Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyás szülés után...így nem kellek a páromnak! fórum

Fogyás szülés után...így nem kellek a páromnak! (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 14:40

Kedves Anyuka!

Már mindent leírta férjedről és anyósodról, amit én is gondolok róluk.


De most nekem valami más motoszkál a fejemben; biztos, hogy csak ez a baja a férjednek ?

Mert ezt annyira nehéz elhinni....

Nem lehet, más van emögött, csak erre akarja fogni?

S azt, mikor állapotos voltál, és híztál, már akkor is problémázott ezen?

Ne legyen igazam, de gondold át; hogy áll a gyerekhez,másba nem köt bele?

Egyébként minden elismerésem, hogy 4-5hónapos baba mellett nem hanyagolod sem a háztartást, sem a főzést, hidd el, ez igen nagy dolog!:))

46. Pasionella (válaszként erre: 40. - Narno)
2014. nov. 18. 14:37
Mert mi van ha nem? Elhagy, megcsal? nem értem...és azt sem, hogy nem teszed őt a helyére...
45. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Narno)
2014. nov. 18. 14:37
Tényleg tejadó is voltál? Hát komolyan, le a kalappal!:)))
44. viva70 (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 14:36
Azt írtad jelenleg 72 kg vagy, a pároddal való megismerkedési súlyod pedig 60-61 kg volt. Akkor nem csak 6 kg plusz van rajtad, hanem kb. a duplája. De, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy régen rossz, ha a kg-on múlik egy kapcsolat. Persze, az ember tegye meg, ami tőle telik, de nehogy már ultimátumot adjanak...:(
43. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 14:33

Nagyon taplón fogalmazott a kedves férj. Addig oké, hogy jó újra formába jönni babázás után, és gratula a mínusz 19-hez.


Normális mértékű hízáskor is (9-12kg vagy ez alatt) csak a nők 10%a adja le a felesleget 3 hónapon belül, általában a nagytöbbségnek 6 hónap-1 év kell.


Úgy néz ki, eddig is lement sok, szerintem ha tényleg tetszeni akarsz neki, menni fog, a kitartással nem lesz baj, de a soraidból is kivenni, hogy ez nem áll fenn, úgy értem, megbántott, ilyennek meg nem akar tetszeni az ember lánya. Másik motiváló pedig csak te lehetsz. De magad miatt érdemes is. Nincs kedved tornázni mire este van, ezt úgy oldhatod meg, hogy minden más előtt teszed, pl reggel, amikor még a helyén vannak az energiáid.


A szoptatást nem zavarja egy nem túl durva edzés, inkább átmozgatás legyen, de ha a könnyebb kategória, lehet ez néha egy órás is, ha találsz rá időt, végülis nagyon sok kismamatorna van.

42. 388b941089 (válaszként erre: 40. - Narno)
2014. nov. 18. 14:32
Nagyon intelligens ember lehet a férjed.
41. Rozália (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 14:31
Anno, amikor én hazamentem az elsőszülött fiammal a kórházból, a férjemnek nem az volt a kérdése, hogy hogy vagyunk, hogy érzem magamat, hanem hogy mennyi idő kell, hogy újra annyi kg legyek, mint a terhesség előtt? 22 évet éltünk együtt, de egy gramm nem sok, annyit sem fogytam. Nem is tettem érte semmit. Én úgy éreztem jól magamat, magabiztos, csinos voltam. 22 év után elváltunk, de nem a súlyom miatt.
40. narno
2014. nov. 18. 14:31
Kedvesek vagytok, hogy öntitek belém a lelket. Hihetetlen jó apja a gyereknek.Imádja, mindent megcsinál.Fürdetéstől kezdve bármit, egy szavam sem lehet. Csak azt szeretném, ha engem is elfogadna olyannak amilyen vagyok, nem csak sürgetne, hanem hagyna időt regenerálódni. Ha megértené, hogy szülés után nem olyan könnyű (nekem egyébként sem könnyű kordában tartani magam)a súlyproblémát megoldani. Szerinte természetes dolog, hogy a kilók rögtön visszamennek. Szerintem úgy érzi ez csak nekem nem sikerül. Igen, sajnos a tejcsi miatt nem fogyókúrázhatok. Most szombatig hivatalos anyatejadó voltam, egy másik babát is elláttam, így szerencsére tejproblémák még nem állnak fenn!De igazatok van, ahhoz hogy ez így is maradjon, le kell sz..ni az elvárásokat, a baba az első!
39. *HoldViola* (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 14:27
Hát én ilyen pasival tuti nem maradnék, mekkora tapló már!! Ő volt terhes, ő szült vagy te?! Meg mégis mi az, hogy 3 hónapot ad?!?! Aztán elhagy?? Normális?? Majd mesélje el az ismerőseinek, hogy elhagytam az asszonyt mert nem fogyott vissza szülés után x hónap alatt, biztos megveregetik a vállát!! Fú, nem is folytatom mert csak rondát tudnék írni és ahogy látom te még magadban keresed a hibát pedig a hiba a "kedves" párodban van...
2014. nov. 18. 14:26
Gyönyörű, munkájában sikeres, többdiplomás barátnőmet a kedves férje már terhesen megcsalta utcaiakkal... mert veszélyeztett volt... nagyon sok szemétláda van, amikor valaki párt választ, lehet mondani, hogy így az érzelmek, meg úgy az érzelmek, de ésszel kell választani, hogy milyen társ lesz, a bajban, gondban, betegségben, csúnyaságban... is társai lesztek-e egymásnak. Ez csak a felszín, itt komolyabb gondok (is) vannak.
2014. nov. 18. 14:21

Nem panaszkodni akarok, de örüljön a párod, hogy más bajod nincs, k.ra meg lehet szívni a szülést, én fél évig most a második után egy km nem sok annyit sem bírtam sétálni!!! persze, hogy híztam, igaz szoptatok is vég nélkül, szóval egyébként sem igen érdekel a súlyom, az első gyerek után is visszafogytam, igaz kétéves korára, most valószínű még később.


Szóval nem kommentálom kedves anyós és párod hozzáállását, Téged sajnállak, mert így nem igazán fogsz tudni szoptatni, ilyen feszültségben:(, meg persze a gyereket is. Egyébként jó sok ilyen férfi van, mindnek kiutalnék egy-két apás szülést lehetőleg komplikációval, utána amelyikbe szorult egy is érzelmi intelligencia valószínű megváltoztatná a véleményét, és örülne mint majom farkának, hogy él a gyereke meg a felesége is!


Más mondanivalóm nincs, mert biztos szereted a gyereked apját, így szebbeket nem mondok.

2014. nov. 18. 14:09
Ildi, Te egy erős, okos, kedves nő vagy, (a fősulin találkoztunk, ha jól emlékszem tesit tanítottál nekünk). Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni! a fogyás ekkora érzelmi teher mellett az egészségedre is rámehet. Mi lesz, ha nem sikerül? Levágja az egyik lábad, hogy meglegyen az áhitott súlyo? Ha ennyire egy követ fúj az anyjával, költözzön vissza hozzá, és legyenek boldogok! JOBBAT ÉRDEMELSZ!
35. angelic smile (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:56

Ildikó!

Te pedig mond meg neki, hogy növessze vissza a haját elől, mert nagyon hátracsúszott! Neked így nem jön be.

Ekkora egy parasztot! :(

11-12 kg-ot hogy lehet fogyni egészséges táplálkozás mellett 3 hónap alatt, ráadásul úgy, hogy ne menjen el a tejed??? (A majomja!) Mert csajok ti elszámoltátok. Jelenleg 72 kg a fórumindító és 60-61 kg-ra kellene visszafogynia.

2014. nov. 18. 13:53

Akkor ezek szerint nekem szerencsém van, mert a férjem még nem rakott ki, pedig 11 évvel vagyok az első szülésem után és a 6 kilóm (újra) megvan..

Végtelenül szomorú, hogy van, aki kilóra méri az anyaságot :(

33. narno
2014. nov. 18. 13:53
Köszönöm az eddigi válaszokat, igyekszem reagálni,csak közben felébred a baba. :)
2014. nov. 18. 13:47
Azért valamit reagálhatnál...
2014. nov. 18. 13:45
Elküldeni mindkettôt a halál f*ra!
30. d57839e20e (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:42
Tényleg, mi az ultimátum? Mi történik, ha nem sikerül lefogynod a kiszabott határidőre? Elkergetnek otthonról, vagy mi? Micsoda gyökér tuskó pasid van!!!
29. Kilimcs (válaszként erre: 17. - Boyocka)
2014. nov. 18. 13:37

nagyon szépen leírtad. Igen valahogy itt a lényeg.

Utat se szabadott volna engedni az ilyesminek. És ha már ez van, leülni, helyretenni a dolgokat.

2014. nov. 18. 13:34

Az ilyen bunkó férfiak miatt van a sok boldogtalan nő.

Komolyan?Ennyit jelentesz neki???Ha 6kg-val több vagy már nem kellesz?Más ember lettél emiatt?

Istenem,ez olyan gyerekes!

Felnőtt ember ha szeret valakit-igazán-akkor elfogadja úgy ahogy van!Mi lenne ha ne adj' Isten a férjed baleset érné és elvesztené mondjuk a karját?Akkor Te már nem szeretnéd,mert megváltozott a teste?Én a helyedben ezt kérdezném meg tőle!

Egy ilyen ember nem is érdemli meg hogy gyermeket szülj neki! :(

2014. nov. 18. 13:33
Szerintem nagyszerű hogy már ilyen hamar leadtál ennyit. A párod meg elmegy a bús büdös p.csába... Hogy van képe.. Azért mondanám neki hogy most nem a súlyod a legfontosabb hanem az hogy a GYERMEKED maximálisan ellásd. Ez pedig 24/7-es feladat.. Komolyan mondom akkorát lekevernék neki meg az anyjának is hogy lerepülne a feje...
2014. nov. 18. 13:31
micsoda lovag a párod..
25. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:30

tényleg ez a legnagyobb bajuk?? Előtte is mérlegeltek dekára?? döbb...


Én annó szoptatás alatt nemhogy nem fogytam hanem még kerekedtem is.. Csak aztán fogytam vissza mindkértszer. Mondjuk nálunk a nincs segítség úgy nézett ki, hogy a férjem segített. Valahogy nem egymás kilóin pörögtünk:) (pedig hamar lett második baba, szóval nem volt gondunk egymással ;) )


anyósodnak pláne nem értem mi köze hozzá. Én még a saját anyámat se hagyom hogy beleszóljon mikor mekkora vagyok. Foglalkozzon mindenki a saját súlyával. ha egészséges vagy, akkor TILOS ezen az egészen pörögni!! mondjuk én megkérdeném tulajdonképpen mi a gondjuk, mert nemhiszem, hogy ez.. azért ennyire nem lehet fontos / kiló! (de még 16 sem.. sőtt akármennyis em, amíg nem egészségre veszélyes)

2014. nov. 18. 13:26
Rajtam is 6kg plusz van a 2.gyerek után. Zavar? Igen,mert nehezen tudok felöltözni a régi ruháimba,de ennyi. Az első a baba,az,hogy legyen elég tejem.Majd ha kap már mást is,akkor tehetek azért,hogy "összeszedjem"magam. A férjem pedig szeret így is úgy is,hiszen tudja,hogy nem csak 6kilóval lettünk többek,hanem 2 gyerekkel is. :) Szerintem ez a normális felfogás a kérdésről.
23. Leilar
2014. nov. 18. 13:26
Hát ha ez így igaz, ahogy leírtad... akkor a helyzeted nagyon szomorú és kétségbeejtő.
22. Pasionella (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:22

Megnéztelek face-n. Egy nagyon szép arcú csinos nő vagy akit csak megszépít az anyaság. Párod egy oltári nagy tahó...Nem is tudom mit lehetne még mondani, végtelenül sajnálom, hogy ilyen emberrel kötötted össze az életed :-( tündéri a kislányotok, boldognak tűntök a képeken de sokszor a face mást mutat...

Elküldeném azt a görényt a fenébe.

2014. nov. 18. 13:21
Látod kedves Narno? Olvasd el a sok kedves bíztatást, aztán húzd ki magad, légy elégedett, büszke, és küldd el őket ide-oda-amoda!
20. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:19
25 kg istentelenül sok, az hogy csak 6 kg maradt rajtad pedig csodás.A párod menjen anyucival együtt a p& ..ba.MOnd meg neki hogy míg szoptatsz tesem kívánod őt..... milyen fejet vág?
19. Pasionella (válaszként erre: 1. - Narno)
2014. nov. 18. 13:18

Az a véleményem, hogy kár párodnak nevezni...

Ki Ő?.... meg így nem tetszel neki? ez komoly? gyereket szültél neki...

Én spontán híztam a boldogságtól, de tényleg...most próbálom leadni, de a párom imád ugyan úgy mint mielőtt híztam volna...

Ez nevetséges, a te párod nem szeret, vagy max a testedet szerette...

Kár volt ilyen embernek szülni...

2014. nov. 18. 13:18
Jó nagy paraszt a férjed! Nyugodtan mondd meg a férjednek, neked mi nem tetszik ő rajta, és a kedves anyóstól is megkérdezheted: 1. Ő érdeklődött-e már apósodnál,hogy tetszik-e neki? 2. Ő mégis hány kg? Bunkók!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook