Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás pozitivan fórum

Fogyás pozitivan (beszélgetős fórum)


2010. márc. 12. 14:06

Sziasztok!


Van itt valaki!

Sajnos mindig olyan fórumra tévedek ahol nem találok senkit, vagy időben mindig máskor lépnek be.

Én nem tudom elkezdeni a fogyit pedig iszonyatosan szenvedek a kilóimtól mind lelkileg mind fizikálisan.

2010. márc. 12. 13:54

Hát itt azóta sem ját senki.

No most -44.kg nál vagyok az idő tellik akár csinájuk akár nem.:)Én csinálom

10. 809c62b982 (válaszként erre: 9. - Giorcub)
2009. szept. 12. 08:07
Szia! 172cm vagyok, ehhez az elérendő súly 73 kg......nem tudom mikorra lesz meg pontosan.De meglesz ez tény.
9. giorcub (válaszként erre: 1. - 809c62b982)
2009. szept. 10. 09:28

hali! en hasonlo mennyiseget adtam le eddig, de az se mindegy milyen magas vagy (ez nem derul ki az adatlapodbol). sokan irjak hogy kemenyen fogyoznak (dietaznak) de nem valtozik semmi, stagnalnak, v csak grammokat fogynak. hat eleg hihetetlenul hangzik mert ugye a keplet annyi hogy kevesebbet kell enni mint amennyit elhasznalunk. ennyire egyszeru, innentol mar csak a mikentje van hatra ;)

de ahogy irod igen jo dolog lefogyni, mar csak racionalis okokbol is, hisz a legtobb eletmodbetegsegre igen jo hatassal van vagy megelozi oket (cukor,vernyomas,izuleti problemak,stb-stb). e mellett meg esztetikus is ha valaki nem uszogumikkal maszkal ;) szoval kitartas mindenkinek es nemi odafigyeles es a siker garantalt :)

2009. szept. 10. 08:41

Sziasztok!

Én nem vagyok híve az előírt fogyókúrának, hisz ha abbahagyod valószínű, hogy a duplája jön vissza annak amit addig sikerült leadnod. Én úgy csinálom, hogy napközben eszem 3x (reggeli, tízórai, ebéd), délután torna, este pedig nem eszem semmit. Így tartós lesz a fogyás és szépen lehet vele formálódni.

2009. szept. 9. 21:04

Sziasztok:) kétjegyűnek lenni megint:))))))) istenem mesés-sok sok meló és még lesz , de megéri minden egyes pillanatát. És igen hiszem hogy meglesz aki vállalja hogy megtesz minden tőle telhetőt. A kapkodás semmire nem vitt, a gyors diétáknekem sok plusz kilót hoztak. Igy sikerült a -50 kilóra szert tenni.

Menni fog mert megérdemeljük a legjobbat.

Mamici:) minden ami neked jó az vezet célra.Semmi ok a csüggedésre.

2009. szept. 9. 16:43

de bocsi! Űj élet kezdödik Annyi pozitív energia ért, hogy most sikerülni fog!!!

Becsüllek a kitartásodért és követni próbállak)Ill. követni foglak!) kitartásban életmód váltásban.

Sok sikert nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És minden fogyni vágyónak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 9. 16:40

Szia!

olvastam a blogodat is és örülök, hogy inditottad azt a fórunot.

Én idösebb vagyok mint te, és eddig mindig találtam valami okot, hogy miért nem tudok lefogyni.Ezek szerint ott rontottam el!!!!!!!. Most itt vagyok egy menopauza után (/ tessék, már megint a kifogás!).112 kg- val., egy egyre jobban eltávolodó férjjel,---- gyerekeim felnöttek, munkahely nincs, csak a magam sajnálása maradt.

2009. szept. 9. 16:18
Sziasztok, én nem mondok le semmiről, naplót is vezetek. 2008 januárban 88 kg voltam, most 69 kg, lassan ment, de biztosan. Az étkezéseimről naplót vezetek, szerintem nem drasztikus, mert eszek csokit, sütit is, csak megfelelő időben. Kitartást hozzá... én azt mondom lassú víz partot mos.
3. Rodin (válaszként erre: 1. - 809c62b982)
2009. szept. 9. 14:20

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! Én ma vagyok 40 napos, fogytam 11 kilót, van még bőven.

Milyen érzés volt újra kétjegyűnek lenni?

2009. szept. 9. 14:15

szia!

rám fér egy kis bíztatás- feladtam a gyors fogyókúrák kecsegtetését- január óta sokszor keveset eszem és lassan haladok is lefelé, már a mozgást is beiktattam.

Nem adom fel, eddig sosem voltam ilyen kitartó!

Büszke vagyok magamra!

Örülök, hogy megnyitottad ezt a fórumot:

Gratulálok és további kitartást kívánok neked is, nekem is.

:)

2009. szept. 9. 14:04

Sziasztok ! -30,5 kg vagyok túl január óta 130,2kg val kezdtem. most 99,7 kg nál vagoyk és 73 ig meg se állok. Keresem azokat az embereket akiknek a fogiy nem sanyargatás és lemondás -csak-hanem élvezik az elvesztett kilókat. Tudják munka nélkül nem fogl elfogyni a szir. segitsuk egymást, jószóval biztatással.

Vlahogy divat panaszkodni, és nem jó azt olvasni más fórumokon hogy, hiába is próbálkozik a fogiyzó és zsirosnak lenni hű de klassz.

Nem az, normális méretűnek lenni jó, ha ennek ára van:) akkor is jó JÓ JÓ FOGYNI:)))))))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook