Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyás az egészségért! Motiváljuk egymást, kezdjük február 14-én! fórum

Fogyás az egészségért! Motiváljuk egymást, kezdjük február 14-én! (beszélgetős fórum)


17. Vadmalna (válaszként erre: 10. - Acsgabi80)
2011. febr. 9. 12:27

Szia!

A Turbó anno nekem is bevált, de akkor csak kicsi túlsúly volt rajtam. Viszont - nekem utána teljesen felborult a ciklusom és iszonyú görcsöktől szenvedtem, ami azelőtt nem volt jellemző. Azóta szültem egy gyereket, ami teljesen felborított mindent...magyarul: randán meghíztam.

Az, hogy egymást biztatjuk, biztosan sokat segíthet!

16. szöszi71 (válaszként erre: 12. - Vadmalna)
2011. febr. 9. 12:27

Sajnos a 90 naposról hallottam, hogy nem igazán válik be. Utánna ismét jelentkezik a jojó efektus, akár a többi diétánál.

Javaslom inkább, hogy teljes mértékben iktasd ki az étrendedből az édeséget, térj át teljes kiörlésű, magvas péksüteményre, natúr joghurttal. Ebédre pedig válassz olyan ételt amiben több a zöldség, fehér hús. Este 6 óra után ne egyél, vagy ha igen akkor csak fehérjét, sovány húst. A rendszeres torna pedig csodát tehet:)

Nekem ez vált be:)

15. komcsilány (válaszként erre: 10. - Acsgabi80)
2011. febr. 9. 12:26
Szia! Persze-persze mindenki a neki megfelelő diétát választja! A 90 napos az én döntésem. Lényeg hogy megosszuk a tapasztalatot, és ez a másik számára húzóerő lehet.
14. Bocianya (válaszként erre: 7. - Komcsilány)
2011. febr. 9. 12:26

háát nem kell mondani én 1éve kezdtem a tornát igaz most beteg vagyok igy enni se nagyon tudok fáj a torkom és rám jön a köhögés néha de akkor mintha meg akarnék fulladni...

szoval én nagyon nagy sullyrol indultam és most még ott tartok hogy nekem is 20 kg nak kéne lemennie és akkor azt mondanám,hogy ügyes vagy Te lány megy ez csak akarni kell..

én sem szeretnék beszedni semmi fogyasztó lötyit és semmi tablettát...

13. Vadmalna (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2011. febr. 9. 12:25
Gratula az eredményhez! :)Köszi a biztatást :)
2011. febr. 9. 12:24

Én Pest megyében lakom, jelenleg Tápiószecsőn. A 90 napos sajnos, nekem sem jött be...jelenleg eléggé el vagyok keseredve...lassan visszamegyek dolgozni és a kollégáim meg sem fognak ismerni (már aki még ott maradt v. emlékszik rám, 3 év távlatából:D

Az egészségem szempontjából sem mindegy, hogy mennyit mutat a mérleg, ráadásul az ízületeimmel is gondok vannak. Örökletes + a túlsúly..úgyhogy muszáj tennem valamit.

11. komcsilány (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2011. febr. 9. 12:24
köszönjük, már ez a hozzászólás is pozitívan hat!
2011. febr. 9. 12:23
Sziasztok.A 90 napos nekem se vállt be.Meg hát valljuk be,olyat szeretnénk amitöl hamar látszik eredmény.Én kipróbáltam a turbot és az bevállt...igaz nem olcsó,meg akciósan is drága egy kúra,de az eredménnyel meg voltam elégedve.És tényleg ugy van,hogy a leadott kilokat nem szedtem vissza,bármennyire is engedtem el magam...ennek már 1 éve.
2011. febr. 9. 12:23

Sziasztok!


Olvasgattam ezt a pár hozzászólást. Én mindenkinek javaslom a fogyókúra mellé a rendszeres, legalább hti 3x-i tornát. Ezzel biztos lesz a fogyás.

Én Augusztusban kezdtem el fogyózni, nem volt könnyű az elején, de immár -10 kg-mal vagyok könnyebb és mai napig úgy étkezem ahogy anno megszoktam.


Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!

2011. febr. 9. 12:22
Bács-kiskun megye
7. komcsilány (válaszként erre: 5. - Bocianya)
2011. febr. 9. 12:22
Nekem már sikerült régebben fogynom ezzel a diétával,ezért választom ezt a módszert, tablettákat nem szeretnék szedni.Ha itt ösztönöznénk egymást, szerintem könnyebben menne.Hát a torna nem az erősségem, de ezt is vállalnám, persze normál keretek közt, amíg szusszal lehet bírni :) ilyen testsúllyal.
2011. febr. 9. 12:19
Ki merre valosi?
2011. febr. 9. 12:15

nekem nem sikerült eredményt elérnem a 90 napossal anno probálkoztam vele..


tornát is fogsz beiktatni?

4. Vadmalna (válaszként erre: 2. - Komcsilány)
2011. febr. 9. 12:15

Szia!


Szívesen csatlakoznék...Jelenleg 83 kg vagyok és "elvileg" 20 kg-tól kéne megszabadulnom, viszont ha reálisan nézem a dolgokat, akkor már mínusz 8 kg-mal is szebb lennék (no meg a világ:))

2011. febr. 9. 12:13

Szia..


és hogy gondoltad? én benne vagyok..van valami stratégiád vagy hogy kezdjük?

2011. febr. 9. 12:13

Jelenlegi súlyom 90,7 kg.

Én a 90 napos diétát választom segítségnek.

Célom 80 kg alatt egyenlőre, aztán majd látjuk!

2011. febr. 9. 12:11
Fogyás az egészségért! Motiváljuk egymást, kezdjük február 14.-én!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook