8-9kg max, van, akinel 15-ot is kibir. Akiket lattam 15kilonal tobb hizassal ott mar latszik a logo bor. De minden fogyashoz a bor 1 ev alatt alkalmazkodik, ennyit kellene varnod mielott plasztikara gondolsz, egyebkent ha tenyleg csak kicsit van kotenyhasad, nem is lehet plasztikaztatni, hulyeseg kivagni 3 centi bort ugy, hogy a hasad egyik vegetol a masikig brutal sebhely maradjon.


Szoval 1 ev kozmetikusnal es utana lehet, hogy meg leszel elegedve vele, amugy gratulalok a leadott sulyhoz, a csaszar egy kicsit atrendez biztos, de a kotenyhas nem hiszem, hogy attol van

11. 9892d65728 (válaszként erre: 10. - 17aadc1082)
2013. szept. 10. 11:35

OK. Bocsánat, erre nem gondoltam. én csak egy eccerű pasi vagyok, és ebből ered..

mindenesetre óvnám a plasztikától..egy pár hónapot azért pihizzen, persze kemény súlytartó diétával..


az evolúció talán megkegyelmez most az eccer...

10. 17aadc1082 (válaszként erre: 9. - 9892d65728)
2013. szept. 8. 19:14
Ja, a lógós bőr visszaáll :D Nem, nem áll vissza. Nyilván nem mindegy, mekkora súlya volt előtte, és mennyit fogyott az ember, de mondjuk három szülés, plusz nagy súlyvesztés után nincs az a bőr, ami visszaáll.
9. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - 89a16b9c50)
2013. szept. 8. 19:04

jaj neee... semmit ne tégy, csak tartsd a súlyod. az igencsak embert próbáló..hat hónap, és a szervezet visszaáll..mert a szervezet tökéletes, csak mi próbáljuk tönkretenni...


sovány diéta, semmi lisztes, semmi cukor, zsír, alkohol.

csak zöldség-gyümölcs párolva-sülve-grillezve, sovány fehér húsok.


fél év, és utánadfordulnak...

8. 342402de6d (válaszként erre: 4. - 89a16b9c50)
2013. szept. 8. 09:01

Minek kellenek a kockák?

Az a férfiaknak jobban áll,szerintem.

2013. szept. 8. 07:39

Látszik a ruhán keresztül? Nem.

Aki pedig szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy.

Vagy a másikat Dávidról mintázták?

6. Kistanítónéni (válaszként erre: 1. - 89a16b9c50)
2013. szept. 7. 23:17
Szerintem felejtős. Ha nagyon zavar, akkor sebész.
2013. szept. 7. 22:55
Nem fog eltűnni a megmaradt bőr semmiféle kozmetikai kezeléssel. Csak plusz pénzt adsz ki mielőtt rászánod magad az egyetlen dologra ami segít, a plasztikára.
2013. szept. 7. 22:29
ma a kozmetikus rádiófrekvenciás kezelést ajánlott...nem undorítóan lóg csak a két császár meglátszik rajta... nem látszanak a kockáim... :(
2013. szept. 7. 22:27
plasztika nélkül sehogy nem lehet eltűntetni.
2. kisj
2013. szept. 7. 22:24
plasztika
2013. szept. 7. 22:13
Szeretném megtudni, hogy a plasztikai sebészi eljárás helyett milyen módon lehet a fogyókúra "mellékhatásaként" kialakuló nem túl esztétikus hastól megszabadulni?Tornázom és diétázom is. Rádiófrekvenciás zsírbontás? Ultrahang? Ha valakinek van / volt benne tapasztalata kérem ossza meg velem....köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook