Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogyás és teherbeesés fórum

Fogyás és teherbeesés (beszélgetős fórum)


16. poszata01 (válaszként erre: 11. - Kata 1977)
2012. júl. 10. 10:54
Hát azt meg hogy csináltad? 10 kg fogyás szülésig? Érdekelnének a részletek. Komolyan!
15. hana15
2012. júl. 10. 10:14

sziasztok!

Nos, azt hiszem a sok véleményt és a magam gondolatait összevetve: szépen odafigyelek a kajálásra, mikor mit eszem, kenyér kilőve, 6 ótán nincs kaja, sok zöldség és gyümölcs, csak fehérhús. 2 hét múlva kiderül, hogy sikerült e ebben a hónapban a baba. Ha ogen nem sok mindent tehetek, akkor nem érdekel, ha nem akkor pedig keresek valami olyan sportot, ami nem túl megeröltető,de mégis mozgás! Ugyanis akkor szökött rám ez a pár kiló, mikor abbahagytam a felszolgálást (ami ugye elég menős meló) mivel babát terveztünk.

Szarintem ez lesz a legjobb!

14. be749d73f9 (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2012. júl. 9. 23:40
De terhestornával nem fog lefogyni.....
13. Bcicus
2012. júl. 9. 20:23
Ha egészségesen fogysz, tehát egészséges étrenddel és sporttal akkor nyugodtan lehet.
12. hana15
2012. júl. 9. 18:12

Köszi a gyors vàlaszokat!

Nos, most kezdhettünk ùjra pròbàlkozni. Àprilisban volt egy missed ab-om. 8-10 kg pluszròl beszèlünk,nem vagyok kimondott tùlsùlyos. Az első baba 1 hònapban összejött,tehàt nem egèszsègügyi ok a fogyni vàgyàs. csak most ràkattantam. Viszont a doki lehet,h nem pártolnà.

2012. júl. 9. 17:52

Ez attól függ mennyi plusz van rajta.

Rajtam volt jó sok a 4.k babánál és a terhesség alatt 10 kilót fogytam úgy, hogy egy gyönyörű egészséges gyerkőcöm született!

10. inta (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. júl. 9. 17:43
Azóta ezen röhögök :D
9. inta (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2012. júl. 9. 17:39

Hát, lehet. De azt kérdezi, hogy "a kettő együtt mennyire lehetséges".

Előtte jobb lenne, az biztos.

2012. júl. 9. 17:38
szerintem nem vár babát, akkor eszébe sem jutna fogynmi, nem?
7. inta (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. júl. 9. 17:36
Így van, köszönöm :D. Megzavar a saját példám :DD.
6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Inta)
2012. júl. 9. 17:35
dietetikussal :))
5. inta (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2012. júl. 9. 17:34
Ja, és igen, a mozgás tényleg jó ötlet, de csak egészséges terhességnél, az orvosnak tényleg tudnia kell róla.
4. inta
2012. júl. 9. 17:33

Szia, már babát vársz, jól értem?

Ha igen, akkor szerintem a fogyókúra nem túl jó ötlet, viszont beszélhetnél diabetikussal, vagy endokrinológussal a megfelelő étrendről. Ha túlsúlyod van, de megfelelő étkezésre váltasz, akkor néhány kiló úgyis lejön, és az még nem árt meg.

2012. júl. 9. 17:33

lehetséges

csak szerintem ne úgy akarj fogyni, hogy koplalsz

keress egy olyan mozgásformát amit várandósság alatt is csinálhatsz, hisz lehet akkor is finoman sportolni. És egyél sok sok zöldséget és gyümölcsöt. Kevesebb ch-t. De ne vond meg teljesen. Kerüld a cukros ételeket, a cukros üdítőket.

Lehet ha lefogysz akkor hamarabb is teherbeesel.

2012. júl. 9. 17:32
Terhes torna nem árthat, de kérd ki az orvosod véleményét is. Én végig tornáztam, de mértékkel.
2012. júl. 9. 17:30

Sziasztok!

Azèrt ìrtam ki ezt a fòrumot,mert nagyon érdekelne,hogy a kettő egyszerre mennyire lehetsèges. Nekem a baba a legfontosabb,de jòl lenne néhàny kilótòl megszabadulni. Nem drasztikus a helyzet,de erre nem lenne jòl 10-15 kg-ot ràhíznom.

Vàrom a vàlaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook