Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyás hasról fórum

Fogyás hasról (beszélgetős fórum)


8. 0099ef8a4f (válaszként erre: 3. - Ori90)
2016. máj. 28. 19:21
A hasleszorító pántot próbáltad már? Szülés után szokták javasolni.
7. 1abbb5d144 (válaszként erre: 5. - 328e1b30ab)
2016. máj. 27. 15:45
Meg helyesen vegzi a gyakorlatokat,jol fel is van epitve. Meg nem mrgy szet a fejed a visitastol. (Erre en is akkor jottem ra,mikor egyszer mast csinaltam)
6. 328e1b30ab (válaszként erre: 3. - Ori90)
2016. máj. 25. 15:12

Ne futkoss kövéren! Tönkremennek az ízületeid.

Béres A: Változz vissza c. tornáját töltsd le, pont ilyen esetekre való.

5. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Ori90)
2016. máj. 25. 15:11

Ne RR-t, hanem B.A-t használj, az bemelegít és le is vezet.

Helyi fogyás tényleg nincs, de testzsírszázalékot tudsz csökkenteni.

Ne egyél kenyeret, rizst, krumplit és tésztából is durumot, keveset, havi max. kétszer. Sok zöldség, kevés gyümölcs.

4. Betsabé (válaszként erre: 3. - Ori90)
2016. máj. 24. 16:19

Én ugyanazokat eszem, mint a családom, semmi különleges, csak harmadannyi körettel. Plussz saláta a kertből, uborka, alma, ilyesmi.


Szerintem a hizlaló nasik, péksütik 2x drágábbak, mint a kefir, túró, uborka, párizsi és társai.

2016. máj. 24. 12:24
Hát az erős túlzás,hogy csak a hasam a probléma,de az a legnagyobb...Császáros anyuka vagyok és nagyon kötényhasam van...A hátam és a combom is zavar,nameg a felkar....Átfogó fogyi kellene,de túl sok pénzem nincs arra,hogy külön étrendem legyen,elmenni hetente max 1x tudnék futni,ha a párom vigyáz a babára,ezért csak az a 1,5 óra van nekem,míg délben a baba alszik... :'(
2016. máj. 23. 16:12

Csak a hasad a probléma? Ahogy írtad, helyi fogyás, tényleg nincs.

A puffadás is okozhat pufi hast, és ez mindenkinél más, hogy mi okozza.

A másik, ami nálam bevált, hogy napi 120-140 g ch bevitelt ne haladjam meg. Tehát kerülni minden cukros, lisztes dolgot, mert ezek dobják meg a szénhidrát bevitelt, és ez okoz has körüli hízást.


Tornában jó még czanik bALÁZS hasburning programja. Van neki 60 perces edzése is. Bírható, változatos, kardióval, csak hasra, derékra. dE ha ezt sem bírnád, akkor a Norbi duci is jó. Sok sikert!

2016. máj. 23. 14:53

Sziasztok!

Így 2 év otthon ücsörgés,tétlenség és lustaság után elhatároztam,hogy végre tényleg megpróbálok lefogyni kicsit,mivel a kisfiam lassan leáll a cicizésről.Tudom,hogy ugyan konkrét helyi fogyás nincs,de mégis...aki járatos ebben egy kicsit is,megtenné,hogy javasol egy programot nagyon kezdőnek?Gondoltam,Rubint Rékáznék,de azt már többször is próbáltam,és alig bírtam,egyből el is ment tőle a kedvem...eddig nem voltam valami kitartó,de mostmár tarthatatlan lett a dolog,mert egészségügyi panaszaim vannak miatta...


Köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook