Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás, méregtelenítés lúgosítással. A lúgosító kávét próbálta már valaki? fórum

Fogyás, méregtelenítés lúgosítással. A lúgosító kávét próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 23. 00:53

sziasztok!

csak úgy véletlenül kérdezném meg, hogy a káposztaleves (diéta) mennyire lugositó? Ill. nem probléma, ha azt eszem?

2010. júl. 19. 23:02

Van egy olasz kávé, mely már 18-20 éve kapható nálunk is és nagyon finom! A neve PIAZZA DORO. Ez megszünteti a savasságot a gyomorban, nem lesz éhségérzeted, eszedbe sem jut, hogy enni kellene. Én ezzel fogytam le 119 kilóról 95-re. Naponta csak egyszer ettem délután, de csak azért, hogy valami munkája legyen a gyomromnak.

Kilója most 2700-3000 forint körül van, tehát jóval olcsóbb mint a Linghi Black Kaffee, amiből ennyi pénzért kapsz husz tasakot. Én ezt tartom a legjobb fogyis szernek.

2010. júl. 11. 12:58

Szia!

Ebben pl. abszolút nincs tej:

Lingzhi Black Coffee. Én ezt iszom, nagyon finom, nincs savas mellékíze.

2010. júl. 11. 12:02

Szia!

Én nem próbáltam,de érdekelne.

Látom mindegyik kávéjük tartalmaz tejport is, én azt meg nem ihatok...vajon a teákhoz és a szója-malátaitalukhoz is ilyen ganodermát kevernek?

2010. júl. 11. 11:53

Sziasztok!

Szeretném összegyűjteni a lúgosító kávéról szerzett tapasztalatokat. Én eddig 10 kilótól szabadultam meg, helyreállt a vérnyomásom. Valakinek van esetleg egyéb tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook