Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás elliptikus tréner használatával is fórum

Fogyás elliptikus tréner használatával is (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
90. melitta23 (válaszként erre: 88. - Carpediem*)
2013. jún. 1. 08:25

szia!

30 perccel kezdtem, tegnap már 50et csináltam, a nehézségi fokokat váltani szoktam. 7essel kezdem általában, aztán 8,9. de nem minden nap. Heti 3szor azért szeretném csinálni.

de a kijelzőt letakarom, mert nagyon lassan telnek a percek.-olvastam,h Ti is így csináljátok. :D

szép napot nektek!!

89. Carpediem* (válaszként erre: 70. - Reginus)
2013. jún. 1. 07:38

Regi veled mizu?? Merre vagy ??

:):)

Milyen volt a tegnapod??

Nektek is szép napot :)

88. Carpediem* (válaszként erre: 86. - Melitta23)
2013. jún. 1. 07:36

Szia :)

Nagyon jó ötlet amit gondolsz :)

Remélem összejön.

Mennyit nyomsz az elliptikuson egyszerre?? Minden nap nyomod?

Szép napos napot neked is :)

87. Carpediem* (válaszként erre: 85. - 051afb3266)
2013. jún. 1. 07:35

Nah hátha kitudtok majd menni :)

Jah szép reggelt :)

Ma mentek valamerre?

86. melitta23 (válaszként erre: 78. - Carpediem*)
2013. máj. 31. 20:50

Köszönöm! :)

Kb 10 kilót szeretnék leadni,de nem diétával. Csak odafigyelek a kalóriákra, édességet nem eszek-vagyis remélem, nem fogok. Nekem ez a legnehezebb, h kibírjam édesség nélkül. :(

Elliptikus trénert is használok, és ha az idő jobb lesz, megyek kocogni. Pár hónapja olyan elszánt voltam, hogy kimentem 1-2 fokban futni, de minél több ember van az erdőben, annál gyorsabban fogy az önbizalmam.

85. 051afb3266 (válaszként erre: 84. - Carpediem*)
2013. máj. 31. 20:45
Hát a jövőhét akkor lenne jó ha kijutnánk az udvarra. Hát ma "csak" 8-an voltak de jövőhéten már bent lesz a 12:(( Ja és képzeld a gyereknap elmaradt majd 2 hét múlva lesz. Jó éjt akkor jó játékot és szundit:) Holnap meg mindent bele!!!
84. Carpediem* (válaszként erre: 83. - 051afb3266)
2013. máj. 31. 20:28

Háhh, szerintem benne lennék :):):)

A gyerekeket pedig tökre megértem, mármint, hogy kivagy, hisz itt sok gyerekről beszélünk, nem egyről vagy kettőről, és ugye egy héten öt nap.

Remélem a jövőhted jobb lesz :):)

Ma nincs zsírégetés mert ma egyedül alukálok, majd holnap :):):)

Nah akkor az úgy már biztos duplázva lesz, ha csak nem tripla :):):)


Most megyek mert dolog van, pancsi, vacsi, és egy kis játék a nőmmel :):) jah és csucsu :):)

Szép estét neked :):)

2013. máj. 31. 19:58
Hát nekem van egy olyan érzésem, hogy ha egyszer lesz saját lakás egy személyes találkozót egyszer majd össze kéne hozni, mert én nagyon kívácsi lennék arra a kovászosuborka levesre, imádom a lecsóhoz is azt eszek ha van(ki vannak tőlem akadva), és vendégem lennél egy ilyen káposztás micsodára:D
2013. máj. 31. 19:53
Nah este pároddal egy kis közös kalóriaégetés és máris nem lesz akkora lelkiismertfurdalásod a kimaradt edzés miatt:)) Nálam az lesz:DD
2013. máj. 31. 19:51
Ja nem kolegák hanem a gyerekek. Hát valami pokol volt bent, mindnek elgurult a gyógyszere. mondjuk egész héten borzalmasak voltak de ez a mai nap vitt mindent
80. Carpediem* (válaszként erre: 79. - 051afb3266)
2013. máj. 31. 19:51

fogalmam sincs mi a bánat a neve, de az tutti, hogy ennék belőle, egyik gyengény a svanyúképoszta, meg imádom a kovászosuborka levest is, úgyhogy biztos finom :)

Dupláztál, ejjha az nem semmi :):)

Gratulálok :)

Hétvégére van program, vagy pihi van??

Én holnap tornázom, de azt már látom, hogy duplázni nem fogok, aztán majd meglátom, lehet egyet délelőtt egyet délután, nah majd meglátom.

2013. máj. 31. 19:48
Én tegnap dupláztam a tegnapelötti kihagyásom miatt:) Meg anyu is itthon volt mert beteg ugyhogy kint nem tudtam tornázni, a kisszobába meg párom volt ugyhogy ez a mai nap azért maradt el.Úgy szoktuk hogy amíg ő kint leedz a nagyszobába addig én a másikba trénerezek majd utána szobacsere:) Hát feltettem savanyúkáposztát tettem bele 1 húsleveskockát paradicsomot, paprikát, csípőspaprikát, vokba meg pirítottam felcsíkozott csirkemellet, fokhagymát, só, bors, delikát, majd letakartam ahogy vizet engedett, amikor elfőtte a vizét a savanyúkáposztából tettem alá levet meg csípős paprikát és csíkokra vágott répát, amikor megpuhult akkor levettem a fedőt hogy elfője a lét és a savanyúkáposztáról is elfőztem a levét és ez volt a mai menü. Nem tudom mi a neve saját kútfőből pattant ki aztán lehet hogy van ilyen nem tudom:D
78. Carpediem* (válaszként erre: 74. - Melitta23)
2013. máj. 31. 19:39

Szia :)

Persze, gyere csak nyugodtan!!!

Mennyi a felesleges kiló van amit meg akarsz ölni???

Elliptikussal csinálod te is??

Diéta??

Olvass vissza kicsit és sokat megtudsz rólunk :)

Jah és üdv szerény de kitartó, bátor klubbunkan :):)

77. Carpediem* (válaszként erre: 76. - 051afb3266)
2013. máj. 31. 19:37

Szia :)

Én nem tudom mi van, pedig nagy hévvel kezdtük, de nem adjuk fel, igaz???!!!!

:)

Kollégák tettek tacsra??

Nah bent banzáj van?!

Mi finomat főztél ma??

Én rántott karajt( hozzáteszem gyűlölöm, mert száraz nekem, de férjem imádja így kedveskedtem ma) meg krumplis tojásos saláta.

76. 051afb3266 (válaszként erre: 73. - Carpediem*)
2013. máj. 31. 19:26
Hát nekem se jött össze a mai edzés. Iszonyatos napom volt , már úgy voltam vele fogom magam és hazajövök, siralmas mit műveltek ma bent. A délutánt meg elfőzőcskéztem ugyhogy most meg már nincs kedvem semmihez.
75. 051afb3266 (válaszként erre: 74. - Melitta23)
2013. máj. 31. 19:23
Szia! Persze gyere mindenkinek nagyon örülünk, hát igen nehéz minden nap rávenni magát az embernek:D És mennyit szeretnél fogyni?
2013. máj. 31. 19:19

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha még lehet. Kicsit beparáztam a kilóim láttán, úgyh elkezdek mozogni. Eddig is mozogtam, de nem mondanám rendszeresnek, egyedül elég nehéz. De ha időnként betelne a pohár, jól esne a lelki támasz. :)

2013. máj. 31. 18:53

Szia, szaisztok :)

Nah most van néhány percem, de nem túl sokk :)

Bevallom töredelmesen a mai tornám is elmaradt.

Nem fogok itt kamuzni, mert akkor sak magamnak lesz lelkiismeretfurdalásom.

Nincs időm, sem tegnap nem volt, és ma sem.

Azt remélem, hogy holnap ha alszik nőm akkor tudok tornázni.

Most két nap alatt rengeteg elintézni valónk volt, jöttünk mentünk, szinte egész nap, amikor meg aludt főztem mostam, vasaltam.

Úgyhogy ez van, sajnos.

De a kajával nagyon vigyázok.

Veletek mi újság lánykák??

Hogy megy a mozgás, milyen volt a napotok??

:)

72. 051afb3266 (válaszként erre: 71. - Carpediem*)
2013. máj. 31. 13:22
Nálam megvolt duplán bepótoltam, de ma csak lightos lesz mert valami botrányos napom volt. Na mi történt tegnap? nagyon eltűntél:)
2013. máj. 31. 10:45

Sziasztok!

Nálam is kimaradt a tegnapi edzés, mert idő nem volt rá, sajnos.

De ma pótolom.

Igazatok van ez az idő az összes gyereket megbolondítja.

Jönne már a meleg, a nyár .

2013. máj. 30. 20:32
Ezeket a hirtelen változásokat nagyon sok gyermek megérzi alig várom hogy aludni menjenek
69. 051afb3266 (válaszként erre: 68. - Reginus)
2013. máj. 30. 20:09
Én tegnap voltam így de ma bepótoltam:) Hát nálunk a bölcsibe is elgurult ma a csoport gyógyszere, ugyhogy bejött a társam ki is mentem:D
2013. máj. 30. 20:02
Sziasztok!Nálam a mai edzés sajna kimaradt a gyermekeim nagyon megérezték ezt a hirtelen időjárásváltozást nagyon nem bírnak magukkal
67. 051afb3266 (válaszként erre: 65. - Reginus)
2013. máj. 30. 13:18
Köszi Reginus!:) Mai edzés megvolt? Hát itt is nagyon pocsék idő van egész délelött szakadt, most nemrég hagyta abba.
2013. máj. 30. 12:19

Szép npot nektek :)

Köszi Regi aranyos vagy :)

Nálunk nagyonronda idő van amúgy esik és esik és esik......

fújjj utálom!!!

2013. máj. 30. 07:22
Sziasztok nagyon helyesek a kutyusok.
2013. máj. 29. 19:36
Oroszlányon Tatabánya után. Van egy kis kert oda lett építkezve és ott vannak. Jó mert nyugi van meg ahogy kijön az ember a kertek közül van ott egy halastó és ott szokott úszni a Rashka, meg mindig mennek szomszédolni meg állandóan hoznak neki finomságokat ugyhogy mikor hazajön olyan mint egy hurka:D
63. Carpediem* (válaszként erre: 61. - Reginus)
2013. máj. 29. 19:33
nem még sosem, de maga a csbe melle olyan száraz, de ha hozol nekem, én kipróbálom, de az, hogy én azért vegyek Drága csibemellet, no azt nem :D:D
62. 051afb3266 (válaszként erre: 57. - Reginus)
2013. máj. 29. 19:32
Szia! Hát én ma rendetlen voltam és kihagytam de majd holnap...:D Jól csinálod én is így csinálom amikor elérem az éppen most kitűzött célt meglepem magam valamivel és mikor végre el fogom érni a véglges kívánt célt akkor jön a nagy meglepi:)) Muszály egy kis ösztönzés:)
61. Reginus (válaszként erre: 48. - Carpediem*)
2013. máj. 29. 19:31
Szia!Próbáltad már sajtos bundában rántani a csirkemellet úgy nem olyan száraz,nekem a gyermekeim csak úgy eszik meg de minden vasárnap követelik
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook