Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás: A Titok- 2. rész fórum

Fogyás: A Titok- 2. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás: A Titok- 2. rész

1 2
3. Sarahbin (válaszként erre: 1. - Chalesii)
2013. júl. 1. 12:38
Agykontroll. Kolléganőm lánya nagyon látványos fogyást produkált. Beállt mindennap bizonyos rendszerességgel a tükör elé, és mondogatta: egyre vékonyabb és vékonyabb leszek....és lőn!
2013. júl. 1. 11:20

Mikor még suliba jártam én is így csináltam, ha nagyon nem akartam menni, másnap reggelre már beteg is voltam.

Most lehet sokan azt mondják nem vagyok százas, de tavaly én is így fogytam 15 kilót, és amikor beindultam, hogy fogyokurázzak vissza is jött 10. Idén 5 kilónál járok, minden diéta nélkül, és még csak 2 hónapja kezdtem el, a majd holnap kevesebbet eszek verziót.

Érdekes amiket írtál, sok hasonló dolgot fedezek fel bennünk.

2013. júl. 1. 09:08
Most, hogy ismeritek a történéseket cikkem első részéből, engedjétek meg, hogy kérdéseken keresztül felvázoljam azok hátterét. Szóval mi is történt/történik velem pontosan?
Mégis hogyan fogytam le diéta nélkül? És egyáltalán miért voltam kövér? Mitől függött, hogy fogytam, amikor nem figyeltem rá, és éppen akkor nem ment, amikor a legjobban akartam? Lehull a lepel...

Ugrás a teljes írásra: Fogyás: A Titok- 2. rész
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook