Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás gyümölccsel? fórum

Fogyás gyümölccsel? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 25. 09:16

Ma én is a gyümölcs evésre fektetem a hangsúlyt, mert tegnap elég sok volt a tömény ch(zsemle, péksüti, fornetti). Meg sok itthon a gyümi, nem akarom, h megromoljanak, kár lenne értük:)

Málnát, barackot, almát fogok enni +joghurt. Ebédre viszont frankfurti levest eszem.

15. jolie
2010. jún. 24. 21:45
Csatlakoznék én is a fogyókúrához.
2010. jún. 24. 13:12

Igazából 6-7 a minimum , de utána még nem hagynám abba a fogyit mert még simán fogyhatok pár kilót .

Én holnaptól csinálok valami ilyesmi diétát , mert nagyon fogynom kell és most nem akar menni a dolog.

Most úgyis van egy csomó finom gyümölcs :)

13. ariadna (válaszként erre: 12. - Zsanzi88)
2010. jún. 24. 13:00

Ez nem semmi! Vannak képek is a naplóban? Jó lenne kipróbálni és ha összejönne 1 hónap alatt lemenne a feleslegem, de az egy szörnyű hónap lenne! :)

Neked hány kilótól kéne megszabadulnod?

2010. jún. 24. 12:32

Ezeket a csajszi naplójából tudom.

De ha van kedved együtt ki próbálhatnánk valami hasonlót :)

2010. jún. 24. 12:31

3 hónap alatt 30 kiló és utána még 15 fél év alatt.

Nagyon sok...

10. ariadna (válaszként erre: 8. - Zsanzi88)
2010. jún. 23. 11:41
Mennyi idő alatt és mennyi az a rengeteg? :)
9. ariadna (válaszként erre: 6. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. jún. 23. 11:40
Én sem! Ismét csak a testkontrollra tudok hivatkozni, miszerint a gyümölcs nem hizlal, HA nem kevered mással, éhgyomorra eszed és utána vársz legalább fél órát a következő (nem gyümölcsös) étkezésig. A gyümölcscukorból az agy sokat felhasznál, de ami igaz az igaz, megemeli a vércukorszintet, ezért inkább délelőtt fogyaszd!
2010. jún. 23. 11:07

Be másoltam neked ide egy csajszi így fogyott le , azért értelmetlen picit mert ki lett régen másolva a naplójából , ő rövid idő alatt rengeteget fogyott így: Nap 1, 5-2 órát edzek! Minden nap! Futás, spinning, kick box (Norbi, Pesuth Rita, Miló Viki dvd-k).

2. Napi 3-4L citromos ásványvizet iszok. Igazi citromból facsarok kb 2-t egy 1, 5L-es palacba nap közben, amit kb 16:00-ig meg is iszok. Utána edzek és a maradék kb 2-2, 5L még alvásig lecsúszik. Nap közben a munka mellett nem könnyű az ivásra figyelni, de edzés közben és utána szinte szomjan halok, úgy hogy meg van legalább 3L, de általában több.

3. Rengeteg gyümölcsöt ettem. (narancs, kivi, mandarin, ALMA, ANANÁSZ, körte).

Reggel: turmix (tej, banán, műzli).

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: saláta (tzatziki, görögsali, jégsali és a saláták tömkelege) csirkehusival. Öntet csak natúr joghurt és némi édesítőszer. Saláta helyett heti 2-szer párolt káposzta almával vagy brokkoli vagy karfiol párolva.

Uzsi: gyümölcs

Vacsi: gyümölcs.

2010. jún. 23. 11:04
Meg mivel csak 7kilótól szeretnél megszabadulni, nem kell olyan szigorú határokat szabni. nincs rajtad 30kiló felesleg, h teljesen szénhidrátmentesen kelljen étkezned. Elég csak visszafogni az adagokat, és szerintem jó ötlet a reggeli-vacsi gyümölccsel helyettesítése is, csak nehogy a falnak menj tőle:) én ennék hozzá 2-3 puffasztott rizst is vagy abonettet.
2010. jún. 23. 11:01
Én ezzel nem értek egyet, h hizlalnak. Az oké, h sok benne a gyümölcscukor, de sokkal jobb, mintha péksütiket enne. Azért mindent ne vonjunk már meg magunktól... Igenis lehet gyümölcsöt enni, persze nem kilószámra. 2almától, vagy baracktól még nem hízott el senki.:)
5. MelisUK (válaszként erre: 3. - D515254a8f)
2010. jún. 23. 10:58
A reggelit helyettesítheted vele, mert reggel sok energiára van szükség, a gyümölcsben lévő cukor pedig ennek meg is felel. De reggelire bármilyen zsíros dolgot is ehetsz. Vacsira pedig inkább zöldséget, meg ebédre is már csak valami szolidabbat, nem zsíros húst zöldséggel.
2010. jún. 23. 10:57
A gyümölcsök teli vannak cukorral, ergo hízlalnak. Ha fogyni szeretnél, akkor a zöldségeket válaszd. Nagyon kevés olyan gyümölcs van, amiben kevés a kalória, cukor.
3. d515254a8f (válaszként erre: 2. - Zsanzi88)
2010. jún. 23. 10:57
A reggelit és a vacsit szeretném helyettesíteni! :)
2010. jún. 23. 10:51

Szia!

Csak gyümit szeretnél enni , vagy csak sok gyümit 1-2 étkezés helyettesítésére?

2010. jún. 23. 10:37
Fogyott valaki gyümölcsdiétával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook