Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás: A Titok - 1. rész fórum

Fogyás: A Titok - 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyás: A Titok - 1. rész

1 2 3 4
2013. jún. 6. 19:33

Sziasztok,

Nagyon kíváncsi vagyok, de még nem látom a folytatást.

20. aomame
2013. jún. 6. 19:05
Nagyon tetszett a cikk :) kíváncsian várom a folytatást :)
2013. jún. 6. 17:02
Nagyon szépen köszönöm a jeleket, jól esik látni, hogy sikerült szólni hozzátok máris :)
2013. jún. 6. 16:16
A fooytatas mar kesz biztosan megjelenik memsokara...
17. Brig9
2013. jún. 6. 15:37
Mikor lesz kész a folyytatás???? Nagyon jó kis cikk! :)
16. adri25
2013. jún. 6. 15:01
Jó a cikk,várom a folytatást.
15. Pasionella (válaszként erre: 14. - Krisztinucika)
2013. jún. 6. 14:31
Nyílván, ezzel nincs is semmi gond.
14. krisztinucika (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. jún. 6. 13:14
Az ilyen pasit, aki egyáltalán észrevesz 2 kg-ot, el kellene örökre felejteni. DE! ha valaki feleségül vett egy 60 kilós nőt, akiből pár év alatt egy 90 kilós nő lett, annak már van oka szólni, mivel ő azért nem ezt választotta egész életére!
13. Chalesii (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. jún. 6. 13:13
Nem pusztán a látványon múlik, de nem is kizárólag a belsőségeken. Ezek a dolgok összeadódnak, és együtt alkotnak egy egészet. Olyan ez, mint egy finom étel...nem múlik a végeredmény csak egyetlen összetevőn. Mindegyik egyformán fontos. De tényleg hagyjuk a pasi témát, mert bonyolultabb sokkal, mint ami lejön belőle és itt most ez teljesen lényegtelen kérdés. Maradjunk a cikk eredeti témájánál.
12. krisztinucika (válaszként erre: 10. - Chalesii)
2013. jún. 6. 13:11
Maximálisan egyetértek :)
11. Pasionella (válaszként erre: 10. - Chalesii)
2013. jún. 6. 12:11

Nem álszenteskedik itt szerintem senki, nyilván fontos a külső és tegyünk is érte ha kell csak én egyszerűen úgy gondolom ha 85kg-an tetszel neki, akkor 1-2 kg plusszal is fogsz.

Van olyan ismerősöm aki azt mondja azért nem kívánja már meg a pasija mert hízott 2kg-ot és lett egy kis hasa.

Na ez számomra elég fura mert ha van szerelem akkor a testiség nem pusztán a látványon múlik...

2013. jún. 6. 11:30

A pasiügy kicsit bonyolultabb ennél, a történetbe csak azért írtam bele, mert fontos mozzanata annak, ahogyan rájöttem a dolgokra. A pasinak eddig is kellettem, majdnem 90 kilósan ismert meg és ő hajtott rám, de utána sokminden történt közöttünk, ami miatt eltávolodtunk. És tudom, hogy bár úgy is tetszettem neki, ha csinos leszek, akkor az új "én" le fogja döbbenteni. Ne álszenteskedjünk...lehet, hogy szeretsz valakit a belső értékeiért, de ne mond, hogy ne örülne neki egy partner, ha a másik hirtelen előnyére változik külsőségekben is. Ha mondjuk Ő elhízna, én is arra buzdítanám, hogy nyerje vissza azt a szexi alakját, amit most úgy imádok, és segítenék neki benne...


Máskülönben, pasi témát félretéve, remélem, sokaknak fogok segíteni és örülök, hogy már az első rész is tetszett :)

2013. jún. 6. 10:55

Gratulálok! Hiszek a Titokban de így még nem próbáltam ki, lehet ideje lenne.

Egyébként az a pasi meg nem neked való ha 5kg-al többel nem felelsz meg neki. Remélem idővel erre te is rájössz és majd csak magadnak akarsz megfelelni.

8. bartakata (válaszként erre: 7. - Kunoi)
2013. jún. 6. 10:54
ugyanezt akartam írni:) Értékes embernek tűnsz, a szemléletmódod is nyitott, de bezár a szerelemtől lévő vakságod... Fogyj, és érd el az álomalakot, és a szép vékony karoddal ints búcsút ennek a férfinak, aki testként kezeli a nőket.
2013. jún. 6. 10:27
Én is várom a folytatást! Egy valami azonban nem tetszett a történetben: hogy a nagybetűs 'FÉRFI' csak az alakodért kezdene veled kapcsolatot... és mi van a belső értékeiddel? Miért nem önmagadért szeretne? 5 kiló minusszal miért tetszenél neki jobban?? Érdemes lenne megfontolni, hogy biztosan vele szeretnél-e kezdeni...
2013. jún. 6. 09:54
*ette meg - tehát nem én, hanem az ismerősöm :)
2013. jún. 6. 09:53

Én csak irigykedem! *.* :) Én is ismerek olyat, aki úgy fogyott le, hogy elképzelte, hogy mondjuk a krémes fogyaszt, és azzal a hittel ettem meg, hogy ettől most leolvadnak róla a kilók. Biztos, hogy van ereje a gondolatoknak, csak sajna nem mindenki olyan erős, hogy ez működjön nála. Pl.: én sem! Én túl szkeptikus vagyok. De örülök neked, és csak így tovább!

(Mellékesen megjegyezeném, hogy az a pasi annyit nem érdemel, hogy egy pillantást vesztegess rá. Azt ugyanis nem érdekli a lelked, TE magad, csak egy test. Hát kell ez neked?)

2013. jún. 6. 09:52
Köszi a cikket! Én pont így vagyok vele. Még 5 kg mínusz a cél és egyfolytában arról ábrándozok, hogy milyen szuperül is fogok úgy kinézni, sima lapos has, vékony combok, feszes fenék. Már elképzelni is hatalmas boldogság :-)
3. Free
2013. jún. 6. 09:22
Nagyon tetszik a történet :) Erőt adott, mert úgy 1 hónapja minden nap azon ábrándozok, hogy szülés után (szeptember közepe) lelkileg és testileg is új nő lesz belőlem, és az új nőnek új teste lesz. Látom magamat szűk farosban, feszülő pólóban miközben babakocsit tologatok jövő tavasszal :) Ha Neked bevált, nekem miért ne válna? Várom a következő részt!!!!
2013. jún. 6. 08:50
Nagyon várom a folytatást, tetszett az első rész. Tudnék bele kötni, de mivel őszinte és szívből jövő volt, így nem akarok. Annyit megjegyzek, hogy magadnak és ne másoknak akarj megfelelni és annyit is, aki szeret téged majd az nem csak a bombázó alakoddal együtt fog szeretni és a plusz minusz, 5, 10, 20..stb. kg.-al. Hanem, hagyni fog időt magának megismerni téged, tökéletes valódban és gyönyörűségedben! Sok sikert a továbbiakban! Örülök, hogy végülis megüzented, mindenkinek a cikkel, hogy az álmodozás nem mindig az élet megrontója! Várom a folytatást..
2013. jún. 6. 08:35
Gyerekkorom óta duci voltam, a szüleim hajlamosak voltak mentegetni engem a már jól megszokott duci kifogásokkal, miszerint: betegségtől, gyógyszerektől hízott meg, ilyen a genetikája is, szegény nem tehet róla... Én pedig elhittem. Elhittem azt is, hogy nekem az a jussom, hogy kövér legyek, merthát ilyen a genetikám és bele kell nyugodni, és azt is elhittem, hogy nem tehetek róla, ahogyan ellene sem... A kulcsszó: elhittem. Azóta rájöttem, mekkora jelentősége van ennek az egyetlen szónak...

Ugrás a teljes írásra: Fogyás: A Titok - 1. rész
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook